Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов по Каракиянскому району
Постановление акимата Каракиянского района от 01 марта 2011 года № 45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 02 марта 2011 года № 11-4-115. Утратило силу постановлением Каракиянского районного акимата Мангистауской области от 05 июля 2013 года № 146
Утратило силу постановлением Каракиянского районного акимата Мангистауской области от 05 июля 2013 года № 146.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан» акимат Каракиянского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов по Каракиянскому району:
1) по с.Курык:
на территории центрального рынка;
на территории районной поликлиники;
на территории железнодорожного вокзала.
2) по п.Жетыбай:
на территории дома культуры;
на территории ресторана «Жулдыз»;
на территории центрального рынка.
3) по п. Мунайшы:
на территории дома культуры;
на территории средней школы № 5.
4) по с.Сенек:
на территории дома культуры;
на территории здания ТОО «Сенек».
5) по с.Аккудук:
на территории Аккудукской непольной школы.
6) по с.Бостан:
на территории дома культуры;
на территории Каракудукской средней школы.
7) по с.Куланды:
на территории Куландинской средней школы.
на территории магазина «Тулпар».
2. Постановление вводится в действие со дня государственной регистрации в органах юстиции.
Аким Каракиянского
района                                  А.Дауылбаев
«СОГЛАСОВАНО»
Председатель районной
избирательной комиссий
А.Ермуханов
01 марта 2011 года

Қарақия ауданы бойынша барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Қарақия ауданының әкімдігінің 2011 жылғы 01 наурыздағы № 45 Қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 02 наурызда № 11-4-115 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 05 шілдедегі № 146 қаулысымен
Күші жойылды - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 05 шілдедегі № 146 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық заңының 28 бабының 6 тармағына сәйкес ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1.Қарақия ауданы бойынша барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін төмендегідей орындар белгіленсін:
1) Құрық селосы бойынша:
орталық базар аумағында;
темір жол вокзалы аумағында;
аудандық емхана аумағында.
2) Мұнайшы кенті бойынша:
мәдениет үйінің аумағында;
№ 5 орта мектеп аумағында.
3) Жетібай кенті бойынша:
мәдениет үйінің аумағында;
«Жұлдыз» мейрамханасының аумағында;
Орталық базар аумағында.
4) Сенек селосы бойынша:
мәдениет үйінің аумағында;
«Сенек» ЖШС ғимараты аумағында.
5) Аққұдық селосы бойынша:
Аққұдық орталау мектебі аумағында.
6) Бостан селосы бойынша:
мәдениет үйінің аумағында;
Қарақұдық орта мектебі аумағында.
7) Құланды селосы бойынша:
Құланды орта мектебі аумағында;
«Тұлпар» дүкені аумағында.
2. Қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне және алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарақия ауданының
әкімі                                   Ә.Дауылбаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Аудандық сайлау комиссиясының
төрағасы
Ә.Ермұханов
01 наурыз 2011 жыл