О внесении дополнений и изменений в постановление акимата района от 23 июля 2010 года № 149-қ "Об утверждении объема ежемесячной оплаты родителей за питание детей в дошкольных мини - центрах и в дошкольных оранизациях образования района"
Постановление акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 28 июня 2011 года № 83-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 15 июля 2011 года № 11-7-94
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 27 июля 2007 года № 319 «Об образовании»постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2004 года № 1353 «Об утверждении типовых правил деятельности дошкольных организаций образования» и приказом Министерства образования и науки Республики Казахстан от 7 июля 2006 года № 372 «Об утверждении правил об организации деятельности дошкольных мини - центров с полным и неполным днем пребывания детей» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести следующие дополнения и изменения в Постановление акимата района от 23 июля 2010 года № 149 - Қ «Об утверждении объема ежемесячной оплаты родителей за питание детей в дошкольных мини-центрах и в дошкольных организациях образования района» (внесено в список государственной регистрации в Управлении Юстиции Мунайлинского района 9 августа 2010 года по № 11-7-75; опубликовано в № 44-45 газеты «Мунайлы» от 13 августа 2010 года):
изложить в новой редакции приложение 1 утвержденное вышеуказанным постановлением;
дополнить словами «и категория детей, освобождаемых на 80% от ежемесячной оплаты в приложение 3» после слов «в Приложение 2» пункта 2 вышеуказанного постановления.

Аудан әкімдігінің "Ауданның мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы және мектепке дейінгі шағын орталықтардағы балалардың тамағы үшін ата - аналардың ай сайынғы төлем ақысының көлемін бекіту туралы" 2010 жылғы 23 шілдедегі № 149-қ қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 28 маусымдағы № 83-қ Қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 15 шілдеде № 11-7-94 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы», 2007 жылғы 27 шілдедегі № 319 «Білім туралы» Заңдарына, Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2004 жылғы 21 желтоқсандағы № 1353 «Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары қызметінің үлгі ережесін бекіту туралы» қаулысына және Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігінің 2006 жылғы 7 шілдедегі № 372 «Балалар толық және жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталықтар қызметін ұйымдастырудың үлгілік ережесін бекіту туралы» бұйрығына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 23 шілдедегі «Ауданның мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы және мектепке дейінгі шағын орталықтардағы балалардың тамағы үшін ата - аналардың ай сайынғы төлем ақысының көлемін бекіту туралы» № 149 - Қ қаулысына (Мұнайлы ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 9 тамызында № 11-7-75 болып мемлекеттік тіркеу тізіміне енгізілген; «Мұнайлы» газетінің 2010 жылғы 13 тамыздағы № 44 - 45 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген 1 қосымша жаңа редакцияда жазылсын;
Жоғарыда көрсетілген қаулының 2 тармағындағы «2 қосымшаға» деген сөзден кейін «және ай сайынғы төлем ақысынан 80%-ға босатылатын балалар санаты 3 қосымшаға» деген сөздермен толықтырылсын;

2. Контроль за исполнением настоящего Постановления возложить на заместителя акима района К.Ондабаева.
3. Настоящее Постановление вводится в действие через 10 календарных дней после официального опубликования.
Аким                                    Е.Абилов
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник Государственного учреждения
"Мунайлинского районного отдела
образования" Тастемирова З.Ж.
28 июня 2011 год
Приложение 1
к постановлению акимата
Мунайлинского района
от 28 июня 2011 года № 83-қ
Калькуляционная норма питания за 1 день детей в дошкольных
мини - центрах и в дошкольных организациях образования
Продукты Средняя стоимость единиц продуктов Норма на 1 ребенка за 1 день
Возраст детей в дошкольных мини-центрах, в дошкольных организациях образования

2. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Оңдабаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
Әкім                                    Е. Әбілов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Мұнайлы аудандық білім бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
З. Тастемирова
28 маусым 2011 жыл
Мұнайлы ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 28 маусымдағы
№ 83 - қ қаулысына 1 қосымша
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы және мектепке дейінгі шағын орталықтардағы балалардың 1 күндік тамақ калькуляциялық нормасы
Тағамдар тағамдардың бірлігінің орташа бағасы 1 баланың бір күндік нормасы
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы, мектепке дейінгі шағын орталықтардағы балалардың жасы

318,367
379,675
Средняя норма питания 1 ребенка
349,0
Примечание: Средняя стоимость продуктов указана в соответствии со статистическими данными на 1 января 2011 года.
Приложение 3
к постановлению акимата
Мунайлинского района
от 28 июня 2011 года № 83 - қ
Категория детей, освобождаемых на 80% от ежемесячной оплаты в дошкольных мини - центрах и дошкольных организациях образования
1. Дети из семей в которых средний месячный доход на человека, не превышает минимальной заработной платы, получающих социальную помощь в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
2. Детей из многодетных семей, в которых имеется четверо и более несовершеннолетных детей

318.367
379.675
1 баланың орташа тамақтану нормасы
349.0
Ескерту: Тағамдардың орта бағасы 2011 жылдың 1-ші қаңтарына көрсетілген статистикалық мәліметтерге сәйкес.
Мұнайлы ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 28 маусымдағы
№ 83 - қ қаулысына 2 қосымша
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы және мектепке дейінгі шағын орталықтардағы ай сайынғы төлемақысынан 80% - ға босатылатын балалардың санаты
1. Жан басына шаққандағы орташа табысы ең төменгі жалақы мөлшерінен аспайтын, ҚР - ның қолданыстағы заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек алатын отбасының балалары;
2. Төрт және одан да көп кәмелетке толмаған балалары бар көп балалы отбасыларының балалары.