Об определении мест размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 17 февраля 2011 года № 62. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аркалыка Костанайской области 18 февраля 2011 года № 9-3-142. Утратило силу постановлением акимата города Аркалыка Костанайской области от 14 мая 2020 года № 162
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аркалыка Костанайской области от 14.05.2020 № 162 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок в редакции постановления акимата города Аркалыка Костанайской области от 30.11.2011 № 544 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", в целях размещения агитационных печатных материалов и в связи с проведением выборов, акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата города Аркалыка Костанайской области от 30.11.2011 № 544 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
1. Определить следующие места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов:
1) щиты у здания городского Дворца культуры, государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Аркалыкская продовольственная компания" акимата города Аркалыка, на площади "Наурыз", стенды у здания средних школ № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, начальной гимназии;
2) тумбы у кинотеатра имени А. Боранбаева и у торгового дома "Айна";
3) в селе Кызыл-Жулдыз: стенд у здания средней школы;
4) в селе Родина: стенды у Родинской средней школы и у здания акимата, тумба на конечной автобусной остановке;
5) в селе Каинды: щит у здания акимата, стенд у здания средней школы;
6) в селе Алуа: стенд у здания школы;
7) в селе Аккошкар: щит у здания акимата, стенд у здания средней школы;
8) в селе Коктау: щит у здания акимата, стенд у здания средней школы;
9) в селе Ашутасты: щиты у Дома культуры и акимата, стенд у здания средней школы.
10) в селе Ангарское: щит у здания акимата, стенд у здания средней школы;
11) исключен постановлением акимата города Аркалыка Костанайской области от 05.10.2015 № 350 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования);

Үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 17 ақпандағы № 62 қаулысы. Қостанай облысы Арқалық қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 18 ақпанда № 9-3-142 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 14 мамырдағы № 162 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 14.05.2020 № 162 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2011.30.11 № 544 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28- бабының 6-тармағына сәйкес үгіттік баспа материалдарын орналастыру мақсатында және сайлау өткізуге байланысты, Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2011.30.11 № 544 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Барлық қандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін мынадай орындар белгіленсін:
1) қалалық Мәдениет сарайы, Арқалық қаласы әкімдігінің "Арқалықтың азық-түлік компаниясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимараттарының жанында және "Наурыз" алаңында тақталар, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10-орта мектептері, бастауыш гимназиясы ғимараттарының жанында стендтер;
2) Ә. Боранбаев атындағы кинотеатр және "Айна" сауда үйі жанында тұғырлықтар;
3) Қызыл-Жұлдыз ауылында: орта мектеп ғимаратының жанында стенд;
4) Родина ауылында: Родина орта мектебі ғимаратының жанында және әкімдік ғимаратының жанында стендтер, автобустың соңғы аялдамасында тұғырлық;
5) Қайыңды ауылында: әкімдік ғимаратының жанында тақта, орта мектеп ғимаратының жанында стенд;
6) Алуа ауылында: мектеп ғимаратының жанында стенд;
7) Аққошқар ауылында: әкімдік ғимаратының жанында тақта, орта мектеп ғимаратының жанында стенд;
8) Көктау ауылында: әкімдік ғимаратының жанында тақта, орта мектептің жанында стенд;
9) Ашутасты ауылында: Мәдениет үйі мен әкімдік жанында тақталар, орта мектеп ғимаратының жанында стенд;
10) Аңғар ауылында: әкімдік ғимараты жанында тақта, орта мектеп ғимаратының жанында стенд;
11) алынып тасталды - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 05.10.2015 № 350 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі);

12) в селе Восточное: щит у здания акимата, стенды у здания Дома культуры и у здания средней школы;
13) в селе Уштобе: щит у здания акимата, стенд у здания средней школы;
14) в селе Фурманова: щит у здания Дома культуры "Жастар", стенд у здания ДК;
15) в селе Матросова: щит у здания акимата, стенд у здания школы;
16) в селе Целинное: щит у здания акимата, стенд у здания школы;
17) в селе Молодежное: стенды у здания Дома культуры и средней школы;
18) в селе Жалгызтал: стенд у здания средней школы;
19) в селе Жанакала: щит у здания акимата, стенд у здания сельского клуба;
20) в селе Екидин: стенды у здания Дома культуры и средней школы;
21) в селе Мирное: щит в центре села, стенды у здания средней школы и акимата.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлениями акимата города Аркалыка Костанайской области от 30.11.2011 № 544; от 05.10.2015 № 350 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима города Н. Шалдыбаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Аркалыка
Т. Тулеубаев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Аркалыкской
городской территориальной
избирательной комиссии
___________ Ш. Тасмагамбетов

12) Восточный ауылында: әкімдік ғимаратының жанында тақта, Мәдениет үйі және орта мектеп ғимаратының жанында стендтер;
13) Үштөбе ауылында: әкімдік ғимаратының жанында тақта, орта мектеп ғимаратының жанында стенд;
14) Фурманов ауылында: "Жастар" Мәдениет үйі ғимаратының жанында тақта, Мәдениет үйі ғимаратының жанында стенд;
15) Матросов ауылында: әкімдік ғимаратының жанында тақта, мектеп ғимаратының жанында стенд;
16) Целинный ауылында: әкімдік ғимаратының жанында тақта, мектеп ғимаратының жанында стенд;
17) Молодежный ауылында: Мәдениет үйі ғимаратының жанында және орта мектеп ғимаратының жанында стендтер;
18) Жалғызтал ауылында: орта мектеп ғимаратының жанында стенд;
19) Жаңақала ауылында: әкімдік ғимаратының жанында тақта, ауылдық клуб ғимаратының жанында стенд;
20) Екідің ауылында: Мәдениет үйі ғимаратының және орта мектеп ғимаратының жанында стендтер;
21) Мирный ауылында: ауыл орталығында тақта, орта мектеп ғимаратының және әкімдік ғимаратының жанында стендтер.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2011.30.11 № 544; 05.10.2015 № 350 қаулыларымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
2. Қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Н. Шалдыбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қаласының әкімі
Т. Төлеубаев
КЕЛІСІЛДІ:
Арқалық қалалық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
___________ Ш. Тасмағамбетов