О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 24 декабря 2010 года № 385 "О бюджете города Лисаковска на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 20 января 2011 года № 396. Зарегистрировано Управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 25 января 2011 года № 9-4-178
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 2, статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, согласно решению Костанайского областного маслихата от 12 января 2011 года № 367 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 13 декабря 2010 года № 357 "Об областном бюджете Костанайской области на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3750) Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Лисаковска на 2011-2013 годы" от 24 декабря 2010 года № 385 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-4-176, опубликовано 13, 20 января 2011 года в газете "Лисаковская новь") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1732460,0" заменить цифрами "1813023,0",
цифры "113781,0" заменить цифрами "194344,0";
в подпункте 2):
цифры "1669544,0" заменить цифрами "1911017,6";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) дефицит бюджета – -160910,6 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) финансирование дефицита бюджета - 160910,6 тысяч тенге.";
в пункте 4:
цифры "4682,0" заменить цифрами "28100,0";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из республиканского бюджета, в том числе:
на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы в сумме 7497,0 тысяч тенге, в том числе:
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 4097,0 тысяч тенге, обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому, в сумме 3400,0 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 2689,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 385 "Лисаков қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2011 жылғы 20 қаңтардағы № 396 шешімі. Қостанай облысы Лисаков қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 қаңтарда № 9-4-178 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 2-бабының 4-тармағына106109-баптарына сәйкес, "Мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 357 "Қостанай облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3750 болып тіркелген) Қостанай облыстық мәслихатының 2011 жылғы 12 қантардағы № 367 шешіміне сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Лисаков қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 385 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-4-176 болып тіркелген, 2011 жылғы 13, 20 қаңтарда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы:
"1732460,0" деген сандар "1813023,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"113781,0" деген сандар "194344,0" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"1669544,0" деген сандар "1911017,6" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"5) бюджеттің тапшылығы – -160910,6 мың теңге;";
6) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 160910,6 мың теңге.";
4-тармақта:
"4682,0" деген сандар "28100,0" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 5-1 тармақпен толықтырылсын:
"5-1. Лисаков қаласының 2011 жылға арналған бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер және дамуға трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 7497,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беру мемлекеттiк мекемелеріндегi физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдығымен жарақтандыруға 4097,0 мың теңге сомасында, үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге 3400,0 мың теңге сомасында;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 2689,0 мың теңге сомасында;

на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), оставшегося без попечения родителей, в сумме 19354,0 тысячи тенге;
на развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях в сумме 13091,0 тысяча тенге;
на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020" в сумме 4680,0 тысяч тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 817,0 тысяч тенге;
на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 32435,0 тысяч тенге.";
приложения 1235 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель XIX сессии маслихата          Ю. Шаврин
Секретарь городского маслихата             Т. Кривошея
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности начальника
ГУ "Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата города Лисаковска"
_________________ Н. Турлубекова
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 января 2011 года № 396
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2010 года № 385
Бюджет города Лисаковска на 2011 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне 19354,0 мың теңге сомасында;
медициналық-әлеуметтік мекемелеріндегі күндізгі болу бөлімшесінің желісін дамытуға 13091,0 мың теңге сомасында;
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға 4680,0 мың теңге сомасында;
эпизоотияға қарсы iс-шараларды жүргiзуге 817,0 мың теңге сомасында;
инженерлiк коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға 32435,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1235-қосымшалары осы шешімнің 1234-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың ХІХ
сессиясының төрағасы                       Ю. Шаврин
Қалалық мәслихатының хатшысы               Т. Кривошея
КЕЛІСІЛДІ
"Лисаков қаласы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі" ММ
бастығының міндетін атқарушы
_______________ Н. Турлубекова
Мәслихаттың
2011 жылғы 20 қаңтардағы
№ 396 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 385 шешіміне 1-қосымша
Лисаков қаласының 2011 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
І. Кірістер