Об организации оплачиваемых общественных работ в 2011 году
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 15 марта 2011 года № 150. Зарегистрировано Управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 31 марта 2011 года № 9-4-181. Утратило силу в связи прекращением срока действия - письмо аппарата акима города Лисаковска Костанайской области от 6 января 2012 года № 13-1-14
Сноска. Утратило силу в связи прекращением срока действия - письмо аппарата акима города Лисаковска Костанайской области от 06.01.2010 № 13-1-14.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размер оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах и источник их финансирования.
2. Определить, что социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования, социальный налог и налог на добавленную стоимость возмещаются из бюджета города Лисаковска и перечисляются на расчетный счет работодателя.
Сноска. Пункт 2 в редакции постановления акимата города Лисаковска Костанайской области от 24.05.2011 № 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Лисаковска Сапарову А.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяет свое действие на отношения, возникшие с 1 января 2011 года.
Аким города                                В. Радченко
Утвержден
постановлением акимата
от 15 марта 2011 года № 150
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размер оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах и источник их финансирования
Наименование
организации
Виды работ
Объемы
работ
Продолжи-
тельность
общественных
работ
Численность
участников
общественных
работ
Государственное
коммунальное
предприятие
"Уста" акимата
города
Лисаковска
Участие в
санитарной
очистке
территорий
города
Лисаковска,
поселка
Октябрьский,
села
Красногорское,
не требующей
предварительной
профессиональной
подготовки
работника
город
Лисаковск

2011 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 15 наурыздағы № 150 қаулысы. Қостанай облысы Лисаков қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 31 наурызда № 9-4-181 тіркелді. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы Лисаков қаласының әкімінің аппарат 2012 жылғы 6 қаңтардағы № 13-1-14 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Қолданыстағы мерзімінің тоқтатылуымен байланысты Қостанай облысы Лисаков қаласының әкімінің аппарат 2012.01.06 № 13-1-14 хатымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5) тармақшасына, 20-бабының 5-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері және нақты жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне ақы төлеу мөлшері және оларды қаржыландыруды көзі бекітілсін.
2. Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар, әлеуметтік салық және қосылған құн салығы Лисаков қаласының бюджетінен өтеледі және жұмыс берушінің есеп айырысу шотына аударылады екендігі белгіленсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2011.05.24 № 265 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді) қаулысымен.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Лисаков қаласы әкімінің орынбасары Ә.С.Сапароваға жүктелсін.
4. Осы қаулы оны алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап пайда болған қатынастарға өзінің күшін таратады.
Қала әкімі                                 В. Радченко
Әкімдіктің
2011 жылғы 15 наурыздағы
№ 150 қаулысымен бекітілген
Ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері және нақты жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне ақы төлеу мөлшері
Ұйымның
атауы
Жұмыстың
түрлері
Жұмыстың
көлемдері
Қоғамдық
жұмыстардың
ұзақтығы
Қоғамдық
жұмыстарға
қатысушылардың
саны
Лисаков
қаласы
әкімдігінің
"Ұста"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
Қызметкердің
алдын ала кәсіби
даярлығын талап
етпейтін Лисаков
қаласының,
Октябрь
кентінің,
Красногор
селосының
аумақтарын
санитарлық
тазалауға қатысу
Лисаков
қаласы -

- 23964480
квадратных
метров;
поселок
Октябрьс-
кий
3994080
квадратных
метров;
село
Красно
горское –
1997040
квадратных
метров
3 месяца
Всего: 120
человек, из
них:
в городе
Лисаковске-
98 человек,
в поселке
Октябрьский -
16
человек,
в селе
Красногорское
- 6 человек
продолжение таблицы:
Источник финанси-
рования
Размер
оплаты
труда
Оплата
общественных работ
Конкретные условия
общественных работ
Бюджет
города
Лисаковска
2
минимальных
размера
заработной
платы в
месяц
Всего на 2011 год
предусмотрено: 12691,0
тысяч тенге, из них для
организации
общественных работ: в
городе Лисаковске
10364,0 тысячи тенге, в
поселке Октябрьский
1692,0 тысячи тенге, в
селе Красногорское
635,0 тысяч тенге
1) продолжительность
рабочего времени не
должна превышать 40
часов в неделю;
2) обеспечить
соответствующие
законодательству
условия и охрану труда,
провести инструктаж с
каждым безработным по
технике безопасности;
3) обеспечить выплату
социального пособия по
временной
нетрудоспособности в
соответствии с
действующим
законодательством
Республики Казахстан;
4) соблюдать все
трудовые отношения
между работодателем и
работником согласно
Трудовому кодексу
Республики Казахстан;
5) соблюдать
законодательство о
пенсионном обеспечении
и страховании

23964480
шаршы
метр;
Октябрь
кенті –
3994080
шаршы
метр;
Красногор
селосы –
1997040
шаршы метр
3 ай
Барлығы: 120
адам, оның
ішінде:
Лисаков
қаласында - 98
адам, Октябрь
кентінде - 16
адам, Красногор
селосында - 6
адам
кестенің жалғасы:
Қаржыландыру
көзі
Еңбек ақы мөлшері
Қоғамдық
жұмыстарға ақы
төлеу
Қоғамдық
жұмыстардың
нақты жағдайлары
Лисаков
қаласының
бюджеті
Айына ең төменгі
жалақының 2 мөлшері
Барлығы 2011
жылға: 12691,0
мың теңге
қаралды, оның
ішінде қоғамдық
жұмыстарды
ұйымдастыруға:
Лисаков
қаласында
10364,0 мың
теңге, Октябрь
кентінде 1692,0
мың теңге,
Красногор
селосында 635,0
мың теңге
1) жұмыс
уақытының ұзақтығы
аптасына 40
сағаттан аспауға
тиіс;
2) заңнамаға
сәйкес еңбек
қорғау мен
жағдайларды
қамтамасыз етсін,
әрбір жұмыссызбен
қауіпсіздік
техникасы жайында
нұсқау өткізу;
3) қолданыстағы
заңнамаға сәйкес
уақытша еңбекке
жарамсыздығы
бойынша әлеуметтік
жәрдемақы төлеуді
қамтамасыз ету;
4) Қазақстан
Республикасының
Еңбек кодексіне
сәйкес жұмыс
беруші мен
жұмыскер
арасындағы барлық
еңбек
қатынастарын
сақтау;
5) зейнетақымен
қамсыздандыру және
сақтандыру туралы
заңнаманы сақтау