О внесении изменений в решение маслихата от 21 апреля 2009 года № 118 "Об установлении стоимости разовых талонов для субъектов торговой деятельности Аулиекольского района"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 4 февраля 2011 года № 220. Зарегистрировано Управлением юстиции Аулиекольского района Костанайской области 4 марта 2011 года № 9-7-130. Утратило силу решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 14 февраля 2013 года № 69
Сноска. Утратило силу решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 14.02.2013 № 69.
В соответствии со статьей 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об установлении стоимости разовых талонов для субъектов торговой деятельности Аулиекольского района" от 21 апреля 2009 года № 118 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-7-98, опубликовано 14 мая 2009 года в газете "Әулиекөл") следующие изменения:
в пункте 1 слова "физических лиц" заменить словами "граждан Республики Казахстан, оралманов";
в пункте 2 слова "физических лиц" заменить словами "граждан Республики Казахстан, оралманов";
приложения 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель пятнадцатой сессии,
секретарь районного маслихата              А. Бондаренко
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Налоговое управление по
Аулиекольскому району"
Налогового Департамента по
Костанайской области Налогового
Комитета Министерства финансов
Республики Казахстан
_______________ Жумабаев С.К.
Приложение 1
к решению маслихата
от 4 февраля 2011 года № 220
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 апреля 2009 года № 118
Стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов предпринимательская деятельность которых носит эпизодический характер
п/п
Вид
предпринимательской
деятельности
Стоимость
разового талона
в день (тенге)
на рынке
вне рынка
1
Реализация товаров (за
исключением деятельности,
осуществляемой в стационарных
помещениях):
газет и журналов,
130
130
семян, а также посадочного
материала (саженцы, рассада),
260
260
бахчевых культур,
260
260
живых цветов, выращенных на
дачных и придомовых участках
130
130
продуктов подсобного сельского
хозяйства, садоводства,
огородничества и дачных
участков,
130
130
кормов для животных и птиц
90
90
веников, метел,
15
15
лесных ягод,
50
50
меда,
260
260
грибов,
50
50
рыбы
130
130
2
Услуги владельцев личных
тракторов по обработке земельных
участков
260
3
Выпас домашних животных и птиц

Мәслихаттың 2009 жылғы 21 сәуірдегі № 118 "Әулиекөл ауданының сауда қызметінің субъектілері үшін біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2011 жылғы 4 ақпандағы № 220 шешімі. Қостанай облысы Әулиекөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 4 наурызда № 9-7-130 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 14 ақпандағы № 69 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 14.02.2013 № 69 шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңының 36 бабына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданының сауда қызметінің субъектілері үшін біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы" 2009 жылғы 21 сәуірдегі № 118 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-7-98 нөмірімен тіркелген, "Әулиекөл" газетінде 2009 жылғы 14 мамырда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта "жеке тұлғалар" деген сөздер "Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар" деген сөздермен ауыстырылсын;
2 тармақта "жеке тұлғалар" деген сөздер "Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 12 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Он бесінші сессияның төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы               А. Бондаренко
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы Қаржы
Министрлігі Салық комитетінің
Қостанай облысы бойынша Салық
Департаментінің "Әулиекөл ауданы
бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ Жұмабаев С.Қ.
Мәслихаттың
2011 жылғы 4 ақпандағы
№ 220 шешіміне 1 қосымша
Мәслихаттың
2009 жылғы 21 сәуірдегі
№ 118 шешіміне 1 қосымша
Кәсіпкерлік қызметі дүркін-дүркін сипаттағы Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар үшін біржолғы талондардың құны
р/с
Кәсіпкерлік қызметтің түрі Біржолғы
талонның бір
күнгі құны
(теңге)
базарда
базардан
тыс
1
Сатуды (стационарлық үй-жайда
жүзеге асырылатын қызметтерді
қоспағанда):
газеттер мен журналдар,
130
130
тұқым, сондай-ақ отырғызылатын
материал (екпелер, көшет),
260
260
бақша дақылдарын,
260
260
саяжайларда және үй маңайындағы
учаскелерде өсірілген табиғи
гүлдерді,
130
130
қосалқы ауыл шарашылығы,
бағбандық, бақшашылық және
саяжай учаскелерінің өнімдерін,
130
130
жануарлар мен құстардың
жемдерін,
90
90
сыпыртқылар, сыпырғылар
15
15
орман жидегін,
50
50
бал,
260
260
саңырауқұлақ,
50
50
балық
130
130
2
Жер учаскелерін өңдеу жөніндегі
жеке меншікті трактор иелерінің
қызмет көрсетуі
260
3
Үй жануарлары мен құстарды жаю

110
Приложение 2
к решению маслихата
от 4 февраля 2011 года № 220
Приложение 2
к решению маслихата
от 21 апреля 2009 года № 118
Стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих реализацию товаров на рынках Аулиекольского района, за исключением реализации в киосках, стационарных помещениях (изолированных блоках) на территории рынков Аулиекольского района
п/п
Наименование
рынка и товарная
специализация
Группа
реализуемых
товаров
Торговое
место на
рынке
Стоимость
разового
талона
в день
(тенге)
1
2
3
4
5
1
Торговый рынок
государственного
коммунального
предприятия
"Аулиеколь-Сервис"
(универсальный)
Промышленные
товары
Прилавок
140
Продовольственные
товары
Прилавок
170
Овощная и
плодо-овощная
продукция
(оптовая
торговля)
С
транспортных
средств

110
Мәслихаттың
2011 жылғы 4 ақпандағы
№ 220 шешіміне 2 қосымша
Мәслихаттың
2009 жылғы 21 сәуірдегі
№ 118 шешіміне 2 қосымша
Әулиекөл ауданының базар аумағындағы дүңгіршіктердегі, стационарлық үй-жайлардағы (оқшауланған блоктардағы) сауданы қоспағанда, Әулиекөл ауданының базарларында тауарлар өткізуді жүзеге асырушы Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар, дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар үшін сауда қызметінің біржолғы талондарының құны
р/с
Рыноктың атауы
және тауарлық
мамандануы
Өткізілетін
тауарлар тобы
Рыноктағы
сауда
орны
Біржолғы
талонның
бір күнгі
құны
(теңге)
1
2
3
4
5
1
"Әулиекөл-сервис"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорынының
сауда рыногы
(әмбебап)
Өнеркәсіп
тауарлары
Сөре
140
Азық-түлік
тауарлары
Сөре
170
Көкөніс және
жеміс-көкөніс
өнімдері
(көтерме сауда)
Көлік
құралдарынан