Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 25 октября 2011 года № 301. Зарегистрировано Управлением юстиции Камыстинского района Костанайской области 9 ноября 2011 года № 9-11-127. Утратило силу - постановлением акимата Камыстинского района Костанайской области от 16 мая 2012 года № 114
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Камыстинского района Костанайской области от 16.05.2012 № 114 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 5-5), 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях оказания содействия в трудоустройстве лицам, освобожденным из мест лишения свободы, и несовершеннолетним выпускникам интернатных организаций, нуждающимся в социальной защите и испытывающим трудности в поиске работы, акимат Камыстинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, на предприятиях района, в размере 0,5 процента от общей численности рабочих мест.
2. Установить квоту рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций на предприятиях района, в размере 0,5 процента от общей численности рабочих мест.
3. Государственному учреждению "Камыстинский районный отдел занятости и социальных программ" обеспечить содействие в трудоустройстве лицам, освобожденным из мест лишения свободы, и несовершеннолетним выпускникам интернатных организаций на рабочие места в соответствии с квотой.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жаксыбаева Аскара Жакановича.
5. Данное постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Б. Утеулин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Камыстинский районный отдел
занятости и социальных программ"
______________ Иванченко Л.П.

Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдардың және интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған бітірушілері үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 25 қазандағы № 301 қаулысы. Қостанай облысы Қамысты ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 9 қарашада № 9-11-127 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 16 мамырдағы № 114 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2012.05.16 № 114 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабы 5-5), 5-6) тармақшаларына сәйкес, әлеуметтік көмекке мұқтажды және жұмыс іздестіргенде қиыншылықты бастан кешіріп жүрген бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарға және интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған бітірушілеріне жұмысқа орналасуға жәрдем көрсету мақсатында, Қамысты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан кәсіпорындарында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының жалпы санының 0,5 пайызы мөлшерінде жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Аудан кәсіпорындарында интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған бітірушілері үшін жұмыс орындарының жалпы санының 0,5 пайызы мөлшерінде жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
3. "Қамысты аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарға және интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған бітірушілеріне квотаға сәйкес, жұмыс орындарына жұмысқа орналасуына жәрдемді қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Асқар Жақанұлы Жақсыбаевқа жүктелсiн.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкiмi                                Б. Өтеулин
КЕЛІСІЛДІ:
"Қамысты аудандық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
__________________ Л.П. Иванченко