О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2010 года № 385 "О районном бюджете Костанайского района на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 26 октября 2011 года № 480. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 2 ноября 2011 года № 9-14-159
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Костанайского района на 2011-2013 годы" от 21 декабря 2010 года № 385 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-14-141, опубликовано 14 января 2011 года в газете "Арна") следующие изменения и дополнения:
подпункты 1), 2), 3), 5), 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы - 4008963,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1862102,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 5756,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 71314,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 2069791,0 тысяча тенге;
2) затраты - 4305392,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 72758,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 73886,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1127,6 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -380667,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 380667,8 тысяч тенге.";
пункт 2-3 указанного решения изложить в новой редакции:
"2-3. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 176554,5 тысяч тенге, в том числе:
на строительство сетей водопровода, канализации и газопровода для перспективной индивидуальной застройки микрорайона "Восточный" поселка Затобольск в сумме 85230,0 тысяч тенге;
на строительство сетей водопровода, канализации и газопровода для перспективной индивидуальной застройки улицы Механизаторов поселка Затобольск в сумме 46826,4 тысяч тенге;
на водоснабжение поселка Затобольск в границах улицы 25 лет Целины - автомобильного подъезда к городу Костанай, улицы Терешковой - улица Калабаева в сумме 28873,0 тысячи тенге;
на инженерные сети к жилым домам микрорайона "Нурай" поселка Затобольск в сумме 15625,1 тысяч тенге.";
пункты 2-62-72-82-9 указанного решения изложить в новой редакции:
"2-6. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление трансфертов на развитие из областного бюджета на реконструкцию системы водоснабжения в селе Жамбыл в сумме 46768,6 тысяч тенге.

Мәслихаттың 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 385 "Қостанай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2011 жылғы 26 қазандағы № 480 шешімі. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 2 қарашада № 9-14-159 тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 106109-баптарына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 385 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-14-141 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтарда "Арна" газетінде жарияланды) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2), 3), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер - 4008963,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1862102,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 5756,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 71314,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 2069791,0 мың теңге;
2) шығындар - 4305392,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 72758,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 73886,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1127,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - -380667,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 380667,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2-3. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен дамытуға 176554,5 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Затобол кентінің "Восточный" шағын ауданының перспективалық жеке құрылысы үшін су құбыры және газ құбыры желілері, канализация құрылысына 85230,0 мың теңге сомасында;
Затобол кентінің Механизаторлар көшесінің перспективалық жеке құрылысы үшін су құбыры, канализация және газ құбыры желілері құрылысына 46826,4 мың теңге;
Затобол кентінің 25 лет Целины көшесі - Қостанай қаласына автокөлік кіреберісі, Терешкова көшесі - Қалабаев көшесі шекараларындағы сумен жабдықтауға 28873,0 мың теңге сомасында;
Затобол кентінің "Нұрай" шағын ауданының тұрғын үйінің инженерлік желілеріне 15625,1 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 2-62-72-82-9-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"2-6. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде Жамбыл селосындағы сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңғыртуға облыстық бюджеттен дамытуға 46768,6 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.

2-7. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление трансфертов на развитие из областного бюджета на реконструкцию системы водоснабжения в селе Озерное в сумме 4100,0 тысяч тенге.
2-8. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление трансфертов на развитие из областного бюджета на реконструкцию разводящих сетей водопровода в селе Жамбыл в сумме 3950,0 тысяч тенге.
2-9. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление трансфертов на развитие из областного бюджета на строительство системы водоснабжения в селе Семеновка в сумме 1400,0 тысяч тенге.";
пункты 2-142-152-16 указанного решения изложить в новой редакции:
"2-14. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов, в сумме 11790,2 тысяч тенге.
2-15. Учесть, что бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов, в сумме 73886,0 тысяч тенге.
2-16. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 25416,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 2-232-242-252-262-272-28 следующего содержания:
"2-23. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на содержание организаций образования в сумме 5000,0 тысяч тенге.
2-24. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрен возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из областного бюджета в сумме 16902,0 тысячи тенге и обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета в сумме 2,6 тысяч тенге.
2-25. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в сумме 451,9 тысяч тенге.
2-26. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов на развитие из областного бюджета на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 201,8 тысяч тенге, в том числе:
на электроснабжение микрорайона "Восточный" поселка Затобольск в сумме 201,8 тысяч тенге.

2-7. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде Озерный селосындағы сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңғыртуға облыстық бюджеттен дамытуға 4100,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
2-8. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде Жамбыл селосындағы тарату желілерін қайта жаңғыртуға облыстық бюджеттен дамытуға 3950,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
2-9. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде Семенов селосындағы сумен жабдықтау жүйесінің құрылысына облыстық бюджеттен дамытуға 1400,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 2-142-152-16-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"2-14. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен 11790,2 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
2-15. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен 73886,0 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер сомаларының түсімі көзделгені ескерілсін.
2-16. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын жүзеге асыруға республикалық бюджеттен 25416,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 2-232-242-252-262-272-28-тармақтарымен толықтырылсын:
"2-23. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде білім беру ұйымдарын ұстауға облыстық бюджеттен 5000,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
2-24. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен 16902,0 мың теңге сомасында бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару және сыйақыларды төлеу бойынша жергілікті атқарушы органының борышқа қызмет ету және 2,6 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен займдар бойынша басқа да төлемдер көзделгені ескерілсін.
2-25. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен 451,9 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомаларын қайтару көзделгені ескерілсін.
2-26. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен дамытуға 201,8 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Затобол кентінің "Восточный" шағын ауданың электрмен жабдықтауға 201,8 мың теңге сомасында.

2-27. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета на развитие системы водоснабжения в сумме 26210,0 тысяч тенге, в том числе:
на водоснабжение села Заречное в границах улицы Набережная - улица Юбилейная - улица Абая в сумме 26210,0 тысяч тенге.
2-28. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета на развитие коммунального хозяйства в сумме 64978,0 тысяч тенге, в том числе:
на строительство самотечной канализации от канализационной насосной станции до канализации по улице 40 лет Октября поселка Затобольск в сумме 64978,0 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв местного исполнительного органа Костанайского района на 2011 год в сумме 15461,0 тысяча тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель
внеочередной сессии
Костанайского районного
маслихата                                  В. Двуреченский
Секретарь
Костанайского
районного маслихата                        А. Досжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов"
акимата Костанайского района
_____________ З. Кенжегарина
Приложение 1
к решению маслихата

2-27. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен дамытуға 26210,0 мың теңге сомасында трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Заречный селосындағы Набережный көшесі, Юбилейный көшесі, Абай көшесін сумен жабдықтауға 26210,0 мың теңге сомасында.
2-28. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде коммуналдық шаруашылықты дамытуға облыстық бюджеттен дамытуға 64978,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
канализациялық насостық станциядан Затобол кентінің 40 лет Октября көшесіндегі канализацияға дейін өздігінен ағатын канализация құрылысына 64978,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2011 жылға арналған Қостанай ауданының жергілікті атқарушы органының резерві 15461,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.
2.Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   В. Двуреченский
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Досжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай ауданы
әкімдігінің "Экономика
және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
________ З. Кенжегарина
Мәслихаттың