О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Лебяжинского района от 18 марта 2011 года N 67/2 "О социальной помощи отдельным категориям граждан Лебяжинского района на 2011 года"
Постановление акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 23 июня 2011 года N 152/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 июня 2011 года N 12-9-132. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Лебяжинского района Павлодарской области от 06 марта 2014 года N 31/1-36/89)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Лебяжинского района Павлодарской области от 06.03.2014 N 31/1-36/89).
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением районного маслихата (XXVIII сессия IV созыва) от 8 апреля 2011 года N 7/28 "О внесении дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 5/25 "Об утверждении категорий граждан, имеющих право на социальные выплаты в 2011 году", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Лебяжинского района от 18 марта 2011 года N 67/2 "О социальной помощи отдельным категориям граждан Лебяжинского района на 2011 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-9-128, опубликованное от 7 апреля 2011 года в газете "Аққу үні" N 31) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
дополнить подпунктами 38), 39) следующего содержания:
"38) герои социалистического труда;
39) самозанятые со средне-душевым доходом ниже прожиточного минимума";
в пункте 2:
дополнить подпунктами 30), 31) следующего содержания:
"30) для категорий указанной в подпункте 38) пункта 1 для выплаты единовременной материальной помощи, на установку электрического котла, приемного клиентского оборудования цифрового спутникового телевидения – заявление, копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, номер лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта", книги регистрации граждан, удостоверения героя социалистического труда;
31) для категорий указанной в подпункте 39) пункта 1 для выплаты единовременной материальной помощи, для открытия реабилитационного центра – заявление, копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, номер лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта", книги регистрации граждан, ходатайство акима сельского округа, акт обследования жилищно-бытовых условий, бизнес-план";
подпункт 1) после слов "для подписки на республиканские, областные и районные издания" дополнить словами "на установку приемного клиентского оборудования цифрового спутникового телевидения";
подпункт 2) после слов "ко Дню Победы в Великой Отечественной войне" дополнить словами "на экскурсию в г. Астана";
подпункт 11) после слов "для выплаты ежемесячной материальной помощи" дополнить словами "для выплаты единовременной помощи на экскурсию в г.Астана и для подпунктов 7), 9) пункта 1 на установку приемного клиентского оборудования цифрового спутникового телевидения";
подпункт 14) после слов "для выплаты единовременной материальной помощи" дополнить словами "на приобретение лекарств, на установку приемного клиентского оборудования цифрового спутникового телевидения и на экскурсию в г.Астана";
подпункт 17) после слов "на прохождение профессионального обучения" дополнить словами "и на экскурсию в г. Астана";
подпункт 18) после слов "для выплаты ежеквартальной материальной помощи для возмещения жилищно-коммунальных услуг" дополнить словами "и единовременной материальной помощи на экскурсию в г. Астана";
подпункт 21) после слов "в связи с повышением цен на продукты питания" дополнить словами "и на экскурсию в г. Астана";
подпункт 27) после слов "для выплаты единовременной материальной помощи" дополнить словами "на экскурсию в г. Астана";
подпункт 28) после слов "для выплаты единовременной материальной помощи" дополнить словами "на установку приемного клиентского оборудования цифрового спутникового телевидения и на экскурсию в г.Астана";
в пункте 3 подпункт 1) в пятом абзаце цифру "60000" заменить цифрой "32000" и слово "июле" заменить словом "мае" и дополнить абзацем следующего содержания:

Лебяжі ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 18 наурыздағы "Лебяжі ауданының 2011 жылға арналған жекелеген санаттағы азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 67/2 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 23 маусымдағы N 152/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 23 маусымда N 12-9-132 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі ауданы әкімінің аппараты басшысысының 2014 жылғы 06 наурыздағы N 31/1-36/89 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі ауданы әкімінің аппараты басшысының 06.03.2014 N 31/1-36/89 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағының 14) тармақшасына, "Аудандық мәслихаттың (XXV сессия, IV шақырылған) 2010 жылғы 24 желтоқсандағы "2011 жылғы әлеуметтік көмекке құқығы бар азаматтардың санаты туралы" N 5/25 шешіміне толықтырулар енгізу туралы" 2011 жылғы 8 сәуірдегі N 7/28 шешіміне сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Лебяжі ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 18 наурыздағы "Лебяжі ауданының 2011 жылға арналған жекелеген санаттағы азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 67/2 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеуі Тізілімінде N 12-9-128 болып тіркелген, 2011 жылғы 7 сәуірде "Аққу үні" газетінің N 31 жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі мазмұндағы 38), 39) тармақшаларымен толықтырылсын:
"38) Социалистік еңбек ерлері;
39) Күн көріс минимумынан төмен тіршілік ететін өзін-өзі жұмыспен қамтушылар";
2 тармақ:
келесі мазмұндағы 30), 31) тармақшаларымен толықтырылсын:
"30) 1 тармақтың 38) тармақшасында көрсетілген санатқа – отқазандық орнатуға және клиенттік қабылдағышпен жабдықталған цифрлық спутниктік теледидар орнатуға бірретік материалдық көмек төлеуге - өтініш, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, әлеуметтік жеке кодының, азаматтарды тіркеу кітабының, "Қазпошта" акционерлік қоғамы пошталық бөлімшесінде ашылған жеке шотының, социалистік еңбек ерінің куәлігінің көшірмелері;";
31) 1 тармақтың 39) тармақшасында көрсетілген санатқа – оңалту орталықтарын ашуға бірретік материалдық көмек төлеуге - өтініш, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, әлеуметтік жеке кодының, азаматтарды тіркеу кітабының, "Қазпошта" акционерлік қоғамы пошталық бөлімшесінде ашылған жеке шотының, ауылдық округ әкімінің өтініші, отбасылық-тұрмыстық жағдайының актісі, бизнес-жоспар";
1) тармақшада "мемлекеттік, облыстық, аудандық басылымдарға жазылу" сөздерінен кейін "клиенттік қабылдағышпен жабдықталған цифрлық спутниктік теледидар орнатуға" сөздерімен толықтырылсын;
2) тармақшада "Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күніне орай" сөздерінен кейін "Астана қаласына экскурсияға" сөздерімен толықтырылсын;
11) тармақшада "ай сайынғы материалдық көмек төлеуге" сөздерінен кейін "Астана қаласына экскурсияға бір реттік көмек және 1-тармақтың 7), 9) тармақшаларына клиенттік қабылдағышпен жабдықталған цифрлық спутниктік теледидар орнатуға" сөздерімен толықтырылсын;
14) тармақшада "бір реттік материалдық көмек төлеуге" сөздерінен кейін "дәрі-дәрмек сатып салуға, клиенттік қабылдағышпен жабдықталған цифрлық спутниктік теледидар орнатуға және Астана қаласына экскурсия" сөздерімен толықтырылсын;
17) тармақшада "кәсіптік оқуды өту барысында" сөздерінен кейін "және Астана қаласына экскурсияға" сөздерімен толықтырылсын;
18) тармақшада "тоқсан сайын тұрғын қызметі шығындарын өтеуге" сөздерінен кейін "және Астана қаласына экскурсияға бірреттік көмек" сөздерімен толықтырылсын;
21) тармақшада "азық-түлік бағасының өсуіне байланысты" сөздерінен кейін "және Астана қаласына экскурсия" сөздерімен толықтырылсын;
27) тармақшада "бір реттік материалдық көмек төлеуге" сөздерінен кейін "Астана қаласына экскурсияға" сөздерімен толықтырылсын;
28) тармақшада "бір реттік материалдық көмек төлеуге" сөздерінен кейін "клиенттік қабылдағышпен жабдықталған цифрлық спутниктік теледидар орнатуға және Астана қаласына экскурсия" сөздерімен толықтырылсын;
3 тармақтың:
1) тармақшаның бесінші абзацта "60000" саны "32000" санымен ауыстырылсын және "шілде" сөзі "мамыр" сөзімен ауыстырылсын және келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:

"на установку приемного клиентского оборудования цифрового спутникового телевидения в размере 22000 тенге, в течение 15 дней с момента обращения";
в пункте 3:
подпункте 2) цифру "10000" заменить цифрой "5000" и дополнить абзацем следующего содержания:
"лицам, проработавшим не менее 6-ти месяцев с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года и не награжденные орденами и медалями бывшего Союза и труженикам тыла, награжденные медалью "За самоотверженный труд" на экскурсию в г. Астана 25000 тенге и на установку приемного клиентского оборудования цифрового спутникового телевидения в размере 22000 тенге в течение 15 дней с момента обращения";
подпункт 3) дополнить абзацем следующего содержания:
"на экскурсию в г. Астана 25000 тенге, в течение 15 дней с момента обращения";
подпункт 4) дополнить абзацем следующего содержания:
"на экскурсию в г. Астана 25000 тенге, в течение 15 дней с момента обращения";
подпункт 5) дополнить абзацами следующего содержания:
"бывшие несовершеннолетние узники концлагерей, гетто и других мест принудительного содержания на установку приемного клиентского оборудования цифрового спутникового телевидения в размере 22000 тенге и на экскурсию в г. Астана в размере 25000 тенге, в течение 15 дней с момента обращения";
"лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам Великой отечественной войны на экскурсию в г. Астана в размере 25000 тенге, в течение 15 дней с момента обращения";
подпункт 12) дополнить абзацем следующего содержания:
"на экскурсию в г. Астана в размере 25000 тенге, в течение 15 дней с момента обращения";
подпункт 15) дополнить абзацем следующего содержания:
"на установку приемного клиентского оборудования цифрового спутникового телевидения в размере 22000 тенге и на экскурсию в г. Астана в размере 25000 тенге, в течение 15 дней с момента обращения";
подпункт 18) дополнить абзацем следующего содержания:
"на экскурсию в г. Астана в размере 25000 тенге, в течение 15 дней с момента обращения";
подпункт 19) дополнить абзацем следующего содержания:
"для подпункта 24) пункта 1) на экскурсию в г. Астана в размере 25000 тенге, в течение 15 дней с момента обращения";
подпункт 21) дополнить абзацем следующего содержания:
"на экскурсию в г. Астана в размере 25000 тенге, в течение 15 дней с момента обращения";
подпункт 27) слово "2 МРП" заменить словами "25000 тенге";
пункт 3 дополнить подпунктами 30), 31) следующего содержания:
"30) для категории указанной в подпункте 38) пункта 1 единовременная материальная помощь на установку приемного клиентского оборудования цифрового спутникового телевидения в размере 22000 тенге и на установку электрического котла в размере 106000 тенге, в течение 15 дней с момента обращения";

"клиенттік қабылдағышпен жабдықталған цифрлық спутниктік теледидар орнатуға 22000 теңге көлемінде өтініш түскен күннен бастап 15 күн ішінде";
2) тармақшада "10000" саны "5000" санымен ауыстырылсын және келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"1941 жылдың 22 маусымынан 1945 жылдың 9 мамырына дейін кем дегенде 6 ай жұмыс істегендер және бұрынғы Одақ ордені және медальдарымен марапатталмағандар және "Қайсарлы еңбегі үшін" медалімен марапатталған тыл еңбеккерлеріне Астана қаласына экскурсияға 25000 теңге көлемінде және клиенттік қабылдағышпен жабдықталған цифрлық спутниктік теледидар орнатуға 22000 теңге көлемінде өтініш түскен күннен бастап 15 күн ішінде";
3) тармақшасы келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Астана қаласына экскурсияға 25000 теңге көлемінде өтініш түскен күннен бастап 15 күн ішінде";
4) тармақшасы келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Астана қаласына экскурсияға 25000 теңге көлемінде өтініш түскен күннен бастап 15 күн ішінде";
5) тармақшасы келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"бұрынғы кәмелетке толмаған концлагерь, гетто және де басқа тұтқындарына клиенттік қабылдағышпен жабдықталған цифрлық спутниктік теледидар орнатуға 22000 теңге көлемінде және Астана қаласына экскурсияға 25000 теңге өтініш түскен күннен бастап 15 күн ішінде";
"жеңілдіктерімен кепілдіктерімен Ұлы Отан соғысына қатысқандарына теңестірілгендеріне Астана қаласына экскурсияға 25000 теңге көлемінде өтініш түскен күннен бастап 15 күн ішінде";
12) тармақшасы келесідей абзацпен толықтырылсын:
"Астана қаласына экскурсияға 25000 теңге көлемінде өтініш түскен күннен бастап 15 күн ішінде";
15) тармақшасы келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"клиенттік қабылдағышпен жабдықталған цифрлық спутниктік теледидар орнатуға 22000 теңге көлемінде және Астана қаласына экскурсияға 25000 теңге көлемінде өтініш түскен күннен бастап 15 күн ішінде";
18) тармақшасы келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Астана қаласына экскурсияға 25000 теңге көлемінде өтініш түскен күннен бастап 15 күн ішінде";
19) тармақшасы келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Астана қаласына экскурсияға 25000 теңге көлемінде өтініш түскен күннен бастап 15 күн ішінде";
21) тармақшасы келесі мазмұндағы  абзацпен толықтырылсын:
"Астана қаласына экскурсияға 25000 теңге көлемінде өтініш түскен күннен бастап 15 күн ішінде";
27) тармақшасында "2 айлық есептік көрсеткіш" сөздері "25000 теңге" сөзімен ауыстырылсын;
3 тармақ келесі мазмұндағы 30), 31) тармақшаларымен толықтырылсын:
"30) 1 тармақтың 38)-тармақшасында көрсетілген санатқа – клиенттік қабылдағышпен жабдықталған цифрлық спутниктік теледидар орнатуға 22000 теңге көлемінде және отқазандық орнатуға 106000 теңге көлемінде бір реттік материалдық көмек өтініш түскен күннен бастап 15 күн ішінде";

"31) для категории указанной в подпункте 39) пункта 1 – единовременная материальная помощь для открытия реабилитационного центра оплата по факту в течение 15 дней с момента обращения".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сагандыкова Н.О.
Аким района                                А. Курманова

"31) 1 тармақтың 39) тармақшасында көрсетілген санатқа – оңалту орталықтарын ашуға бір реттік материалдық көмек нақты бойынша өтініш түскен күннен бастап 15 күн ішінде".
2. Бұл қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Ө.Сағандықовқа жүктелсін.
Аудан әкімі                                А. Құрманова