Об утверждении ставок платы за использование особо охраняемых природных территорий Государственного регионального природного парка "Медеу" на 2012 год
Решение XXХXХ-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года N 492. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 30 декабря 2011 года за N 912. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 12 декабря 2012 года № 85
Сноска. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 12.12.2012 № 85 (вступает в силу с 01.01.2013).
В соответствии с пунктом 2 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) и статьей 10 Закона Республики Казахстан «Об особо охраняемых природных территориях» маслихат города Алматы IV-го созыва РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за использование особо охраняемых природных территорий Государственного регионального природного парка «Медеу» на 2012 год согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 13 декабря 2010 года № 380 «Об утверждении ставок платы за использование особо охраняемых природных территорий Государственного регионального природного парка «Медеу» на 2011 год» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 870 и опубликовано в газете от 11 января 2011 года № 2 «Алматы ақшамы» и от 11 января 2011 года № 3 «Вечерний Алматы»).
3. Маслихату города Алматы (Мукашев Т.Т.) произвести государственную регистрацию нормативно-правового акта в органах юстиции.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на  председателя постоянной депутатской комиссии по экономике и бюджету маслихата города Алматы А.Шелипанова и заместителя акима города Алматы Е.Шорманова.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
XXXXX-й сессии маслихата
города Алматы IV-го созыва        Д. Петрухин
Секретарь маслихата города
Алматы IV-го созыва               Т. Мукашев
Приложение
к решению XXXXX-й сессии
маслихата города Алматы
IV-го созыва
от 7 декабря 2011 года № 492
Ставки платы
за использование особо охраняемых природных
территорий (ООПТ) Государственного регионального
природного парка «Медеу» на 2012 год
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными решением Маслихата города Алматы от 29.02.2012 N 8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
п/п
Показатели
Единица измерения
Ставки платы
В туристских и рекреационных целях:
1.
Легковой транспорт
тенге/автомашина
0
2.
Грузовой автотранспорт и автобусы
тенге/автомашина
0
3.
Отчисления с автобусных маршрутов
тенге/год
0
4.
Автотранспорт автовладельцев, работающих на территории ООПТ
тенге/год
0
Председатель
XXXXX-й сессии маслихата
города Алматы IV-го созыва            Д. Петрухин
Секретарь маслихата города
Алматы IV-го созыва                   Т. Мукашев

2012 жылға арналған "Медеу" Мемлекеттік өңірлік табиғи паркінің ерекше қорғалатын табиғи аумағын пайдалану үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы
IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХХХХ сессиясының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 492 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2011 жылғы 30 желтоқсанда N 912 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 85 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2012.12.12 № 85 шешімімен (01.01.2013 бастап күшіне енеді).
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексі 510 бабының 2 тармағына және Қазақстан Республикасының "Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Заңының 10 бабына сәйкес IV сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2012 жылға арналған "Медеу" Мемлекеттік өңірлік табиғи паркінің ерекше қорғалатын табиғи аумағын пайдалану үшін төлемақы ставкалары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXXIV сессиясының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 380 "2011 жылға арналған "Медеу" Мемлекеттік өңірлік табиғи паркі Мемлекеттік мекемесінің ерекше қорғалатын табиғи аумағын пайдаланудың төлемақы ставкаларын бекіту туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 870 болып тіркелген, "Алматы ақшамы" газетінің 2011 жылғы 11 қаңтардағы № 2 және "Вечерний Алматы" газетінің 2011 жылғы 11 қаңтардағы № 3 сандарында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Алматы қаласы мәслихаты (Т.Т. Мұқашев) нормативтік-құқықтық актіні әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткізсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты депутаттық комиссиясының төрағасы А. Шелипановқа және Алматы қаласы әкімінің орынбасарына Е. Шормановқа жүктелсін.
5. Осы шешім 2012 жылы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
IV сайланған
Алматы қаласы мәслихаты
ХХХХХ сессиясының төрағасы                  Д. Петрухин
IV сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
хатшысы                                     Т. Мұқашев
IV сайланған
Алматы қаласы мәслихаты
XXXXX сессиясының
2011 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 492 шешіміне қосымша
2012 жылға арналған
"Медеу" Мемлекеттік өңірлік табиғи паркінің
ерекше қорғалатын табиғи аумағын (ЕҚТА)
пайдалану үшін төлемақы ставкалары
Ескерту. 1 қосымшаға өзгеріс енгізілді - Алматы қаласы мәслихатының 2012.02.29 № 8 (жарияланғаннан кейін 10 күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
р/с
Көрсеткіштер
Өлшем бірлігі
Төлем ставкасы
Туристік және рекреациялық мақсаттарда:
1.
Жеңіл автокөлік
теңге/автомашина
0
2.
Жүк автокөлігі және автобустар
теңге/автомашина
0
3.
Автобус бағыттарынан түсімдер
теңге/жыл
0
4.
ЕҚТП аумағында жұмыс істейтін көлік иелерінің автокөлігі
теңге/жыл
0
IV сайланған
Алматы қаласы мәслихаты
ХХХХХ сессиясының төрағасы                  Д. Петрухин
IV сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
хатшысы                                     Т. Мұқашев