О внесении дополнений в решение внеочередной XXIII сессии Петропавловского городского маслихата IV созыва от 29 января 2010 года N 3 "О корректировке базовых ставок земельного налога по городу Петропавловску"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29 марта 2011 года N 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казвахстанской области 3 мая 2011 года N 13-1-195. Утратило силу решением Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 29 ноября 2018 года № 5
Сноска. Утратило силу решением Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 29.11.2018 № 5 (вводится в действие c 01.01.2019).
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 99-IV "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение внеочередной ХХIII сессии Петропавловского городского маслихата IV созыва от 29 января 2010 года № 3 "О корректировке базовых ставок земельного налога по городу Петропавловску" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-1-171 от 12 февраля 2010 года, опубликовано в газете "Проспект СК" от 19 февраля 2010 года № 9, "Қызылжар Ңұры" от 19 февраля 2010 года № 19) следующее дополнение:
пункт 1 дополнить словами "за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции и занятых под казино".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Секретарь
сессии городского маслихата городского маслихата
Ю. Белоног Р. Сыздыков

"Петропавл қаласы жер салығының базалық төлемдерін түзету туралы" IV шақырылған Петропавл қалалық мәслихаты кезектен тыс XXIII сессиясының 2010 жылғы 29 қаңтардағы N 3 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздағы N 2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 3 мамырда N 13-1-195 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2018 жылғы 29 қарашадағы № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 29.11.2018 № 5 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99-IV Кодексінің 387-бабы 1-тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 28-бабына сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Петропавл қаласы жер салығының базалық төлемдерін түзету туралы" ІV шақырылған Петропавл қалалық мәслихаты кезектен тыс ХХІІІ сессиясының 2010 жылғы 29 қаңтардағы № 3 шешіміне (2010 жылғы 12 ақпандағы № 13-1-171 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде тіркелген, 2010 жылғы 19 ақпандағы № 9 "Проспект СК" газетінде, 2010 жылғы 19 ақпандағы № 19 "Қызылжар Нұры" газетінде жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
1-тармақ "автотұрақтар (паркингтер), автокөліктерге жанармай құю станциялары үшін бөлінген (бөліп берілген) және казино үшін алынған жерлерден басқа" сөздерімен толықтырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының Қалалық мәслихат
төрағасы хатшысы
Ю. Белоног Р. Сыздықов