О бюджете города Петропавловска на 2012-2014 годы
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 14 декабря 2011 года N 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 16 января 2012 года N 13-1-210
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95–IV, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148-II городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Петропавловска на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 13727080,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6515706 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 47352 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 451188 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6712834,8 тысяч тенге;
2) затраты – 15406838 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 477325 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 477325 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 119839,9 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 119839,9 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2276922,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2276922,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 1760231 тысяч тенге;
погашение займов – 271807,9 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 788499 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 14.12.2012 N 1 (вводится в действие с 01.01.2012)
1-1. Направить свободные остатки городского бюджета, сложившиеся на 1 января 2012 года на расходы по бюджетным программам согласно приложению 9. Указанное решение дополнить приложением 9 согласно приложению 3 к указанному решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 06.03.2012 N 1 (вводится в действие с 01.01.2012)
2. Установить, что доходы городского бюджета на 2012 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан за счет следующих налоговых поступлений:
индивидуального подоходного налога с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам в размере 100 процентов;
социального налога в размере 100 процентов;
налога на имущество физических и юридических лиц, индивидуальных предпринимателей;
земельного налога;
налога на транспортные средства;
акцизов, кроме акцизов, зачисляемых в республиканский бюджет;
платы за пользование земельными участками;
сборов за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности, кроме сборов, зачисляемых в республиканский бюджет;
налога на игорный бизнес;
государственной пошлины, кроме консульского сбора и государственных пошлин, зачисляемых в республиканский бюджет.

2012-2014 жылдарған арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропал қалалық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы N 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 16 қаңтарда N 13-1-210 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 75-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-II Заңы 6-бабына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджетi 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13727080,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6515706 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 47352 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 451188 мың теңге;
трансфеттердің түсімдері – 6712834,8 мың теңге;
2) шығындар – 15406838 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 477325 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 477325 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 119839,9 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтердi сатып алу – 119839,9 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -2276922,1 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 2276922,1 мың теңге, соның ішінде:
қарыздардың түсімдері – 1760231 мың теңге;
қарыздарды өтеу– 271807,9 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 788499 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2012.12.14 N 1 Шешімімен (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі)
1-1. 2012 жылғы 1 қаңтарға сәйкес мерзімге қалыптасқан қалалық бюджеттің бос қалдықтары бюджеттік бағдарламалар бойынша шығыстарға 9-қосымшаға сәйкес жіберілсін. Аталған шешім осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес 9-қосымшамен толықтырылсын.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2012.03.06 N 1 Шешімімен (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі)
2. 2012 жылға арналған қалалық бюджеттің кірістері мынадай салықтық түсімдер есебінен Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес қалыптастырылады деп белгіленсін:
100 пайыз мөлшерінде бір реттік талондар бойынша қызметті жүзеге асыратын жеке тұлғалардан алынатын жеке табыс салығы;
100 пайыз мөлшерінде әлеуметтік салық;
жеке кәсіпкерлер, жеке мен заңды тұлғалардың мүлкіне салынатын салық;
жер салығы;
көлiк құралдарына салынатын салық;
республикалық бюджетке енгізілетін акциздерден басқа, акциздер;
жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлемдер;
республикалық бюджетке енгізілетін алымдардан басқа, кәсіпкерлік және кәсіптік қызметті жүргізгені үшін алымдар;
ойын бизнесіне салынатын салық;
республикалық бюджетке енгізілетін мемлекеттік баждан және консулдық алымнан басқа, мемлекеттік баж.

3. Установить, что доходы городского бюджета формируются за счет следующих неналоговых поступлений:
поступлений части чистого дохода коммунальных государственных предприятий;
доходов от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности, являющихся собственностью акимата города;
других неналоговых поступлений.
4. Установить, что доходы городского бюджета формируются за счет следующих поступлений от продажи основного капитала:
продажа земли;
продажа нематериальных активов.
5. Установить, что доходы городского бюджета формируются за счет бюджетной субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 1425105 тысяч тенге.
6. Установить, что в порядке, определяемом Правительством Республики Казахстан, используются поступления от реализации товаров и услуг, представляемых следующими организациями:
государственными учреждениями образования;
государственными библиотеками.
7. Установить, что в процессе исполнения бюджета города на 2012 год не подлежащих секвестру бюджетные программы согласно приложению 4.
8. Учесть в городском бюджете на 2012 год целевые трансферты из республиканского бюджета согласно приложению 5 в следующих размерах:
1) 327653 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
2) 36846 тысяч тенге – на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011 – 2020 годы, утвержденной Указом Президента Республики Казахстан от 7 декабря 2010 года № 1118, в том числе:
36846 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
3) 40600 тысяч тенге – на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
4) 94528 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
5) 1406 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам Автономной Организации Образования «Назарбаев интеллектуальные школы»;
6) 3201 тысяч тенге – на предоставление специальных социальных услуг нуждающимся гражданам на дому;
7) 42812 тысяч тенге – на частичное субсидирование заработной платы;
8) 16045 тысяч тенге – на обеспечение деятельности центров занятости населения;
9) 32779 тысяч тенге – на организацию молодежной практики;
10) 35187 тысяч тенге – на оказание жилищной помощи;

3. Қалалық бюджеттің кірістері мынадай салықтық емес түсімдер есебінен қалыптастырылады деп белгіленсін:
коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері;
қала әкімдігінің меншігі болып табылатын, коммуналды меншіктегі мүлікті жалға беруден түсетін түсімдер;
басқа да салықтық емес түсімдер.
4. Қалалық бюджеттің кірістері мынадай негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер есебінен қалыптастырылады деп белгіленсін:
жерді сату;
материалдық емес активтерді сату.
5. Қалалық бюджеттің кірістері 1425105 мың теңге сомада облыстық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенция есебінен қалыптастырылады деп белгіленсін.
6. Қазақстан Республикасының Үкіметімен белгіленген тәртіппен мынадай ұйымдар ұсынатын тауарлар мен қызметтерді іске асырудан түсетін түсімдер пайдаланылады, деп белгіленсін:
мемлекеттік білім беру мекемелері;
мемлекеттік кітапханалар.
7. 2012 жылға арналған қала бюджетін орындау процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2012 жылға арналған қалалық бюджетте 5-қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мынадай мөлшерлерде ескерілсін:
1) 327653 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
2) 36846 мың теңге – Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 7 желтоқсандағы № 1118 Жарлығымен бекітілген 2011-2020 жылдарға арналған Қазақстан Республикасындағы білім беруді дамытудың мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, соның ішінде:
36873 мың теңге – негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
3) 40600 мың теңге – жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлеміне;
4) 94528 мың теңге – мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға;
5) 1406 мың теңге – «Назарбаев зияткерлік мектептері» Дербес Білім беру Ұйымының оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға;
6) 3201 мың теңге – мұқтаж азаматтарға үйде арнайы әлеуметтік қызмет көрсетуге;
7) 42812 мың теңге – еңбекақыны жартылай субсидиялауға;
8) 16045 мың теңге – халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге;
9) 32779 мың теңге – жастар тәжірибесін ұйымдастыруға;
10) 35187 мың теңге – тұрғын үй көмегін көрсетуге;

11) 1393000 тысяч тенге – на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда;
12) 1290000 тысяч тенге – на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
13) 198144 тысяч тенге – на реконструкцию сетей электроснабжения, находящихся в коммунальной собственности города;
14) 452185 тысяч тенге – на реконструкцию канализационных очистных сооружений (2 и 3 очередь);
15) 454,8 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 14.12.2012 N 1 (вводится в действие с 01.01.2012)
9. Учесть в бюджете города на 2012 год бюджетные кредиты из республиканского и областного бюджетов согласно приложению 6 в следующих объемах:
1 100 000 тысяч тенге – на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья;
477325 тысяч тенге – на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиума;
110000 тысяч тенге – на строительство 4-х жилых домов.
41906 тысяч тенге - на строительство незавершенного 55 квартирного жилого дома по ул.Интернациональная, 4 "Г".»;
31000 тыс.тенге – на строительство ипотечного 126-ти квартирного дома по ул.Юбилейная-Семашко.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 08.11.2012 N 1 (вводится в действие с 01.01.2012)
10. Учесть в бюджете города на 2012 год целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 7 в следующих размерах:
1) 100000 тысяч тенге – на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона «Береке»;
2) 379553 тысяч тенге – на строительство двух 95-ти квартирных жилых дома в микрорайоне «Береке»;
3) 20573 тысяч тенге – на реконструкцию сетей электроснабжения, находящихся в коммунальной собственности города;
4) 48001 тысяч тенге – на реконструкцию канализационных очистных сооружений (2 и 3 очередь);
5) 93383 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на завершение модернизации существующих технологических схем очистных сооружений канализации (4 этап);
6) 24400 тысяч тенге – на разработку Плана развития схемы теплоснабжения города Петропавловска до 2030 года;
7) 42458 тысяч тенге – на выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости "Фонд поколений»;
8) 500 тысяч тенге – на установку противопожарной сигнализации, приобретение средств пожаротушения, услуги по обработке деревянных покрытий (конструкций) для объектов образования;

11) 1393000 мың теңге – мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға;
12) 1290000 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
13) 198144 мың теңге – қаланың коммуналдық меншігіндегі электрмен жабдықтау желілерін қайта жаңартуға;
14) 452185 мың теңге – кәріз-тазарту имараттарын құруға (2 және 3 кезек);
15) 454,8 мың теңге – эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2012.12.14 N 1 Шешімімен (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі)
9. 2012 жылға арналған қала бюджетте 6-қосымшаға сәйкес республикалық және облыстық бюджеттен бюджеттік кредиттер мынадай мөлшерлерде ескерілсін:
1 100 000 мың теңге – тұрғын үйді жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға;
477325 мың теңге – кондоминиум объектілерінің жалпы мүлкіне жөндеу жүргізуге;
110000 мың теңге – 4 тұрғын үй салуға;
41906 мың теңге – Интернациональная көшесі, 4 «Г» бойындағы құрылысы аяқталмаған 55 пәтерлі тұрғын үй салуға;
31000 мың теңге – Юбилейная – Семашко көшесіндегі 126 пәтерлі ипотекалық үй салуға.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2012.11.08 N 1 Шешімімен (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі)
10. 2012 жылға арналған қала бюджетінде 7-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер мынадай көлемдерде ескерілсін:
1) 100000 мың теңге – «Береке» шағын ауданына инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
2) 379553 мың теңге – «Береке» шағын ауданына екі 95 пәтерлі тұрғын үйді салуға;
3) 20573 мың теңге – қаланың коммуналдық меншігіндегі электрмен жабдықтау желілерін қайта құруға;
4) 48001 мың теңге – кәріз-тазарту имараттарын қайта құруға (2 және 3 кезек);
5) 93383 мың теңге – кәріз-тазарту имараттарының бар технологиялық сызбаларын жетілдіруді аяқтауға жобалау сметалық құжаттаманы әзірлеуге (4 кезең);
6) 24400 мың теңге – 2030 жылға дейін Петропавл қаласының жылумен қамтамасыз ету сызбасын дамыту Жоспарын әзірлеуге;
7) 42458 мың теңге – «Ұрпақ қоры» бала тууды ынталандыру бағдарламасы аясында әлеуметтік көмек төлеуге;
8) 500 мың теңге – білім беру объектілері үшін өртке қарсы дабылдаманы орнату, өрт сөндіру құралдарын, ағаш жабылғыларды (құрылыстарды) өңдеу бойынша қызметті сатып алуға;

9) 859 тысяч тенге – на приобретение и установку аппаратуры для видеонаблюдения в организациях образования;
10) 5733 тысяч тенге – на внедрение электронных учебников в организациях образования;
11) 5500 тысяч тенге – на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
12) 12000 тысяч тенге – на составление классификатора целевого назначения земель города;
13) 140000 тысяч тенге - на приобретение зданий для размещения детских садов;
14) 282679 тысяч тенге - на капитальный и средний ремонт улиц города;
15) 21001 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию самотечного коллектора "Южный";
16) 27752 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию напорного коллектора "Южный";
17) 5606 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию водопровода по улице Алтынсарина от водопроводно-очистных сооружений до улицы Конституции Казахстана;
18) 3864 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию водовода по улице Универсальной от улицы Осипенко до улицы 2-ая Универсальная;
19) 11449 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию водовода от насосной станции 1-го подъема до водоочистных сооружений (1-я нитка) 1-я очередь;
20) 40000 тысяч тенге - на приобретение специализированной техники для государственного коммунального предприятия "Очистные, водоотводные и водопропускные сооружения";
21) 20000 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации на строительство жилья;
22) 10000 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации на инженерно-коммуникационную инфраструктуру;
23) 8000 тысяч тенге – на формирование уставного капитала ветеринарной станции;
24) 3000 тысячи тенге - на размещение государственного заказа на дополнительное образование;
25) 1041 тысяча тенге – на подключение ID-Phone;
26) 178 тысячи тенге - на разработку ПСД на капитальный ремонт дамб пруда-накопителя "Омутки" сточных вод»;
27) 1448 тысячи тенге - на разработку ПСД на капитальный ремонт дамб пруда-накопителя "Биопруд" сточных вод;
28) 865 тысяч тенге - на разработку ПСД на капитальный ремонт дамб пруда-накопителя "оз.Горькое" сточных вод;
29) 4400 тысяч тенге - на разработку ПСД на консервацию магистрального канализационного коллектора "Северный";
30) 66 тысяч тенге - на реконструкцию сетей водоснабжения (водовод по ул. Крепостной, водовод на территории водопроводных очистных сооружений, реконструкция водопроводных очистных сооружений) – технадзор;

9) 859 мың теңге – білім беру ұйымдарында бейнебақылау үшін аппаратураларды сатып алуға және орнатуға;
10) 5733 мың теңге – білім беру ұйымдарында электрондық оқулықтарды енгізуге;
11) 5500 мың теңге – бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға;
12) 12000 мың теңге – қаланың мақсатты сипаттағы жерлерін топтастыруды құруға;
13) 140000 мың теңге – балабақшалар орналастыру үшін ғимараттар сатып алуға;
14) 282679 мың теңге – қаланың көшелерін күрделі және орташа жөндеуге;
15) 21001 мың теңге – "Южный" ағынды коллекторын реконструкциялауға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
16) 27752 мың теңге – "Южный" қысым коллекторын реконструкциялауға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
17) 5606 мың теңге – Алтынсарин көшесінің бойындағы, су құбыры-тазартқыш имараттарынан Қазақстан Конституциясы көшесіне дейін, су құбырын реконструкциялауға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
18) 3864 мың теңге – Универсальная көшесінің бойындағы, Осипенко көшесінен 2-ші Универсальная көшесіне дейін сутартқышты реконструкциялауға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
19) 11449 мың теңге – 1-ші көтерімдегі сорғы станциясынан су тазартқыш имаратына дейін (1-ші жібі) 1-ші кезегі сутартқышты реконструкциялауға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
20) 40000 мың теңге – "Тазартқыш, су тартқыш және су өткізгіш имараттары" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны үшін арнайы техника сатып алуға;
21) 20000 мың теңге – тұрғын үй құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
22) 10000 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
23) 8000 мың теңге – ветеринарлық бекеттің жарғылық капиталын қалыптастыруға;
24) 3000 мың теңге – қосымша білім беруге мемлекеттік тапсырысты орналастыруға;
25) 1041 мың теңге – ID-Phone қосуға;
26) 178 мың теңге – «Омутки» ағынды суларының жинақтаушы-әуіт дамбасын күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
27) 1448 мың теңге – «Биопруд» ағынды суларының жинақтаушы-әуіт дамбасын күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
28) 865 мың теңге – «Горькое» көлі суларының жинақтаушы-әуіт дамбасын күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
29) 4400 мың теңге – «Северный» магистральдық канализациялық коллекторын консервациялауға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
30) 66 мың теңге – сумен жабдықтау желілерін қайта құру (Крепостной көшесі бойында су тарту, су құбырлары тазарту имараттары аумағындағы су тарту, су құбырлары тазарту имараттарын реконструкциялау) - техқадағалауға;

31) 291 тысяча тенге - на реконструкцию сетей водоснабжения (разводящие сети водоснабжения) – технадзор;
32) 4095 тысяч тенге - на разработку ПСД по реконструкции водовода по ул.Алматинская от ул.Жумабаева до ул.Гоголя;
33) 1669 тысяч тенге - на разработку ПСД по реконструкции водовода по ул.Жумабаева от ул.Попова до ул.Ульянова»;
34) 1408 тысяч тенге - на реконструкцию сетей электроснабжения, находящихся в коммунальной собственности»;
35) 1118 тысяч тенге – на приобретение учебных пособий.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 08.11.2012 N 1 (вводится в действие с 01.01.2012)
11. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2012 год в сумме 72312,7 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 11 в редакции решения маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 08.11.2012 N 1 (вводится в действие с 01.01.2012)

31) 291 мың теңге – сумен жабдықтау желілерін қайта құру сумен жабдықтаудың тарату желілері техқадағалауға;
32) 4095 мың теңге – Алматы көшесінде бойында Жұмабаев көшесінен Гоголь көшесіне дейін су бұрғышты қайта құруға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
33) 1669 мың теңге – Жұмабаев көшісі бойында Попов көшесінен Ульянов көшесіне дейін су бұрғышты реконструкциялауға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
34) 1408 мың теңге – коммуналдық меншіктегі электржабдықтау желілерін қайта құруға;
35) 1118 мың теңге – оқу құралдарын сатып алуға.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2012.11.08 N 1 Шешімімен (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі)
11. 2012 жылға арналған қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 72312,7 мың теңге сомада бекітілсін.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2012.11.08 N 1 Шешімімен (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі)

12. Обеспечить выплату заработной платы работникам бюджетной сферы в полном объеме.
13. Установить, что в расходах городского бюджета на 2012 год по программе 451-007 «Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов» предусмотрены ассигнования на социальные выплаты согласно приложению 8.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель                               Секретарь
сессии городского маслихата                городского маслихата
Б. Мустафина                               Р. Сыздыков
Приложение 1
к решению 45 сессии городского маслихата IV созыва № 1
от 14 декабря 2011 года
Бюджет города Петропавловска на 2012 год

12. Бюджеттік сала қызметкерлеріне еңбекақыны толық көлемде төлеу қамтамасыз етілсін.
13. 451-007 «Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек» бағдарламасы бойынша 2012 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарында 8-қосымшаға сәйкес әлеуметтік төлемдерге қаржы бөлу карастырылды, деп белгіленсін.
14. Осы шешiм 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат                           Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       хатшысы
Б. Мұстафина                               Р. Сыздықов
Қалалық мәслихаттың IV шақырылған 45 сессиясының
2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 1 шешіміне
1-қосымша
2012 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы

44 239
006
Дополнительное образование для детей
270 149
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
810 285
012
Капитальные расходы государственного органа
100
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
40 600
Функциональная группа
Сумма (тыс.тенге)
Администратор
Программа
Наименование
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
8 347,9
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
327 653
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 406
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
86 180,1
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
391 462,7
467
Отдел строительства района (города областного значения)
16 969,4
037
Строительство и реконструкция объектов образования
16 969,4
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
742 631,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
742 631,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
60 393,3
002
Программа занятости
179 300
005
Государственная адресная социальная помощь
45 022
006
Оказание жилищной помощи
140 805
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
126 934,8
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 366
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 015
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства

44 239
006
Балаларға қосымша білім беру
270 149
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
810 285
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
40 600
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
8 347,9
040
Мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын іске асыру
327 653
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1 406
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
86 180,1
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
391 462,7
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
16 969,4
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
16 969,4
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
742 631,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
742 631,8
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 393,3
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
179 300
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
45 022
006
Тұрғын үй көмегі
140 805
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
126 934,8
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 366
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 015
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу

11 422
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
11 422
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
45 242
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
38 729
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6 513
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
6 668
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
6 668
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
29 501
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
20 864
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
20 864
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
8 637
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
8 637
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
24 457
467
Отдел строительства района (города областного значения)
14 824
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
14 824
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
9 633
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
9 633
12
Транспорт и коммуникации
278 654
Функциональная группа
Сумма (тыс. тенге)
Администратор
Программа
Наименование
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
278 654
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
271 670
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
6 984
13
Прочие
80 335
452
Отдел финансов района (города областного значения)
30 858
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
30 858
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
31 099
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
31 099
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)

11 422
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 422
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) iшкi саясат бөлiмi
45 242
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 729
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
6 513
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
6 668
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 668
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
29 501
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
20 864
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 864
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
8 637
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
8 637
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
24 457
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
14 824
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 824
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
9 633
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 633
12
Көлiк және коммуникация
278 654
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
278 654
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
271 670
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
6 984
13
Басқалар
80 335
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлiмi
30 858
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
30 858
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
31 099
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 099
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі

040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
327 653
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 406
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты:(общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
86 180,1
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
130 024
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
130 024
002
Программа занятости
75 591
в том числе:
на организацию молодежной практики
32 779
на частичное субсидирование заработной платы
42 812
006
Оказание жилищной помощи
35 187
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3 201
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
16 045
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 333 329
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 683 000
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 393 000
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
1 290 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
650 329
028
Развитие коммунального хозяйства
198 144
в том числе:
реконструкция сетей электроснабжения, находящихся в коммунальной собственности города
198 144
029
Развитие системы водоснабжения
452 185
в том числе:
реконструкция канализационно-очистных сооружений (2-3 очереди)
452 185
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
454,8
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
454,8
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
454,8
Приложение 6
к решению 45 сессии городского маслихата IV созыва № 1
от 14 декабря 2011 года
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского и областного бюджетов на 2012 год
Сноска. Приложение 6 в редакции решения маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 08.11.2012 N 1 (вводится в действие с 01.01.2012)
Функциональная группа
Сумма (тыс. тенге)
Администратор
Программа
Наименование
II. Затраты
1 760 231
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 282 906

040
Мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын іске асыру.
327 653
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1 406
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
86 180
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
130 024
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
130 024
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
75 591
оның ішінде:
жастар тәжірибесін ұйымдастыруға
32 779
еңбекақыны жартылай субсидиялауға
42 812
006
Тұрғын үй көмегі
35 187
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
3 201
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
16 045
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 333 329
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 683 000
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
1 393 000
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
1 290 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
650 329
028
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
198 144
оның ішінде:
Қаланың коммуналдық меншігіндегі электрмен жабдықтау желілерін реконструкциялау
198 144
029
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
452 185
оның ішінде:
кәріз-тазарту иммараттарын реконструкциялау (2-3 кезек)
452 185
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар әлемін қорғау, жер қатынастары
454,8
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
454,8
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
454,8
Қалалық мәслихаттың IV шақырылған 45 сессиясының
2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 1 шешіміне
6-қосымша
2012 жылға арналған республикалық және облыстық бюджеттен бюджеттік кредиттердің сомаларын бөлу
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2012.11.08 N 1 Шешімімен (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі)
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
II. Шығындар
1 760 231
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 760 231

42 458
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42 458
в том числе:
на выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости "Фонд поколений"
42 458
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
780 001
467
Отдел строительства района (города областного значения)
509 553
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
399 553
в том числе:
строительство двух 95-ти квартирных жилых дома в микрорайоне «Береке»
379 553
разработка проектно-сметной документации на строительство жилья
20 000
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
110 000
в том числе:
развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Береке"
100 000
разработка проектно-сметной документации на инженерно-коммуникационную инфраструктуру
10 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
270 448
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
2 491
в том числе:
на разработку ПСД на капитальный ремонт дамб пруда-накопителя "Омутки" сточных вод
178
на разработку ПСД на капитальный ремонт дамб пруда-накопителя "Биопруд" сточных вод
1 448
на разработку ПСД на капитальный ремонт дамб пруда-накопителя "оз.Горькое" сточных вод
865
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
24 400
в том числе:
на разработку Плана развития схемы теплоснабжения города Петропавловска до 2030 года
24 400
028
Развитие коммунального хозяйства
75 133
в том числе:
реконструкция сетей электроснабжения, находящихся в коммунальной собственности города
20 573
разработка проектно-сметной документации на реконструкцию самотечного коллектора "Южный"
21 000,5
разработка проектно-сметной документации на реконструкцию напорного коллектора "Южный"
27 751,5
на разработку ПСД на консервацию магистрального канализационного коллектора "Северный"
4 400
на реконструкцию сетей электроснабжения, находящихся в коммунальной собственности
1 408
029
Развитие системы водоснабжения
168 424
в том числе:
разработка проектно-сметной документации на завершение модернизации существующих технологических схем очистных сооружений канализации (4 этап)
93 383
реконструкция канализационных очистных сооружений (2 и 3 очередь)
48 001
разработка проектно-сметной документации на реконструкцию водопровода по ул.Алтынсарина от водопроводно-очистных сооружений до ул.Конституции Казахстана

42 458
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42 458
оның ішінде:
«Ұрпақ қоры» бала тууды ынталандыру бағдарламасы аясында әлеуметтік көмек төлеу
42 458
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
780 001
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
509 553
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
399 553
оның ішінде:
"Береке" шағын ауданында 95 пәтерлі 2 тұрғын үй салу
379 553
тұрғын үй құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
20 000
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
110 000
оның ішінде:
«Береке» шағын ауданына инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алу
100 000
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
10 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
270 448
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
2 491
оның ішінде:
«Омутки» ағынды суларының жинақтаушы-әуіт дамбасын күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге
178
«Биопруд» ағынды суларының жинақтаушы-әуіт дамбасын күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге
1 448
«Горькое» көлі суларының жинақтаушы-әуіт дамбасын күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге
865
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
24 400
оның ішінде:
2030 жылға дейін Петропавл қаласының жылумен қамтамасыз ету сызбасын дамыту Жоспарын әзірлеу
24 400
028
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
75 133
оның ішінде:
қаланың коммуналдық меншігіндегі электрмен жабдықтау желілерін реконструкциялау
20 573
"Южный" ағынды коллекторын реконструкциялауға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
21 000,5
"Южный" қысым коллекторын реконструкциялауға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
27 751,5
«Северный» магистральдық канализациялық коллекторын консервациялауға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге
4 400
029
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
168 424
оның ішінде:
кәріз-тазарту имараттарының бар технологиялық сызбаларын жетілдіруді аяқтауға жобалау сметалық құжаттаманы әзірлеу (4 кезең)
93 383
кәріз-тазарту иммараттарын реконструкциялау (2-3 кезек)
48 001
Алтынсарин көшесінің бойындағы, су құбыры-тазартқыш имараттарынан Қазақстан Конституциясы көшесіне дейін, су құбырын реконструкциялауға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу

5 606
разработка проектно-сметной документации на реконструкцию водовода по ул.Универсальной от ул.Осипенко до ул.2-ая Универсальная
3 864
разработка проектно-сметной документации на реконструкцию водовода от насосной станции 1-го подъема до водоочистных сооружений (1-я нитка) 1-я очередь
11 449
на реконструкцию сетей водоснабжения (водовод по ул. Крепостной, водовод на территории водопроводных очистных сооружений, реконструкция водопроводных очистных сооружений) – технадзор
66
на реконструкцию сетей водоснабжения (разводящие сети водоснабжения) – технадзор
291
на разработку ПСД по реконструкции водовода по ул.Алматинская от ул.Жумабаева до ул.Гоголя
4 095
на разработку ПСД по реконструкции водовода по ул.Жумабаева от ул.Попова до ул.Ульянова
1 669
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
12 000
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12 000
004
Организация работ по зонированию земель
12 000
в том числе:
на составление классификатора целевого назначения земель города
12 000
12
Транспорт и коммуникации
282 679
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
282 679
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
282 679
в том числе:
на капитальный и средний ремонт улиц города
282 679
13
Прочие
48 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
40 000
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
40 000
в том числе:
приобретение специализированной техники для ГКП "Очистные, водоотводные и водопропускные сооружения"
40 000
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
8 000
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
8 000
в том числе:
формирование уставного капитала ветеринарной станции
8 000
Приложение 8
к решению 45 сессии городского маслихата IV созыва № 1
от 14 декабря 2011 года
Перечень видов социальной помощи, предусмотренной по программе "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов"
Сноска. Приложение 8 в редакции решения маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 08.11.2012 N 1 (вводится в действие с 01.01.2012)
№ п/п
Наименование
сумма (тыс. тенге)
1
Социальная помощь инвалидам и участникам Великой Отечественной войны на услуги бань и парикмахерских

5 606
Универсальная көшесінің бойындағы, Осипенко көшесінен 2-ші Универсальная көшесіне дейін сутартқышты реконструкциялауға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
3 864
1-ші көтерімдегі сорғы станциясынан су тазартқыш имаратына дейін (1-ші жібі) 1-ші кезегі сутартқышты реконструкциялауға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
11 449
сумен жабдықтау желілерін қайта құру (Крепостной көшесі бойында су тарту, су құбырлары тазарту имараттары аумағындағы су тарту, су құбырлары тазарту имараттарын реконструкциялау) - техқадағалауға
66
сумен жабдықтау желілерін қайта құру сумен жабдықтаудың тарату желілері техқадағалауға
291
Алматы көшесінде бойында Жұмабаев көшесінен Гоголь көшесіне дейін су бұрғышты қайта құруға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге
4 095
Жұмабаев көшісі бойында Попов көшесінен Ульянов көшесіне дейін су бұрғышты реконструкциялауға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге
1 669
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар әлемін қорғау, жер қатынастары
12 000
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12 000
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
12 000
оның ішінде:
қаланың мақсатты сипаттағы жерлерін топтастыруды құру
12 000
12
Көлiк және коммуникация
282 679
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
282 679
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
282 679
оның ішінде:
қаланың көшелерін күрделі және орташа жөндеу
282 679
13
Басқалар
48 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
40 000
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
40 000
оның ішінде:
"Тазартқыш, су тартқыш және су өткізгіш имараттары" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны үшін арнайы техника сатып алу
40 000
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
8 000
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
8 000
оның ішінде:
ветеринарлық бекеттің жарғылық капиталын қалыптастыру
8 000
Қалалық мәслихаттың IV шақырылған 45 сессиясының
2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 1 шешіміне
8-қосымша
"Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша қарастырылған әлеуметтік көмек түрлерінің тізбесі
Ескерту. 8-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2012.11.08 N 1 Шешімімен (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі)
№ р/р
Атауы
сома (мың теңге)
1
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне монша және шаштараз қызметтеріне әлеуметтік көмек

761,3
2
Социальная помощь инвалидам и участникам Великой Отечественной войны и лицам, приравненным к ним по льготам и гарантиям, на зубопротезирование
7 727,1
3
Социальная помощь на санаторно-курортное лечение участников и инвалидов ВОВ, лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам ВОВ, других категории лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам войны
17 884,2
4
Социальная помощь больным туберкулезом на проезд
2 481,6
5
Социальная помощь больным туберкулезом на питание
1 515
6
Социальная помощь Почетным гражданам города Петропавловска
354,3
7
Социальная помощь студентам из малообеспеченных семей
4 254
8
Социальная помощь лицам, которым назначены пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан
1 626
9
Социальная помощь инвалидам и участникам Великой Отечественной войны на коммунальные услуги в размере 4 месячных расчетных показателей
21 409,8
10
Единовременная социальная помощь врачам и выпускникам медицинских высших учебных заведений, прибывающим на постоянную работу в город Петропавловск в размере 200 тысяч тенге
8 000
11
Организация службы «Социальное такси» по оказанию бесплатных транспортных услуг инвалидам I-II групп, детям-инвалидам до 18 лет, участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и приравненных к ним лицам
9 257
12
Выплата социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости "Фонд поколений»
42 458
13
Единовременная помощь семьям (гражданам), пострадавшим вследствие чрезвычайных ситуаций, независимо от среднедушевого дохода семьи (гражданина) в размере 70 месячных расчетных показателей
3 964,1
14
Ежеквартальная социальная помощь детям-сиротам, не имеющим собственного жилья и состоящим в очереди на получение жилья из государственного жилищного фонда
2 912,4
15
Ежеквартальная социальная помощь неполным многодетным семьям, имеющим 4-х и более детей
2 330
Итого
126 934,8
Приложение 9
к решению 45 сессии городского маслихата IV созыва № 1
от 14 декабря 2011 года
Направление свободных остатков городского бюджета, сложившихся на 1 января 2012 года
Сноска. Решение дополнено приложением 9 в соответствии с решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 06.03.2012 N 1; редакции решения маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 08.11.2012 N 1 (вводится в действие с 01.01.2012)
Функциональная группа
Сумма (тыс. тенге)
Администратор
Программа
Наименование
1
112
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
764
1
112
003
Капитальные расходы государственного органа

761,3
2
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша оларға теңестірілген тұлғаларға тіс салуға әлеуметтік көмек
7 727,1
3
ҰОС қатысушылары мен мүгедектерінің, ҰОС қатысушылары мен мүгедектеріне жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша теңестірілген тұлғалардың, соғысқа қатысушыларға жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша теңестірілген өзге де санаттағы тұлғалардың санаторлық-курорттық емделуіне әлеуметтік көмек
17 884,2
4
Туберкулезбен ауыратындардың жолақысына әлеуметтік көмек
2 481,6
5
Туберкулезбен ауыратындардың тамақтануына әлеуметтік көмек
1 515
6
Петропавл қаласының Құрметті азаматтарына әлеуметтік көмек
354,3
7
Аз қамтамасыз етілген отбасылардағы студенттерге әлеуметтік көмек
4 254
8
Қазақстан Республикасы алдында ерең еңбегі үшін зейнетақы тағайындалған тұлғаларға әлеуметтік көмек
1 626
9
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне 4 айлық есептеу көрсеткіші мөлшерінде коммуналдық қызметтерге әлеуметтік көмек
21 409,8
10
Петропавл қаласына тұрақты жұмысқа келген дәрігерлерге және жоғары медициналық оқу орындарының түлектеріне 200 мың теңге мөлшерінде біржолғы әлеуметтік көмек
8 000
11
I-II топтағы мүгедектерге, 18 жасқа дейінгі мүгедек балаларға, Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және оларға теңестірілген тұлғаларға тегін көліктік қызмет көрсету бойынша «Әлеуметтік такси» қызметін ұйымдастыру
9 257
12
«Ұрпақ қоры» бала тууды ынталандыру бағдарламасы аясында әлеуметтік көмек төлеу
42 458
13
Отбасының жан басына шаққандағы табысына қарамастан төтенше жағдайлардан зардап шеккен отбасыларға (азаматтарға) 70 айлық есептеу көрсеткіші мөлшерінде біржолғы көмек
3 964,1
14
Өз баспанасы жоқ және мемлекеттік тұрғын ұй қорынан тұрғын үй алуға кезекте тұрған жетім балаларға берілетін тоқсан сайынғы әлеуметтік көмек
2 912,4
15
4 және одан көп балалары бар толық емес көп балалы отбасыларына берілетін тоқсан сайынғы әлеуметтік көмек
2 330
Жиыны
126 934,8
Қалалық мәслихаттың IV шақырылған 45 сессиясының
2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 1 шешіміне
9-қосымша
2012 жылғы 1 қаңтарға қалыптасқан қалалық бюджеттің бос қалдықтарын жіберу
Ескерту. Шешім 9-қосымшамен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2012.03.06 N 1; жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2012.11.08 N 1 Шешімдерімен (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі)
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
112
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
764
1
112
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары