О стоимости разовых талонов
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 28 октября 2011 года N 57/465-4с. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 29 ноября 2011 года N 14-1-147. Утратило силу решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года № 15/109-5с
Сноска. Утратило силу решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 20.12.2012 № 15/109-5с.
В соответствии со статьей 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан и оралманов деятельность которых носит эпизодический характер (за исключением деятельности, осуществляемой в стационарных помещениях) и для граждан Республики Казахстан, оралманов, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих деятельность по реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг на рынках города Шымкента, за исключением реализации в киосках, стационарных помещениях (изолированных блоках) на территории рынка согласно приложениям 1 и 2.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии городского маслихата   М.Сыдыков
Секретарь городского маслихата             Н.Бекназаров
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 28 октября 2011 года № 57/465-4с
Стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан,
оралманов, деятельность которых носит эпизодический характер
по городу Шымкент
№ п/п
Наименование товаров, работ и услуг
Стоимость разового талона (тенге)
1.
Реализация (за исключением деятельности, осуществляемой в стационарных помещениях):

Біржолғы талондар құны туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2011 жылғы 28 қазандағы N 57/465-4с шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 29 қарашада N 14-1-147 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 15/109-5с Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент  қалалық мәслихатының 2012.12.20 № 15/109-5с Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Заңының 36 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қызметі дүркін-дүркін сипатта болатын (стационарлық үй-жайда жүзеге асырылатын қызметтерді қоспағанда) Қазақстан Республикасының азаматтары мен оралмандары үшін және Шымкент қаласының базар аумағындағы дүңгіршектердегі, стационарлық үй-жайлардағы (оқшауланған блоктардағы) сауданы қоспағанда, базарларда тауарлар өткізу, жұмыстар орындау, қызметтер көрсету жөніндегі қызметтерді жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының азаматтары мен оралмандары, дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар үшін біржолғы талондар құны 1 және 2 қосымшаларға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      М.Сыдықов
Қалалық мәслихат хатшысы                   Н.Бекназаров
Шымкент қалалық мәслихатының
2011 жылғы 28 қазандағы
№ 57/465-4с шешіміне № 1 қосымша
Шымкент қаласы бойынша қызметі дүркін-дүркін сипатта болатын Қазақстан Республикасының азаматтары мен оралмандары үшін біржолғы талондар құны
№ р/с
Бір күндік талон құны (теңге)
1.
Сату (стационарлық үй – жайда жүзеге асырылатын қызметтерді қоспағанда):

500
3.
Выпас домашних животных и птиц
200
Примечание: если занимаемая площадь превышает установленную (торговую) площадь, налогоплательщик дополнительно оплачивает стоимость разового талона пропорционально площади превышения.
Приложение 2 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 28 октября 2011 года № 57/465-4с
Стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих деятельность по реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг на рынках города Шымкент
п/п
Наименование товаров, работ и услуг
Занимаемая торговая площадь
Стоимость разового талона (тенге)
1.
Реализация (за исключением реализации в киосках, стационарных помещениях (изолированных блоках) на территории рынков:
1)
муки, хлебобулочных, кондитерских изделий
с 1-го квадратного метра
100
2)
мяса и мясных продуктов
с 1-го квадратного метра
300
3)
молока и молочных продуктов
с 1-го квадратного метра
100
4)
овощей, фруктов
с 1-го квадратного метра
200
5)
сухофруктов, меда
до 2–х квадратных метров
400
6)
одежды, тканей, головных уборов, обуви, кожаных изделий
до 2–х квадратных метров
300
7)
аудио-видеоаппаратуры
до 2–х квадратных метров
300
8)
канцелярских товаров, парфюмерии
с 1-го квадратного метра
250
9)
легковых автомашин
за 1 въезд
500
10)
автобусов
за 1 въезд
700
11)
грузовых автомашин
за 1 въезд
1000
12)
мото-велотехники
за 1 въезд
350
13)
крупного рогатого скота, лошадей, верблюдов
за 1 голову
300
14)
овец, коз, ягнят
за 1 голову
200
15)
птиц и домашних животных
с 1-го квадратного метра
200
16)
фуража
до 2-х квадратных метров
300
17)
строительных материалов
до 3-х квадратных метров
300
18)
цветов
с 1-го квадратного метра
250
19)
ремонт, пошив обуви и бытовые услуги
до 2-х квадратных метров
200
20)
мелкоштучных товаров
с 1-го квадратного метра
200
21)
ювелирных изделий
с 1-го квадратного метра
300
22)
ковровых изделий
до 3-х квадратных метров
300
23)
запасных частей автотранспорта (новые, все виды)
с 1-го квадратного метра
200
24)
запасных частей автотранспорта (старые, все виды)
с 1-го квадратного метра
150
25)
грузовой транспорт груженный грузом, заехавший на территорию рынка
а)
до 1 тонны
за 1 въезд
300
б)
от 1 тонны до 4 тонн
за 1 въезд

500
3.
Үй жануарлары мен құстарын бағу
200
Ескерту: егер тұрған (сауда) орны белгіленген жер көлемінен артса, онда салық төлеуші біржолғы талон құнының сомасын артық жерге барабар етіп қосымша төлейді.
Шымкент қалалық мәслихатының
2011 жылғы 28 қазандағы
№ 57/465-4с шешіміне 2 қосымша
Шымкент қаласының базарларында тауарлар өткізу, жұмыстар орындау, қызметтер көрсету жөніндегі қызметтерді жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының азаматтары мен оралмандар, дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар үшін біржолғы талондар құны
р/с
Тауар, жұмыс және қызмет атаулары
Әр сатушының алатын сауда алаңы
Бір күндік
талон
құны (теңге)
1.
Базарлар аумағындағы (дүңгіршектердегі, стационарлық үй-жайлардағы (оқшауланған блоктардағы) сауданы қоспағанда) сату:
1)
ұн, нан және нан тағамдары, кондитер тағамдарын
1 шаршы метрден
100
2)
ет және ет өнімдерін
1 шаршы метрден
300
3)
сүт және сүт өнімдерін
1 шаршы метрден
100
4)
көкөністерді, жеміс-жидектерді
1 шаршы метрден
200
5)
құрғақ жемістерді, балды
2 шаршы метрге дейін
400
6)
киімдерді, маталарды, бас киімдерді, аяқ киімдер, теріден жасалған бұйымдарды
2 шаршы метрге дейін
300
7)
аудио-бейне аппаратураларды
2 шаршы метрге дейін
300
8)
кеңсе тауарларын, парфюмерияларды
1 шаршы метрден
250
9)
жеңіл автокөліктерді
1 кіріп шыққанына
500
10)
автобустарды
1 кіріп шыққанына
700
11)
жүк машиналарын
1 кіріп шыққанына
1000
12)
мото- велотехникаларды
1 кіріп шыққанына
350
13)
ірі қара малды, жылқыларды, түйелерді
1 басқа
300
14)
қой, ешкі, қозыларды
1 басқа
200
15)
құс және үй жануарларын
1 шаршы метрден
200
16)
жем, шөптерді
2 шаршы метрге дейін
300
17)
құрылыс материалдарын
3 шаршы метрге дейін
300
18)
гүлдерді
1 шаршы метрге денін
250
19)
аяқ киім тігу, жөндеу және тұрмыстық қызметтерді
2 шаршы метрге дейін
200
20)
ұсақ –түйек тауарларды
1 шаршы метрден
200
21)
зергерлік бұйымдарды
1 шаршы метрден
300
22)
кілемдерді
3 шаршы метрге дейін
300
23)
автокөліктердің қосалқы бөлшектерін (жаңа түрлері)
1 шаршы метрден
200
24)
автокөліктердің қосалқы бөлшектерін (ескі түрлері)
1 шаршы метрден
150
25)
базар аумағына жүк артып кірген автокөліктерге және әрбір тіркемелеріне
а)
1 тоннаға дейінгі
1 кіріп шыққанына
300
б)
1 тоннадан 4 тоннаға дейінгі
1 кіріп шыққанына