Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями в период проведения выборов
Постановление акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 29 ноября 2011 года N 389. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кентау Южно-Казахстанской области 6 декабря 2011 года N 14-3-120. Утратило силу постановлением акимата города Кентау Туркестанской области от 8 мая 2019 года № 232
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кентау Туркестанской области от 08.05.2019 № 232 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить, совместно с Кентауской городской территориальной избирательной комиссией (по согласованию), перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в период проведения выборов, согласно приложению 1.
2. Определить перечень помещений, предоставляемых на договорной основе для проведения встреч кандидатов с избирателями, в период проведения выборов, согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Т.Сулейменова.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Калмурзаев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Кентауской
городской территориальной
избирательной комиссии
_______________________ Кривенцова Маржан Казыбаевна
"29" ноября 2011 года.
Приложение 1
к постановлению акимата
г.Кентау от 29 ноября 2011
года № 389
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в период проведения выборов
По городу Кентау
1
Щит возле пункта государственной автомобильной инспекции по улице Сейфуллина
2
Щит по улице Сейфуллина, напротив паспорта города
3
Щит возле заправочной станции "Рахым-Ата" по улице Сейфуллина
4
Щит возле товарищества ограниченной ответственностью "Транзит Сервис" на пересечении улицы Сейфуллина и проспекта Яссави
5
Щит, расположенный по проспекту Абая, возле здания акимата города
6
Щит, расположенный по проспекту Яссави, возле здания гостиницы "Кентау"
7
2 щита, расположенные на площади "Ынтымак"
8
Щит, на пересечение улицы Б.Момышулы и проспекта Кунаева
9
Щит, на пересечение улиц Абылай-хана и Гагарина
10
Щит, на пересечение улиц Абылай-хана и Логинова
По селу Ачисай
11
Щит по улице Кулумбетова
12
Щит по улице Торлан
По селу Байылдыр
13
Щит по улице Чехова
14
Щит на центральной площади
По селу Карнак
15
Щит по улице Ш. Канайулы
16
Щит на центральной площади
17
Щит по улице Жанибек
По селу Хантаги
18
2 щита, расположенные между остановкой "Сарбас" и государственного коммунального предприятия "Кентау сервис"
19
Щит в центральном парке
20
Щит на территории сельского клуба
Приложение 2
к постановлению акимата
г.Кентау от 29 ноября 2011 года
№ 389
Перечень помещений предоставляемых на договорной основе для проведения встреч кандидатов с избирателями, в период проведения выборов
р/с
Наименование помещений
Место расположения
1
Актовый зал государственного учреждения "Общая средняя школа № 1 имени Ы.Алтынсарина"
город Кентау, улица Аль-Фараби, № 90
2
Актовый зал государственного учреждения "Школа-лицей № 4 имени Ататюрка"
город Кентау, улица Аблайхана, № 15
3
Актовый зал профессиональной школы № 7
город Кентау, улица С.Ерубаева, № 15
4
Актовый зал государственного учреждения "Общая средняя школа № 14 имени Аль-Фараби"
город Кентау, улица Куралбаева, без номера
5
Актовый зал государственного учреждения "Школа-лицей № 16 имени Ю.Гагарина"
город Кентау, улица Панфилова, № 50
6
Актовый зал государственного учреждения "Общая средняя школа № 19 имени А.Молдагуловой"
город Кентау, улица С.Сейфулина, № 168
7
Актовый зал государственного учреждения "Общая средняя школа № 24 имени Т.Рыскулова"
город Кентау, улица Ы.Алтынсарина, № 15
8
Государственное коммунальное казенное предприятия "Дворец культуры им.Ш.Калдаякова"
город Кентау, площадь "Ынтымак", без номера
9
Государственное коммунальное казенное предприятие "Кентауский дом школьников"
Город Кентау, улица Б.Момышулы, № 51
10
Актовый зал государственного учреждения "Общая средняя школа № 7 имени Ж.Жабаева"
Село Ачисай, улица Кулумбетова, № 45
11
Актовый зал государственного учреждения "Общая средняя школа № 9 имени С.Кожанова"
Село Байылдыр, улица Чехова, № 19
12
Актовый зал государственного учреждения "Общая средняя школа № 6 имени А.С.Пушкина"
Село Хантаги, улица К.Рыскулбекова, № 3
13
Актовый зал государственного учреждения "Общая средняя школа имени Махмуд Кашгари"
Село Карнак, улица М.Кашкари, без номера

Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 29 қарашадағы N 389 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 6 желтоқсандада N 14-3-120 тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Кентау қаласы әкiмдігінiң 2019 жылғы 8 мамырдағы № 232 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Кентау қаласы әкiмдігінiң 08.05.2019 № 232 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына сәйкес, Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кентау қалалық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесе отырып (келісім бойынша), сайлау өткізу кезеңінде кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындардың тізбесі 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың сайлаушылармен кездесуi үшiн шарттық негiзде берiлетiн үй-жайлар тiзбесі 2-қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының жетекшісі Т.Сүлейменовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кентау қаласының әкімі Н. Қалмұрзаев
КЕЛІСІЛДІ:
Кентау қалалық
аумақтық сайлау
комиссиясының төрайымы
________________ Кривенцова Маржан Қазыбайқызы
"29" қараша 2011 жыл
Кентау қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 389 қаулысына 1-қосымша
Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындардың тізбесі
Кентау қаласы бойынша
1
Сейфуллин көшесі бойындағы мемлекеттік автомобиль инспекциясы бекетінің қасындағы тақта
2
Сейфуллин көшесі бойындағы қала төлқұжатының қарама қарсы бетіндегі тақта
3
Сейфуллин көшесі "Рахым-Ата" жанармай құю бекетінің қасындағы тақта
4
Сейфуллин көшесі мен Яссауи даңғылы қиылысында, "Транзит Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің қасындағы тақта
5
Абай даңғылы, қала әкімдігінің ғимаратының қасындағы тақта
6
Яссауи даңғылы, "Кентау" қонақ үйінің қасындағы тақта
7
"Ынтымақ" алаңындағы 2 тақта
8
Б.Момышұлы көшесі мен Қонаев даңғылының қиылысындағы тақта
9
Абылайхан мен Гагарин көшелерінің қиылысындағы тақта
10
Абылайхан мен Логинов көшелерінің қиылысындағы тақта
Ащысай ауылы бойынша
11
Құлымбетов көшесі бойындағы тақта
12
Торлан көшесі бойындағы тақта
Байылдыр ауылы бойынша
13
Чехов көшесіндегі тақта
14
Орталық алаңдағы тақта
Қарнақ ауылы бойынша
15
Ш. Қанайұлы көшесіндегі тақта
16
Орталық алаңдағы тақта
17
Жәнібек көшесіндегі тақта
Хантағы ауылы бойынша
18
"Сарбас" аялдамасы мен "Кентау сервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның аралығында орналасқан 2 тақта
19
Орталық саябақтағы тақта
20
Ауыл клубының аумағындағы тақта
Кентау қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 389 қаулысына 2-қосымша
Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың сайлаушылармен кездесуi үшiн шарттық негiзде берiлетiн үй-жайлардың тiзбесі
р/с
Мекеменің атауы
Орналасқан жері
1
"Ы.Алтынсарин атындағы № 1 жалпы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің акт залы
Кентау қаласы, Әл-Фараби көшесі, № 90
2
"Ататүрік атындағы № 4 мектеп-лицей" мемлекеттік мекемесінің акт залы
Кентау қаласы, Абылайхан көшесі, № 15
3
"№ 7 кәсіптік лицей" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның акт залы
Кентау қаласы, С.Ерубаев көшесі, № 15
4
"Әл-Фараби атындағы № 14 жалпы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің акт залы
Кентау қаласы, Құралбаев көшесі, нөмірсіз
5
"Ю.Гагарин атындағы № 16 мектеп-лицей" мемлекеттік мекемесінің акт залы
Кентау қаласы, Панфилов көшесі, № 50
6
"А.Молдағұлова атындағы № 19 жалпы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің акт залы
Кентау қаласы, С.Сейфуллин көшесі, № 168
7
"Т.Рысқұлов атындағы № 24 жалпы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің акт залы
Кентау қаласы, Ы.Алтынсарин көшесі, № 15
8
"Ш. Қалдаяков атындағы мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
Кентау қаласы, "Ынтымақ" алаңы, нөмірсіз
9
"Кентау оқушылар үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның акт залы
Кентау қаласы, Б.Момышұлы көшесі, № 51
10
"Ж.Жабаев атындағы № 7 жалпы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің акт залы
Ащысай ауылы, Құлымбетов көшесі, № 45
11
"С.Қожанов атындағы № 9 жалпы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің акт залы
Байылдыр ауылы, Чехов көшесі, № 19
12
"А.С.Пушкин атындағы № 6 жалпы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің акт залы
Хантағы ауылы, Қ.Рысқұлбеков көшесі, № 3
13
"Махмуд Қашқари атындағы жалпы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің акт залы
Қарнақ ауылы, М.Қашқари көшесі, нөмірсіз