О внесении изменений в решение от 28 декабря 2010 года N 26-3 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 30 сентября 2011 года N 31-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 04 октября 2011 года за N 5-5-128. Утратило силу решением маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 17 февраля 2012 года N 2-3
Сноска. Утратило силу решением маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 17.02.2012 N 2-3.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением сессии областного маслихата от 27 сентября 2011 года № 32/379-ІV «О внесении изменений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-ІV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы»» (зарегистрировано в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 2555 от 27 сентября 2011 года) Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 28 декабря 2010 года № 26-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 5-5-120 от 31 декабря 2010 года, опубликовано в районной газете «Абай ели» от 1-7 января 2011 года в номере № 1) следующие изменения:
1) в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«доходы - 1799824,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 149091 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2036 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала -1009 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1641414 тысяч тенге»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты - 1799824,1 тысяч тенге»;
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
«чистое бюджетное кредитование – 10865 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 11340 тысяч тенге»;
2) пункт 5 изложить в следующей редакции:
«Учесть в приложении 1 по функциональной группе 01 «Государственные услуги общего характера» 187325,9 тысяч тенге».
3) пункт 7 изложить в следующей редакции:
«Учесть по функциональной группе 04 «Образование» 900321,5 тысяч тенге. В том числе в районном бюджете на 2011 год трансферты из областного бюджета на капитальный ремонт детского сада в селе Караул в сумме 35000,0 тысяч тенге;»;
4) пункт 8 изложить в следующей редакции:
«Учесть в функциональной группе 06 «Социальная помощь и социальное обеспечение» 138992 тысяч тенге. В том числе в районном бюджете на 2011 год трансферты из областного бюджета на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан в сумме – 32939 тысяч тенге;»;

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 28 желтоқсандағы N 26-3 шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 қыркүйектегі N 31-4 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Абай ауданындағы Әділет басқармасында 2011 жылғы 04 қазанда N 5-5-128 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы N 2-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2012.02.17 N 2-3 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабы, “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы, 1-тармағының 1) тармақшасына және «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-ІV шешіміне өзгерістер енгізу туралы» облыстық мәслихаттың сессиясының 2011 жылғы 27 қыркүйектегі № 32/379-ІV шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 27 қыркүйектегі № 2555 тіркелген) Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Абай аудандық мәслихатының 2010 жылғы № 26-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-5-120 болып 2010 жылы 31 желтоқсанда тіркелген “Абай елі” газетінің 2011 жылғы 1-7 қаңтардағы № 1 санында жарияланған) шешіміне мынандай өзгерістер енгізілсін:
1) тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«кірістер - 1799824,1 мың теңге, соның ішінде»:
салықтық түсімдер бойынша – 149091 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2036 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1009 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1641414 мың теңге»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар - 1799824,1 мың теңге»;
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«таза бюджеттік кредит беру – 10865 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 11340 мың теңге»;
2) 5 тармақта келесі редакцияда жазылсын:
«1 қосымшадағы «Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер» 01 функционалдық тобы 187325,9 мың теңге мөлшерінде есептелсін»;
3) 7 тармақта келесі редакцияда жазылсын:
«Білім беру» 04 функционалдық тобы 900321,5 мың теңге мөлшерінде есептелсін. Оның ішінде:
«2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен Қарауыл ауылындағы балабақшаны күрделі жөндеуге – 35000,0 мың теңге сомасында трансферт көзделсін»;
4) 8 тармақта келесі редакцияда жазылсын:
«Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру» 06 функционалдық тобы 138992 мың теңге мөлшерінде есептелсін. Оның ішінде:
«2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге 32939 мың теңге сомасында трансферттер көзделсін»;

5) пункт 9 изложить в следующей редакции:
«Учесть по функциональной группе 07 «Жилищно-коммунальное хозяйство» 292879 тысяч тенге. В том числе в районном бюджете на 2011 год трансферты из областного бюджета на приобретение трех домов в сумме 2320 тысяч тенге;»;
6) пункт 10 изложить в следующей редакции:
«Учесть по функциональной группе 08 «Культура, спорт, туризм и информационное пространство» 120562 тысяч тенге. В том числе в районном бюджете на 2011 год трансферты из областного бюджета на разработку проектно-сметной документации на капитальный ремонт дома культуры в селе Караул в сумме 4421 тысяч тенге, на разработку проектно-сметной документации на строительство спортивного модуля в селе Караул в сумме 6993 тысяч тенге и на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию бывшего здания магазина “Нива” под краеведческий музей – 2670 тысяч тенге;»;
7) пункт 11 изложить в следующей редакции:
«Учесть по функциональной группе 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения» 68155 тысяч тенге;»;
8) пункт 12 изложить в следующей редакции:
«Учесть по функциональной группе 11 «Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность» 21218 тысяч тенге;»;
9) пункт 13 изложить в следующей редакции:
«Учесть по функциональной группе 12 «Транспорт и коммуникация» 24174 тысяч тенге»;
10) пункт 14 изложить в следующей редакции:
«Учесть по функциональной группе 13 «Прочие» 39945,2 тысяч тенге;»;
11) «Учесть чистое бюджетное кредитование» - 10865 тысяч тенге».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии:                               Б. Тилеубай
Секретарь Абайского
районного маслихата:                               Т. Амангазы
Приложение № 1
к решению Абайского районного маслихата

5) 9 тармақта келесі редакцияда жазылсын:
««Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» 07 функционалдық тобы 292879 мың теңге мөлшерінде есептелсін. Оның ішінде:
«2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен тұрғын үй сатып алуға 2320 мың теңге сомасында трансферт көзделсін»;
6) 10 тармақта келесі редакцияда жазылсын:
«Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік» 08 функционалдық тобы 120562 мың теңге мөлшерінде есептелсін.
Оның ішінде: «2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен Қарауыл ауылындағы мәдениет үйін күрделі жөндеуге жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге 4421 мың теңге, спорт модулі құрылысына жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге 6993 мың теңге және бұрынға “Нива” дүкенінің ғимаратын өлкетану мұражайына қайта жөндеуге жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге 2670 мың теңге сомасында трансферттер көзделсін»;
7) 11 тармақта келесі редакцияда жазылсын:
««Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастар» 10 функционалдық тобы 68155 мың теңге мөлшерінде есептелсін»;
8) 12 тармақта келесі редакцияда жазылсын:
«Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі» 11 функционалдық тобы 21218 мың теңге мөлшерінде есептелсін»;
9) 13 тармақта келесі редакцияда жазылсын:
««Көлік және коммуникация» 12 функционалдық тобы 24174 мың теңге мөлшерінде есептелсін»;
10) 14 тармақта келесі редакцияда жазылсын:
««Басқалар» 13 функционалдық тобы 39945,2 мың теңге мөлшерінде есептелсін»;
11) ««Таза бюджеттік кредит беру» 10865 мың теңге мөлшерінде есептелсін»;
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы:                                    Б. Тілеубай
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы:                              Т. Аманғазы
Шығыс Қазақстан облысы
Абай аудандық мәслихатының

100,0
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств
10,0
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
340,0
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
14,0
5
Налог на игорный бизнес
0,0
02
Фиксированный налог
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
1 006,0
1
Государственная пошлина
1 006,0
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, с заявлений (жалоб) по делам особого производства, с апелляционных жалоб, с частных жалоб на определение суда по вопросу о выдаче дубликата исполнительного листа, с заявлений о вынесении судебного приказа, а также за выдачу судом исполнительных листов по решениям иностранных судов и арбитражей, копий (дубликатов) документов
254,0
03
Государственная пошлина, взимаемая за совершение нотариальных действий нотариусами государственных нотариальных контор
0,0
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию акта гражданского состояния, выдачу гражданам повторных свидетельств о регистрации акта гражданского состояния, а также свидетельств в связи с изменением, дополнением, исправлением и восстановлением записи актов о рождении, браке, расторжении брака, смерти
438,0
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
0,0
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
0,0
08
Государственная пошлина за регистрацию место жительства
170,0
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на право охоты
0,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
9,0
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему

100,0
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
10,0
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
340,0
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
14,0
5
Ойын бизнесіне салық
0,0
02
Тіркелген салық
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
1 006,0
1
Мемлекеттік баж
1 006,0
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
254,0
03
Нотариаттық іс-қимылдар жасағаны үшін, мемлекеттік баж
0,0
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
438,0
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
0,0
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
0,0
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
170,0
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
0,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
9,0
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж

471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
004
Общеобразовательное обучение
Начальник отдела экономики и
бюджетного планирования:                         Б. Таттибеков

471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
004
Жалпы білім беру
Абай ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімінің бастығы           Б. Тәттібеков