О ставках фиксированного налога
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2011 года N 01-02/37-8. Зарегистрировано управлением юстиции Аягозского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 20 января 2012 года за N 5-6-152. Утратило силу - решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15 марта 2018 года № 20/149-VI
Сноска. Утратило силу - решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.03.2018 № 20/149-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:

Тіркелген салық ставкалары туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы N 01-02/37-8 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Аягөз аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 20 қаңтарда N 5-6-152 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 наурыздағы № 20/149-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 15.03.2018 № 20/149-VI шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Кодексiнiң 422 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Установить размеры ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения в месяц на территории Аягозского района согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение Аягозского районного маслихата "Об утверждении размеров месячных ставок фиксированного налога на 2011 год" от 18 марта 2011 года № 01-02/32-16 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 22 апреля 2011 года за № 5-6-133, опубликовано в газете "Аягөз жаңалықтары" от 30 апреля 2011 года № 36 (10013)).

1. Аягөз ауданы аумағында айына салық салу объектiсiнiң бiрлiгiне тiркелген салықтың ставкалар мөлшерi қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
2. Аягөз аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 наурыздағы № 01-02/32-16 "2011 жылға тіркелген салық ставкаларының айлық мөлшерлерін бекіту туралы" (2011 жылы 22 сәуірде нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде № 5-6-133 тiркелген, "Аягөз жаңалықтары" газетiнiң 2011 жылғы 30 сәуірдегі № 36 (10013) жарияланған) шешiмiнiң күшi жойылды деп танылсын.