Об определении мест для размещения агитационно-пропагандных печатных материалов
Постановление акимата Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 22 ноября 2011 года N 608. Зарегистрировано управлением юстиции Катон-Карагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 28 ноября 2011 года за N 5-13-101. Утратило силу - постановлением акимата Катон-Карагайского района ВКО от 12 марта 2012 года N 725
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Катон-Карагайского района ВКО от 12.03.2012 N 725.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», пунктами 12 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат Катон-Карагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата Д. Алдажарову.
3. Данное постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющая обязанности
акима района                               Б. Ракишева
Согласовано:
Председатель районной окружной
избирательной комиссии                     М. Тлеубаев
22 ноября 2011 года
Приложение к постановлению акимата
Катон-Карагайского района № 608
от 22 ноября 2011 года
Места для размещения агитационных печатных материалов
1. По Улкен Нарынскому сельскому округу:
село Улкен Нарын – улица Астана возле профессионального лицея № 22;
село Улкен Нарын - улица Шабдана Тумашинова возле открытого базара;
село Улкен Нарын - улица Слямова возле маслозавода;
село Жулдыз – улица Амангелды, возле фельдшерского пункта;
село Коктерек – улица Кусметова, дом 39, возле фельдшерского пункта;
село Балгын – улица Омарова, возле магазина «777»;
село Юбилейное - улица Гагарина, возле магазина «Эльвира»;
село Свинчатка - улица Морская, возле магазина «Сұңқар».
2. По Новохайрузовскому сельскому округу:
село Алыбай – улица Абая, дом 13, возле фельдшерского пункта;
село Новохайрузовка – улица Школьная, дом 15, в центре села;
село Приморск - возле фельдшерского пункта;
село Кундызды - возле фельдшерского пункта.
3. По Солдатовскому сельскому округу:
село Солдатово - улица Совета, возле спортивного комплекса.
4. По Новоберезовскому сельскому округу:
село Новоберезовка - возле магазина «Бекет»;
село Майемер - возле магазина «Майемер»;
село Үштөбе – в центре села;
село Яры ауылы – в центре села.

Үгiт-насихат баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарды анықтау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 22 қарашадағы N 608 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Катонқарағай аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 28 қарашада N 5-13-101 тіркелді. Күші жойылды - ШҚО Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 12 наурыздағы N 725 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ШҚО Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2012.03.12 N 725 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабының 12-тармақтарына сәйкес, Катонқарағай аудандық әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Үгiт-насихат баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар осы қаулыға қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмi аппаратының басшысы Д. Алдажаровқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкiмінің міндетін атқарушы           Б. Рақышева
Келiсiлдi:
Аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы                     М. Тлеубаев
2011 жыл 22 қараша
Катонқарағай аудандық әкiмдiгінiң
2011 жылғы 22 қарашадағы
№ 608 қаулысына қосымша
Үгiт-насихат баспа материалдарын
орналастыруға арналған орындар
1. Үлкен Нарын ауылдық округi бойынша:
Үлкен Нарын ауылы – Астана көшесiндегi 22-кәсiптiк лицейдiң жанында;
Үлкен Нарын ауылы - Шабдан Тумашинов көшесi бойындағы ашық базардың жанында;
Үлкен Нарын ауылы - Слямов көшесiндегi май зауытының жанында;
Жұлдыз ауылы - Амангелдi көшесi, фельдшерлiк пункттiң жанында;
Көктерек ауылы - Құсметов көшесi 39 үй, фельдшерлiк пункттiң жанында;
Балғын ауылы - Омаров көшесi, «777» дүкенiнiң жанында;
Юбилейное ауылы - Гагарин көшесi, «Эльвира» дүкенiнiң жанында;
Свинчатка ауылы - Морской көшесi, «Сұңқар» дүкенiнiң жанында.
2. Ново-Хайрузовка ауылдық округi бойынша:
Алыбай ауылы - Абай көшесi 13 үй, фельдшерлiк пункт ғимаратының жанында;
Ново-Хайрузовка ауылы - Школьный көшесi 15 үй, ауыл орталығында;
Приморск ауылы - фельдшерлiк пункттiң жанында;
Кұңдызды ауылы - фельдшерлiк пункттiң жанында.
3. Солдатово ауылдық округi бойынша:
Солдатово ауылы - Совет көшесi, спорт кешенiнiң жанында.
4. Новоберезовка ауылдық округi бойынша:
Новоберезовка ауылы - ауыл орталығындағы «Бекет» дүкенiнiң жанында;
Майемер ауылы – ауыл орталығындағы «Майемер» дүкенiнiң жанында;
Үштөбе ауылы – ауыл орталығында;
Яры ауылы - ауыл орталығында.

5. По Новополяковскому сельскому округу:
село Новополяковка - улица Сельская, возле магазина «Диляра»;
село Бесуй - улица К. Рыскулбекова, возле магазина расположенного в центре села;
село Огнева - улица Казакстан, возле магазина «Сабина»;
село Сенное - улица Тәуелсiздiк, возле магазина «Тополек»;
село Ульян - улица Достык, в центре села.
6. По Аккайнарскому сельскому округу:
село Аккайнар - улица Абая, возле магазина «Қайнар»;
село Кызыл-Жулдыз - улица Абай, возле школы;
село Кайынды - улица Ә. Молдагулова, возле магазина «Шұғыла»;
село Акмарал - улица Маралды, возле школы.
7. По Аксускому сельскому округу:
село Аксу – клуб села Аксу, возле почты;
село Жазаба – возле конторы участка с. Жазаба Аксуского филиала  Катон-Карагайского ГНПП;
село Бекалка - возле конторы участка с. Бекалка Аксуского филиала Катон-КарагайскогоГНПП;
село Акшарбак - возле конторы участка с. Акшарбак Аксуского филиала Катон-Карагайского ГНПП.
8. По Коробихинскому сельскому округу:
село Коробиха – по улице Новосельская;
село Барлык – по улице Абая;
село Ушбулак - по улице Ушбулак.
9. По Урыльскому сельскому округу::
село Урыль - Урыльская средняя школа, возле детского сада, по улицам Кабанбай батыра, Орталык;
село Енбек – возле школы, возле центрального магазина;
село Аршаты – возле школы, возле центрального магазина.
10. По Жамбылскому сельскому округу:
село Жамбыл – возле средней школы, возле крестьянского хозяйства «Маралды»;
село Берел – возле средней школы, возле сельского клуба, возле лесничества «Берел»;
село Маралды – возле начальной школы, возле конторы крестьянского хозяйства «Маралды»;
село Рахман кайнары – возле здания ТОО «Рахмановские ключи».
11. По Белкарагайскому сельскому округу:
село Белкарагай – возле магазина «Елтай» расположенного на центральной улице;
село Топкайын – возле магазина «Алтынай»;
село Орнек – возле магазина «Ауылым»;
село Согорное – возле магазина «Жадыра».
12. По Катон-Карагайскому сельскому округу:
село Катон-Карагай – улица Абая, 80, возле сельского дома культуры, улица Абая, дом № 94;
возле спортивного комплекса «Қаратай»;
село Кабырга – возле школы;
село Жана-Ульга – возле школы;
село Шынгыстай – улица Баекина, возле почты;
село Мойылды – возле школы.

5. Новополяковка ауылдық округi бойынша:
Новополяковка ауылы - Сельская көшесi, ауыл орталығындағы «Диляра» дүкенiнiң жанында;
Бесүй ауылы - Қ. Рысқұлбеков көшесi, ауыл орталығындағы дүкеннiң жанында;
Огнева ауылы - Қазақстан көшесi, ауыл орталығындағы «Сабина» дүкенiнiң жанында;
Сенное ауылы - Тәуелсiздiк көшесi, ауыл орталығындағы «Тополек» дүкенiнiң жанында;
Ульян ауылы - Достық көшесi, ауыл орталығында.
6. Аққайнар ауылдық округi бойынша:
Аққайнар ауылы - Абай көшесi, «Қайнар» дүкенiнiң жанында;
Қызыл-Жұлдыз ауылы - Абай көшесi, мектептiң жанында;
Қайыңды ауылы - Ә. Молдағұлова көшесi, «Шұғыла» дүкенiнiң жанында;
Ақмарал ауылы - Маралды көшесi, мектептiң жанында.
7. Ақсу ауылдық округi бойынша:
Ақсу ауылы – Ақсу ауылының клубы, пошта ғимаратының жанында;
Жазаба ауылы – Катонқарағай МҰТП Ақсу филиалы Жазаба  учаскесінің кеңсесі ғимаратының жанында;
Бекалқа ауылы - Катонқарағай МҰТП Ақсу филиалы Бекалқа учаскесінің кеңсесі ғимаратының жанында;
Ақшарбақ ауылы - Катонқарағай МҰТП Ақсу филиалы Ақшарбақ  учаскесінің кеңсесі ғимаратының жанында.
8. Коробиха ауылдық округi бойынша:
Коробиха ауылы – Новосельская көшесiнiң бойында;
Барлық ауылы – Абай көшесiнiң бойында;
Үшбұлақ ауылы - Үшбұлақ көшесiнiң бойында.
9. Өрел ауылдық округi бойынша:
Өрел ауылы – Өрел орта мектебi, балалар бақшасының ғимараты жанында, Қабанбай, Орталық көшелерiнде;
Еңбек ауылы – орта мектептiң жанында, орталықтағы дүкеннiң алдында;
Аршаты ауылы – орта мектептiң жанында, орталықтағы дүкеннiң алдында.
10. Жамбыл ауылдық округi бойынша:
Жамбыл ауылы – Жамбыл орта мектебiнiң ғимараты жанында, «Маралды» шаруа қожалығы ғимаратының жанында;
Берел ауылы – Берел орта мектебiнiң ғимаратының жанында, ауылдық клуб ғимаратының жанында, Берел орманшылығы ғимаратының жанында;
Маралды ауылы – бастауыш мектеп ғимараты жанында, Маралды  шаруа қожалығы кеңсесінің жанында;
Рахман қайнары ауылы – «Рахмановские ключи» ЖШС-нiң ғимаратының жанында.
11. Белқарағай ауылдық округi бойынша:
Белқарағай ауылы – Белқарағай ауылының орталық көшесiнде «Елтай» дүкенiнiң қатарында;
Топқайың ауылы – «Алтынай» дүкенi көше беттегi қабырғасында;
Өрнек ауылы – «Ауылым» дүкенi көше беттегi қабырғасында;
Согорное ауылы – «Жадыра» дүкенi көше беттегi қабырғасында.
12. Катонқарағай ауылдық округi бойынша:
Катонқарағай ауылы – Абай көшесi 80 үй, мәдениет үйiнiң маңында, Абай көшесi 94 үй, «Қаратай» спорт кешенiнiң маңында;
Қабырға ауылы – мектеп ғимаратының жанында;
Жаңаүлгi ауылы – мектеп ғимаратының жанында;
Шыңғыстай ауылы – Баекин көшесi, пошта бөлiмшесiнiң маңында;
Мойылды ауылы – мектеп ғимаратының жанында.

13. По Солоновскому сельскому округу:
село Солоновка – улица Советская, возле здания сельского клуба;
село Малонарымка – улица Советская, возле крестьянского хозяйства «Жас қанат».
Руководитель аппарата акима района         Д. Алдажаров

13. Солоновка ауылдық округi бойынша:
Солоновка ауылы – Совет көшесi, ауылдық клуб ғимаратының маңында;
Малонарымка ауылы – Совет көшесi, «Жас қанат» шаруа қожалығы ғимаратының жанында.
Аудан әкiмi аппаратының басшысы            Д. Алдажаров