О предоставлении помещений для встреч кандидатов с избирателями
Постановление акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 22 ноября 2011 года N 2328. Зарегистрировано управлением юстиции Курчумского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 13 декабря 2011 года за N 5-14-144. Утратило силу - постановлением акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2021 года № 617
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 29.12.2021 № 617 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии пункта 4 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" от 28 сентября 1995 года Курчумский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями (согласно приложению).
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Альханова Д.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима
Курчумского района М. Калелов
Согласовано:
Председатель Курчумской
районной территориальной
избирательной комиссии А. Рахман
Приложение
к постановлению Курчумского
районного акимата № 2328
от 22 ноября 2011 года
Помещения, предоставляемые кандидатам в Президенты Республики Казахстан на договорной основе для встреч с избирателями по Курчумскому району
Сноска. Приложение - в редакции решения Курчумского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 20.03.2015 № 104 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование
населенного пункта
Место проведения
Курчумский сельский округ
село Курчум
Коммунальное государственное учреждение "Центр молодежи Курчумского района" акимата Курчумского района
Коммунальное Государственное казенное предприятие "Культурный досуг Курчумского районного отдела культуры Управления культуры Восточно- Казахстанской области".
Районный Дом культуры
село Алгабас
Коммунальное Государственное казенное предприятие "Культурный досуг Курчумского районного отдела культуры Управления культуры Восточно- Казахстанской области"
Сельский клуб
село Топтерек
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центральная районная больница Курчумского района" управления здравоохранения Восточно Казахстанского областного акимата.
Медицинский пункт
Акбулакский сельский округ
село Акбулак
Коммунальное государственное учреждение "Акбулакская средняя школа"
село Терискей-Бокенбай
Коммунальное Государственное казенное предприятие "Культурный досуг Курчумского районного отдела культуры Управления культуры Восточно- Казахстанской области".
Сельский клуб
село Кунгей-Бокенбай
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центральная районная больница Курчумского района" управления здравоохранения Восточно Казахстанского областного акимата.
Медицинский пункт
село Алтай
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центральная районная больница Курчумского района" управления здравоохранения Восточно Казахстанского областного акимата.
Медицинский пункт
Теректинский сельский округ
село Теректы
Коммунальное государственное учреждение "Теректинская средняя школа №1"
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центральная районная больница Курчумского района" управления здравоохранения Восточно Казахстанского областного акимата.
Сельская больница
село Карой
Коммунальное государственное учреждение "Каройская средняя школа"
село Кайнарлы
Коммунальное Государственное казенное предприятие "Культурный досуг Курчумского районного отдела культуры" Управления культуры Восточно- Казахстанской области.
Сельский клуб
село Акжайлау
Коммунальное Государственное казенное предприятие "Культурный досуг Курчумского районного отдела культуры" Управления культуры Восточно- Казахстанской области.
Сельский клуб
село Карачилик
Коммунальное Государственное казенное предприятие "Культурный досуг Курчумского районного отдела культуры" Управления культуры Восточно- Казахстанской области.
Сельский клуб
село Былгары -Табыты
Коммунальное государственное учреждение "Былгары-Табытинская начальная школа"
село Тентек
Коммунальное государственное учреждение "Тентекская начальная школа"
село Мойылды
Коммунальное государственное учреждение "Мойылдинская начальная школа"
Калгутинский сельский округ
село Каратогай
Коммунальное Государственное казенное предприятие "Культурный досуг Курчумского районного отдела культуры" Управления культуры Восточно- Казахстанской области.
Сельский клуб
село Егиндыбулак
Коммунальное государственное учреждение "Егиндыбулакская неполная средняя школа"
село Акчий
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центральная районная больница Курчумского района" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата.
Медицинский пункт
Бурановский сельский округ
село Буран
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия имени К.Нургалиева"
село Жиделы
Коммунальное Государственное казенное предприятие "Культурный досуг Курчумского районного отдела культуры" Управления культуры Восточно- Казахстанской области.
Сельский клуб
село Игилик
Коммунальное Государственное казенное предприятие "Культурный досуг Курчумского районного отдела культуры" Управления культуры Восточно- Казахстанской области.
Сельский клуб
село Жанааул
Коммунальное государственное учреждение "Жанаауылская основная средняя школа"
село Казакстан
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центральная районная больница Курчумского района" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата.
Медицинский пункт
Тоскаинский сельский округ
село Тоскаин
Коммунальное государственное учреждение "Тоскаинская средняя школа"
село Бугымуюз
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центральная районная больница Курчумского района" управления здравоохранения Восточно- Казахстанского областного акимата.
Медицинский пункт
село Урунхайка
Коммунальное государственное учреждение "Маркакольское лесное хозяйство" управления природных ресурсов и регулирования природопользования Восточно- Казахстанской области
Куйганский сельский округ
село Куйган
Коммунальное государственное учреждение "Куйганская средняя школа"
Сельский клуб
село Каинды
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центральная районная больница Курчумского района" управления здравоохранения Восточно Казахстанского областного акимата.
Медицинский пункт
село Кайнар
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центральная районная больница Курчумского района" управления здравоохранения Восточно Казахстанского областного акимата.
Медицинский пункт
село Карабулак
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центральная районная больница Курчумского района" управления здравоохранения Восточно Казахстанского областного акимата.
Медицинский пункт
Калжырский сельский округ
село Калжыр
Коммунальное государственное учреждение "Калжырская средняя школа"
село Право-Усть Калжыр
Коммунальное государственное учреждение "Право-Усть Калжырская начальная школа"
село Такыр
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центральная районная больница Курчумского района" управления здравоохранения Восточно Казахстанского областного акимата.
Медицинский пункт
село Ченгельды
Коммунальное Государственное казенное предприятие "Культурный досуг Курчумского районного отдела культуры" Управления культуры Восточно- Казахстанской области.
Сельский клуб
Абайский сельский округ
село Бурабай
Государственное учреждение "Аппарат акима Абайского сельского округа Курчумского района Восточно- Казахстанской области"
Сельский дом культуры
село Койтас
Коммунальное государственное учреждение "Койтаская средняя школа"
село Теректыбулак
Коммунальное Государственное казенное предприятие "Культурный досуг Курчумского районного отдела культуры" Управления культуры Восточно- Казахстанской области.
Сельский клуб
Балыкшинский сельский округ
село Аксуат
Коммунальное Государственное казенное предприятие "Культурный досуг Курчумского районного отдела культуры" Управления культуры Восточно- Казахстанской области.
Сельский клуб
село Жолнускау
Коммунальное Государственное казенное предприятие "Культурный досуг Курчумского районного отдела культуры" Управления культуры Восточно- Казахстанской области.
Сельский клуб
село Аманат
Коммунальное Государственное казенное предприятие "Культурный досуг Курчумского районного отдела культуры" Управления культуры Восточно- Казахстанской области.
Сельский клуб
Сарыоленский сельский округ
село Сарыолен
Коммунальное государственное учреждение "Сарыоленская средняя школа имени Ш.Уалиханова"
село Барак батыр
Коммунальное Государственное казенное предприятие "Культурный досуг Курчумского районного отдела культуры" Управления культуры Восточно- Казахстанской области.
Сельский клуб
село Бирлик
Коммунальное государственное учреждение "Бирликская основная средняя школа"
Маралдинский сельский округ
село Маралды
Коммунальное Государственное казенное предприятие "Культурный досуг Курчумского районного отдела культуры" Управления культуры Восточно- Казахстанской области.
Сельский клуб
село Ушбулак
Коммунальное Государственное казенное предприятие "Культурный досуг Курчумского районного отдела культуры" Управления культуры Восточно- Казахстанской области.
Сельский клуб
село Кыстав-Курчум
Коммунальное Государственное казенное предприятие "Культурный досуг Курчумского районного отдела культуры" Управления культуры Восточно- Казахстанской области.
Сельский куб

Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар беру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 22 қарашадағы N 2328 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Күршім аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 13 желтоқсанда N 5-14-144 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 617 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 29.12.2021 № 617 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 бабының 4 тармағына сәйкес Күршім ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде үй-жайлар (қосымшаға сәйкес) берілсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Д. Әлхановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Күршім ауданы әкімінің
міндетін уақытша атқарушы М. Қалелов
Келісілді:
Күршім аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы А. Рахман
22.11.2011 ж.
Күршім ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 22 қарашадағы
№ 2328 қаулысына қосымша
Күршім ауданы бойынша Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 20.03.2015 N 104 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Елді мекеннің атауы
Өтетін орны
Күршім ауылдық округі
Күршім ауылы
Күршім ауданы әкімдігінің "Күршім ауданының Жастар орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Аудандық мәдениет үйі Күршім а.
Алғабас ауылы
Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Ауылдық клуб Алғабас а.
Топтерек ауылы
Шығыс Қазақсан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Күршім ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Медициналық пункт Топтерек а.
Ақбұлақ ауылдық округі
Ақбұлақ ауылы
"Ақбұлақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Теріскей Бөкенбай ауылы
Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Ауылдық клуб Теріскей Бөкенбай а.
Күнгей Бөкенбай ауылы
Шығыс Қазақсан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Күршім ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Медициналық пункт Күнгей Бөкенбай а.
Алтай ауылы
Шығыс Қазақсан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Күршім ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Медициналық пункт Алтай а.
Теректі ауылдық округі
Теректі ауылы
"Теректі №1 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Шығыс Қазақсан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Күршім ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
ауылдық аурухана
Қарой ауылы
"Қарой орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қайнарлы ауылы
Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Ауылдық клуб Қайнарлы а.
Ақжайлау ауылы
Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Ауылдық клуб Ақжайлау а.
Қарашілік ауылы
Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Ауылдық клуб Қарашілік а.
Былғары Табыты ауылы
"Былғары Табыты негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Тентек ауылы
"Тентек бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Мойылды ауылы
"Мойылды бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қалғұты ауылдық округі
Қаратоғай ауылы
Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Ауылдық клуб Қаратоғай а.
Ақши ауылы
Шығыс Қазақсан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Күршім ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Медициналық пункт Ақши а.
Егіндібұлақ ауылы
"Егіндібұлақ негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Боран ауылдық округі
Боран ауылы
"Қ. Нұрғалиев атындағы гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жиделі ауылы
Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Ауылдық клуб Жиделі а.
Игілік ауылы
Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Ауылдық клуб Игілік а.
Жаңаауыл ауылы
"Жанаауыл негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қазақстан ауылы
Шығыс Қазақсан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Күршім ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Медициналық пункт Қазақстан а.
Төсқайың ауылдық округі
Төсқайың ауылы
"Төсқайың орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бұғымүйіз ауылы
Шығыс Қазақсан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Күршім ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Медициналық пункт Бұғымүйіз а.
Ұрынхай ауылы
Шығыс Қазақстан облысы табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Марқакөл орман шаруашылығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құйған ауылдық округі
Құйған ауылы
"Құйған орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ауылдық клуб Құйған а.
Бұғымүйіз ауылы
Шығыс Қазақсан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Күршім ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Медициналық пункт Бұғымүйіз а.
Қайнар ауылы
Шығыс Қазақсан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Күршім ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Медициналық пункт Қайнар а.
Қарабұлақ ауылы
Шығыс Қазақсан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Күршім ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Медициналық пункт Қарабұлақ а.
Қалжыр ауылдық округі
Қалжыр ауылы
"Қалжыр орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Оң жақ Қалжыр ауылы
"Оң жақ Қалжыр бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Тақыр ауылы
Шығыс Қазақсан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Күршім ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Медициналық пункт Тақыр а.
Шеңгелді ауылы
Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Ауылдық клуб Шеңгелді а.
Абай ауылдық округі
Бурабай ауылы
"Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Абай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауылдық мәдениет үйі Бурабай а.
Қойтас ауылы
"Қойтас орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Теректібұлақ ауылы
Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Ауылдық клуб Теректібұлақ а.
Балықшы ауылдық округі
Ақсуат ауылы
Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Ауылдық клуб Ақсуат а.
Жолнұсқау ауылы
Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Ауылдық клуб Жолнұсқау а.
Аманат ауылы
Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Ауылдық клуб Аманат а.
Сарыөлең ауылдық округі
Сарыөлең ауылы
"Ш. Уалиханов атындағы Сарыөлең орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Барақ Батыр ауылы
Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Ауылдық клуб Барақ Батыр а.
Бірлік ауылы
"Бірлік негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Маралды ауылдық округі
Маралды ауылы
Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Ауылдық клуб Маралды а.
Үшбұлақ ауылы
Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Ауылдық клуб Үшбұлақ а.
Қыстау Күршім ауылы
Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің мәдени бос уақыт коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Ауылдық клуб Қыстау Күршім а.