О стоимости разовых талонов
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 сентября 2011 года N 269. Зарегистрировано управлением юстиции Уланского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 04 ноября 2011 года за N 5-17-153. Утратило силу - решением Уланского районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 88
Сноска. Утратило силу - решением Уланского районного маслихата от 20.12.2012 N 88.
На основании пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и пункта 6 статьи 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О введении в действие Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс)» Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить стоимость разовых талонов для предпринимательской деятельности, носящей эпизодический характер, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить стоимость разовых талонов при реализации товаров, выполнении работ, оказании услуг на рынках, за исключением реализации в киосках, стационарных помещениях (изолированных блоках) на территории рынка, согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Признать утратившим силу решение Уланского районного маслихата от 22 октября 2009 года № 147 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-17-115 от 23 ноября 2009 года, опубликовано в газете «Уланские зори» от 4 декабря 2009 года № 56) «О стоимости разовых талонов».
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        К. Молкубаева
Секретарь районного маслихата              Д. Турсунбаев
Приложение № 1
к решению Уланского
районного маслихата
от 30 сентября 2011 года № 269
Стоимость разовых талонов для предпринимательской деятельности,
носящей эпизодический характер
№ п/п
Виды предпринимательской деятельности, носящей эпизодический характер (за исключением деятельности, осуществляемой в стационарных помещениях)
Стоимость
разового талона на
один день, тенге
1
Реализация газет и журналов
70 тенге
2
Реализация семян, а также посадочного материала (саженцы, рассада)
100 тенге
3
Реализация бахчевых культур с рук
250 тенге
4
Реализация живых цветов, выращенных на дачных и придомовых участках
70 тенге
5
Реализация кормов для животных и птиц
100 тенге
6
Реализация веников, метел
150 тенге
7
Реализация лесных ягод
150 тенге
8
Реализация меда
250 тенге
9
Реализация грибов
150 тенге
10
Реализация рыбы
350 тенге
11
Услуги владельцев личных тракторов по обработке земельных участков
500 тенге
12
Выпас домашних животных и птиц
200 тенге
13
Реализация продуктов подсобного сельского хозяйства, в том числе:
крупного рогатого скота
350 тенге
лошадей
500 тенге
овец
100 тенге
ягнят
70 тенге
свиней
100 тенге
кумыс
200 тенге
молоко, сметана, творог
150 тенге
яйца
150 тенге
14
Реализация продуктов садоводства, огородничества и дачных участков (овощи, фрукты, консервированные овощи и фрукты, варенье), в том числе:
с рук
100 тенге
с легкового автомобиля
1000 тенге
с грузового автомобиля, в том числе:
с грузом до 4 тонн
1800 тенге

Біржолғы талондар құны туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 қыркүйектегі N 269 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Ұлан аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 04 қарашада N 5-17-153 тіркелді. Күші жойылды - Ұлан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 88 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлан аудандық мәслихатының 20.12.2012 N 88 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңы 6 бабының 2 тармағына және 2008 жылғы 10 желтоқсандағы «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы» Заңының 36 бабының 6 тармағына сәйкес, Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызметі дүркін-дүркін сипаттағы кәсіпкерлік қызмет үшін біржолғы талондардың құны 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Базарларда тауарларды сату, жұмыстарды орындау, қызметтер көрсету кезінде берілетін біржолғы талондардың құнының мөлшері, базарлардың аумақтарындағы дүңгіршектерде, стационарлы бөлме-жайларда (оқшауланған блоктарда) сатудан басқасы, 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Ұлан аудандық мәслихатының 2009 жылғы 22 қазандағы N 147 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-17-115 нөмірімен 2009 жылғы 23 қарашада тіркелген, "Ұлан таңы" газетінің 2009 жылы 4 желтоқсандағы № 56 санында жарияланған) "Бір рет берілетін талондар құнының мөлшері туралы" шешімнің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            К. Молкубаева
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Д. Турсунбаев
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 30 қыркүйектегі
№ 269 шешімге № 1 қосымша
Қызметі дүркін-дүркін сипаттағы кәсіпкерлік қызмет түрлері үшін
біржолғы талондар құны
Рет №
Эпизодтық сипаттағы кәсіпкерлік қызмет түрлері (стационарлы үй-жайларда жүзеге асырылатын қызметтерден басқасында)
Бір күнге берілетін біржолғы талонның құны, теңгемен
1
Газеттер мен журналдар сату
70
2
Тұқым, сондай-ақ отырғызатын материалдар (көшеттер) сату
100
3
Бақша өнімдерін қолдан сату
250
4
Саяжай және үй маңындағы телімдерде өсірілген тірі гүлдерді сату
70
5
Жануарлар мен құстар тағамдарын сату
100
6
Сыпырғыш сату
150
7
Орман жидектерін сату
150
8
Бал сату
250
9
Саңырауқұлақ сату
150
10
Балық сату
350
11
Жекеменшік трактор иелерінің жер телімдерін өңдеу жөнін көрсететін қызметтер
500
12
Үй жануарлары мен құстарды өсіру
200
13
Қосалқы ауыл шаруашылық өнімдерін сату, соның ішінде:
ірі қара мал
350
жылқы
500
қой
100
қозы
70
шошқа
100
қымыз
200
сүт, қаймақ, ірімшік
150
жұмыртқа
150
14
Бақ, бау-бақша және саяжай телімдерінің өнімдерін (көкөніс, жеміс-жидек, консервіленген көкөніс және жеміс-жидек, тосап) сату, соның ішінде:
қолдан
100
жеңіл автокөліктен
1000
жүк автокөлігінен, оның ішінде:
4 тоонаға дейінгі жүкпен
1800

с грузом от 4 до 10 тонн
2500 тенге
с грузом свыше 10 тонн
3500 тенге
Приложение № 2
к решению Уланского
районного маслихата
от 30 сентября 2011 года № 269
Стоимость разовых талонов при реализации товаров, выполнении
работ, оказании услуг на рынках, за исключением реализации в
киосках, стационарных помещениях (изолированных блоках) на
территории рынка
№ п/п
Виды и условия осуществления деятельности
Стоимость разового талона на один день, тенге
1
Продажа продуктов питания (кроме продуктов подсобного сельского хозяйства), в том числе:
с прилавка
50 тенге с 1 кв. метра
в палатке
30 тенге с 1 кв. метра
с рук
50 тенге
с легкового автомобиля
1000 тенге
с грузового автомобиля, в том числе:
с грузом до 4 тонн
1800 тенге
с грузом от 4 до 10 тонн
2500 тенге
с грузом свыше 10 тонн
3500 тенге
2
Продажа промышленных товаров, в том числе:
с прилавка
50 тенге с 1 кв. метра
с рук
50 тенге
с легкового автомобиля
950 тенге
с грузового автомобиля
1800 тенге
3
Продажа продуктов подсобного сельского хозяйства, в том числе:
крупного рогатого скота
350 тенге
лошадей
500 тенге
овец
100 тенге
ягнят
70 тенге
свиней
100 тенге
кумыс
200 тенге
молоко, сметана, творог
150 тенге
яйца
150 тенге

4-тен 10 тоннаға дейінгі жүкпен
2500
10 тоннадан жоғары жүкпен
3500
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 30 қыркүйектегі
№ 269 шешімге № 2 қосымша
Базарларда тауарларды сату, жұмыстарды орындау, қызметтер
көрсету кезінде берілетін біржолғы талондардың құнының мөлшері,
базарлардың аумақтарындағы дүңгіршектерде, стационарлы бөлме-
жайларда (оқшауланған блоктарда) сатудан басқасы
Рет №
Қызметті жүзеге асыру түрлері және шарттары
Бір күнге берілетін біржолғы талонның құны, теңгемен
1
Тағам өнімдерін сату (қосалқы ауыл шаруашылық тағамдарынан басқасы), соның ішінде:
сатуға арналған орындардан
1 шаршы метрге 50 теңге
палаткадан
1 шаршы метрге 30 теңге
қолдан
50 теңге
жеңіл автокөліктен
1000 теңге
жүк автокөлігінен, оның ішінде:
4 тоннаға дейінгі жүкпен
1800 теңге
4-тен 10 тоннаға дейінгі жүкпен
2500 теңге
10 тоннадан жоғары жүкпен
3500 теңге
2
Өнеркәсіп тауарларын сату, соның ішінде:
сатуға арналған орындардан
1 шаршы метрге 50 теңге
қолдан
50 теңге
жеңіл автокөліктен
950 теңге
жүк автокөлігінен
1800 теңге
3
Қосалқы ауыл шаруашылық өнімдерін сату, соның ішінде:
ірі қара мал
350 теңге
жылқы
500 теңге
қой
100 теңге
қозы
70 теңге
шошқа
100 теңге
қымыз
200 теңге
сүт, қаймақ, ірімшік
150 теңге
жұмыртқа
150 теңге