О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2010 года N 28-2 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 15 марта 2011 года N 30-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 марта 2011 года за N 3060. Утратило силу - решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 4 апреля 2012 года N 2-13
Сноска. Утратило силу - решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 04.04.2012 N 2-13
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года N 95-IV, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148 и постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2011 года N 214 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года N 1350" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" от 13 декабря 2010 года N 28-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3058, опубликованное 28 декабря 2010 года,1 января 2011 года, 6 января 2011 года, 11 января 2011 года, 13 января 2011 года, 15 января 2011 года, 18 января 2011 года, 20 января 2011 года в газете "Приуралье" N 145, N 1-2, N 3, N 4, N 5, N 6, N 7, N 8 и 28 декабря 2010 года, 30 декабря 2010 года, 6 января 2011 года, 13 января 2011 года в газете "Орал өңірі" N 146, N 147, N 3, N 5), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "59 326 777" заменить цифрой "64 302 030";
цифру "31 038 286" заменить цифрой "32 753 674";
цифру "28 247 202" заменить цифрой "31 507 067";
в подпункте 2) цифру "59 326 777" заменить цифрой "65 450 507";
в подпункте 3):
в строке "чистое бюджетное кредитование" цифру "1 327 044" заменить цифрой "2 839 620";
в строке "бюджетные кредиты" цифру "1 327 044" заменить цифрой "3 666 044";
цифру "0" заменить цифрой "826 424";
в подпункте 5) цифру "-1 327 044" заменить цифрой "-3 988 097";
в подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "1 327 044" заменить цифрой "3 988 097";

Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 28-2 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 15 наурыздағы N 30-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 28 наурызда N 3060 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 4 сәуірдегі N 2-13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012.04.04.N 2-13 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы N 95-IV Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 наурыздағы N 214 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 1350 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 28-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3058 тіркелген, 2010 жылғы 28 желтоқсандағы, 2011 жылғы 1 қаңтардағы, 2011 жылғы 6 қаңтардағы, 2011 жылғы 11 қаңтардағы, 2011 жылғы 13 қаңтардағы, 2011 жылғы 15 қаңтардағы, 2011 жылғы 18 қаңтардағы, 2011 жылғы 20 қаңтардағы "Приуралье" газетінде N 145, N 1-2, N 3, N 4, N 5, N 6, N 7, N 8 және 2010 жылғы 28 желтоқсандағы, 2010 жылғы 30 желтоқсандағы, 2011 жылғы 6 қаңтардағы, 2011 жылғы 13 қаңтардағы "Орал өңірі" газетінде N 146, N 147, N 3, N 5 жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшадағы "59 326 777" деген сан "64 302 030" деген санмен ауыстырылсын:
"31 038 286" деген сан "32 753 674" деген санмен ауыстырылсын;
"28 247 202" деген сан "31 507 067" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "59 326 777" деген сан "65 450 507" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"таза бюджеттік несиелендіру" жолындағы "1 327 044" деген сан "2 839 620" деген санмен ауыстырылсын:
"бюджеттік несиелер" жолындағы "1 327 044" деген сан "3 666 044" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік несиелерді өтеу" жолындағы "0" деген сан "826 424" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-1 327 044" деген сан "-3 988 097" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" жолындағы "1 327 044" деген сан "3 988 097" деген санмен ауыстырылсын:

в строке "поступление займов" цифру "1 327 044" заменить цифрой "3 666 044";
в строке "погашение займов" цифру "0" заменить цифрой "441 769";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрой "763 822";
2) в пункте 3:
в подпункте 1) цифру "15 590 320" заменить цифрой "21 062 272";
в абзаце девятом цифру "753 797" заменить цифрой "756 914";
в абзаце двадцатом цифру "45 733" заменить цифрой "48 926";
в абзаце двадцать первом цифру "54 965" заменить цифрой "280 596";
в абзаце двадцать втором цифру "486 839" заменить цифрой "609 091";
в абзаце двадцать четвертом цифру "255 938" заменить цифрой "295 716";
в абзаце двадцать седьмом цифру "743 600" заменить цифрой "1 243 600";
в абзаце тридцатом цифру "2 049 262" заменить цифрой "2 387 737";
в абзаце тридцать втором цифру "577 200" заменить цифрой "1 364 647";
в абзаце тридцать пятом цифру "898 863" заменить цифрой "3 037 863", после слов "по программе "Нұрлы көш" – 423 863 тыс. тенге" дополнить словами "по Программе занятость 2020 – 294 000 тыс. тенге";
в абзаце тридцать седьмом цифру "1 163 135" заменить цифрой "1 087 850";
дополнить абзацами тридцать девятым, сороковым, сорок первым, сорок вторым, сорок третьим, сорок четвертым следующего содержания:
"на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования - 207 073 тыс. тенге;
на установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования - 25 484 тыс. тенге;
на организацию и проведение идентификации сельскохозяйственных животных - 144 306 тыс. тенге;
кредитование на содействие развитию предпринимательства на селе в рамках Программы занятости 2020 - 200 000 тыс. тенге;
на профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров, обучению предпринимательству, создание центров занятости – 727 481 тыс. тенге;
на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 - 84 000 тыс. тенге;";
3) пункт 3 дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) Учесть, что в областном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые трансферты в республиканский бюджет в сумме 255 878 тыс. тенге, в связи с передачей функций по организации деятельности центров обслуживания населения.";

"қарыздар түсімі" жолындағы "1 327 044" деген сан "3 666 044" деген санмен ауыстырылсын;
"қарыздарды өтеу" жолындағы "0" деген сан "441 769" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары" жолындағы "0" деген сан "763 822" деген санмен ауыстырылсын;
2) 3-тармақта:
1) тармақшадағы "15 590 320" деген сан "21 062 272" деген санмен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта "753 797" деген сан "756 914" деген санмен ауыстырылсын;
жиырмасыншы абзацта "45 733" деген сан "48 926" деген санмен ауыстырылсын;
жиырма бірінші абзацта "54 965" деген сан "280 596" деген санмен ауыстырылсын;
жиырма екінші абзацта "486 839" деген сан "609 091" деген санмен ауыстырылсын;
жиырма төртінші абзацта "255 938" деген сан "295 716" деген санмен ауыстырылсын;
жиырма жетінші абзацта "743 600" деген сан "1 243 600" деген санмен ауыстырылсын;
отызыншы абзацта "2 049 262" деген сан "2 387 737" деген санмен ауыстырылсын;
отыз екінші абзацта "577 200" деген сан "1 364 647" деген санмен ауыстырылсын;
отыз бесінші абзацта "898 863" деген сан "3 037 863" деген санмен ауыстырылсын, "Нұрлы көш" бағдарламасы бойынша – 423 863 мың теңге" деген сөзден кейін "Жұмыспен қамту - 2020" бағдарламасы бойынша – 294 000 мың теңге" деген сөздермен толықтырылсын;
отыз жетінші абзацта "1 163 135" деген сан "1 087 850" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы отыз тоғызыншы, қырқыншы, қырық бірінші, қырық екінші, қырық үшінші, қырық төртінші абзацтармен толықтырылсын:
"мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға – 207 073 мың теңге;
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеуге - 25 484 мың теңге;
ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді ұйымдастыруға және жүргізуге – 144 306 мың теңге;
"Жұмыспен қамту - 2020" бағдарламасы шеңберінде ауылда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге несие беру – 200 000 мың теңге;
кадрларды кәсіптік даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыру, кәсіпкерлікке үйрету, жұмыспен қамту орталықтарын құру – 727 481 мың теңге;
"Жұмыспен қамту - 2020" бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға – 84 000 мың теңге;";
3) 3-тармақ келесі мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) 2011 жылға арналған облыстық бюджетте халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін ұйымдастыру жөніндегі функцияларды табыстауға байланысты республикалық бюджетке нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 255 878 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін.";

4) дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в областном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые трансферты на развитие и целевые текущие трансферты районным (городскому) бюджетам, выделяемые за счет средств областного бюджета в общей сумме 1 206 262 тыс. тенге, в том числе:
394 655 тыс. тенге – целевые текущие трансферты;
811 607 тыс. тенге – целевые трансферты на развитие.
Распределение указанных сумм районным (городскому) бюджетам осуществляется на основании постановления акимата области.";
5) в пункте 8 цифру "600 000" заменить цифрой "453 000";
6) в пункте 9 цифру "1 550 320" заменить цифрой "4 774 595";
7) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                    Т. Калмен
Секретарь областного маслихата         М. Құлшар
Приложение
к решению маслихата
от 15 марта 2011 года N 30-1
Приложение 1
к решению маслихата
от 13 декабря 2010 года N 28-2
Областной бюджет на 2011 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
специфика
Наименование
I. ДОХОДЫ

4) келесі мазмұндағы 3-1 тармақпен толықтырылсын:
"3-1. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (қалалық) бюджеттерге облыстық бюджет қаражат есебінен бөлінетін нысаналы даму трансферттері және ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 1 206 262 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
394 655 мың теңге – ағымдағы нысаналы трансферттер;
811 607 мың теңге – нысаналы даму трансферттері.
Аудандық (қалалық) бюджеттерге көрсетілген сомаларды бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүргізіледі.";
5) 8-тармақта "600 000" деген сан "453 000" деген санмен ауыстырылсын;
6) 9-тармақта "1 550 320" деген сан "4 774 595" деген санмен ауыстырылсын;
7) аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  Т. Қалмен
Облыстық мәслихат хатшысы        М. Құлшар
Мәслихаттың
2011 жылғы 15 наурыздағы
N 30-1 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2010 жылғы 31 желтоқсандағы
N 28-2 шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған облыстық бюджет
мың теңге
Санаты
Сома
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
І. Кірістер

048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
122 910
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
149 607
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
2 719 749
253
Управление здравоохранения области
198 195
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
198 195
261
Управление образования области
2 521 554
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 471 070
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
25 000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
25 484
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
758 491
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
8 410
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
8 410
253
Управление здравоохранения области
24 693
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
24 693
060
Подготовка и переподготовка кадров
261
Управление образования области
725 388
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
79 596
035
Приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров
28 000
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
617 792
060
Подготовка и переподготовка кадров
9
Прочие услуги в области образования
1 688 992
261
Управление образования области
1 021 532
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
51 162
002
Создание информационных систем
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
30 046
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
34 307
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
337 531
008
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-
педагогической консультативной помощи населению

048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
122 910
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
149 607
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
2 719 749
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
198 195
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
198 195
261
Облыстың білім басқармасы
2 521 554
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 471 070
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
25 000
047
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеуге
25 484
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
758 491
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
8 410
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
8 410
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
24 693
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
24 693
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
261
Облыстың білім басқармасы
725 388
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
79 596
035
Педагогикалық кадрлардың біліктілігін арттыру үшін оқу жабдығын сатып алу
28 000
052
"Жұмыспен қамту – 2020" бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
617 792
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
1 688 992
261
Облыстың білім басқармасы
1 021 532
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 162
002
Ақпараттық жүйелер құру
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
30 046
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
34 307
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
337 531
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету

189 824
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
013
Капитальные расходы государственных органов
3 200
021
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение оборудования для кабинетов "Самопознания"
023
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение учебными материалами
дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и
профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание"
029
Методическая работа
14 426
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
188 849
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
64 465
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
107 722
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
271
Управление строительства области
667 460
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
537 985
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
89 675
037
Строительство и реконструкция объектов образования
39 800
05
Здравоохранение
13 808 015
1
Больницы широкого профиля
156 895
253
Управление здравоохранения области
156 895
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
156 895
2
Охрана здоровья населения
715 274
253
Управление здравоохранения области
715 274
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
440 769
006
Услуги по охране материнства и детства
166 943
007
Пропаганда здорового образа жизни
106 671
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
891
3
Специализированная медицинская помощь

189 824
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
3 200
021
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өзін-өзі тану" кабинеттері үшін жабдықтарды сатып алуға арналған облыстық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
023
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өзін-өзі тану" пәні бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта білім беру, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын оқу материалдарымен қамтамасыз етуге арналған облыстық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттер
029
Әдістемелік жұмыс
14 426
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
188 849
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
64 465
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
107 722
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
271
Облыстың құрылыс басқармасы
667 460
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар республикалық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
537 985
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар облыстық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
89 675
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
39 800
05
Денсаулық сақтау
13 808 015
1
Кең бейiндi ауруханалар
156 895
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
156 895
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
156 895
2
Халықтың денсаулығын қорғау
715 274
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
715 274
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
440 769
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
166 943
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
106 671
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
891
3
Мамандандырылған медициналық көмек

291 676
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
291 676
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 235 531
1
Социальное обеспечение
1 561 786
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 030 677
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
557 646
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
217 052
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
255 979
261
Управление образования области
531 109
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
493 609
037
Социальная реабилитация
37 500
271
Управление строительства области
0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
2
Социальная помощь
127 899
256
Управление координации занятости и социальных программ области
127 899
003
Социальная поддержка инвалидов
127 899
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
545 846
256
Управление координации занятости и социальных программ области
537 091
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
66 239
004
Создание информационных систем
0
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
0
007
Капитальные расходы государственных органов
130
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
97 583
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
7 672
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020

291 676
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
291 676
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 235 531
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 561 786
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 030 677
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
557 646
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
217 052
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
255 979
261
Облыстың білім басқармасы
531 109
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
493 609
037
Әлеуметтік сауықтандыру
37 500
271
Облыстың құрылыс басқармасы
0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
2
Әлеуметтiк көмек
127 899
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
127 899
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
127 899
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
545 846
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
537 091
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 239
004
Ақпараттық жүйелер құру
0
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
0
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
130
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
0
017
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
97 583
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
7 672
037
"Жұмыспен қамту - 2020" бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттері

100 934
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
264 533
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
265
Управление предпринимательства и промышленности области
8 755
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
8 755
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
5 128 215
1
Жилищное хозяйство
1 913 600
271
Управление строительства области
1 913 600
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
586 000
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 243 600
054
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
84 000
2
Коммунальное хозяйство
3 165 215
271
Управление строительства области
110 905
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
47 600
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
50 000
033
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
044
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
13 305
049
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
3 054 310
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
45 377
002
Создание информационных систем
004
Газификация населенных пунктов
1 814 710
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
405 223
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
270 000
020
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

100 934
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
264 533
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
8 755
018
"Жұмыспен қамту - 2020" бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
8 755
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5 128 215
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 913 600
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 913 600
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
586 000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 243 600
054
"Жұмыспен қамту - 2020" бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
84 000
2
Коммуналдық шаруашылық
3 165 215
271
Облыстың құрылыс басқармасы
110 905
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері
47 600
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
50 000
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
044
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
13 305
049
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 054 310
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 377
002
Ақпараттық жүйелер құру
004
Елді мекендерді газдандыру
1 814 710
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
405 223
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
270 000
020
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

002
Капитальный, текущий ремонт объектов спорта в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
262
Управление культуры области
0
006
Капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
263
Управление внутренней политики области
124 497
001
Услуги по реализации государственной, внутренней политики на местном уровне
81 611
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
42 886
004
Создание информационных систем
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
800 000
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
800 000
271
Управление строительства области
800 000
019
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
800 000
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
0
007
Развитие теплоэнергетической системы
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
5 236 674
1
Сельское хозяйство
1 243 538
255
Управление сельского хозяйства области
1 173 778
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
52 450
002
Поддержка семеноводства
113 926
004
Развитие информационно-маркетинговой системы сельского хозяйства
007
Создание информационных систем
010
Государственная поддержка племенного животноводства
354 896
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
22 127
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
22 068
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
13 716
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
450 289
024
Строительство и реконструкция государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

002
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде спорт объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
262
Облыстың мәдениет басқармасы
0
006
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
124 497
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81 611
003
Жастар саясаты саласында өңірлік бағдарламаларды іске асыру
42 886
004
Ақпараттық жүйелер құру
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
800 000
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
800 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
800 000
019
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері
800 000
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
0
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
011
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
5 236 674
1
Ауыл шаруашылығы
1 243 538
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
1 173 778
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 450
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
113 926
004
Ауыл шаруашылығының ақпараттық-маркетингтік жүйесін дамыту
007
Ақпараттық жүйелер құру
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
354 896
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттік қолдау
22 127
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
22 068
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
13 716
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
450 289
024
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) салу және қайта жағарту
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)

122 960
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
571 324
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
571 324
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
42 187
002
Развитие транспортной инфраструктуры
394 414
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
134 723
006
Создание информационных систем
013
Ремонт и содержание автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
014
Строительство и реконструкция автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
13
Прочие
2 430 251
1
Регулирование экономической деятельности
46 885
265
Управление предпринимательства и промышленности области
46 885
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
46 885
006
Создание информационных систем
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
9
Прочие
2 383 366
256
Управление координации занятости и социальных программ области
156 000
009
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
156 000
257
Управление финансов области
453 000
012
Резерв местного исполнительного органа области
453 000
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
0
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
261
Управление образования области
0
044
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
265
Управление предпринимательства и промышленности области
1 168 076
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
39 000
007
Реализация Стратегии индустриально-инновационного развития
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
824 956
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"

122 960
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
571 324
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
571 324
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 187
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
394 414
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын демеу қаржыландыру
134 723
006
Ақпараттық жүйелер құру
013
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
014
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдардың қала және елді-мекендер көшелерін салу және қайта құру елді-мекендердің көшелері өткізу
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
13
Басқалар
2 430 251
1
Экономикалық қызметтерді реттеу
46 885
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
46 885
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 885
006
Ақпараттық жүйелер құру
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9
Басқалар
2 383 366
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
156 000
009
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
156 000
257
Облыстың қаржы басқармасы
453 000
012
Облыстың жергілікті атқарушы органының резерві
453 000
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
261
Облыстың білім басқармасы
0
044
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 168 076
004
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
39 000
007
Индустриялық-инновациялық даму стратегиясын іске асыру
014
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде несиелер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
824 956
015
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске несиелерді ішінара кепілдендіру