Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 29 сентября 2011 года N 2371. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 9 ноября 2011 года N 7-1-216
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" 23 января 2001 года, с подпунктом 3) пункта 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве" и рекомендациями Товарищества с ограниченной ответственностью "Уральская сельскохозяйственная опытная станция" от 19 апреля 2011 года N 9-56, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки начала и завершения посевных работ по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве согласно приложения.

Өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыруға жататын өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң түрлерi бойынша егiс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзiмдерiн белгiлеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 29 қыркүйекте N 2371 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінда 2011 жылғы 9 қарашада N 7-1-216 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Заңының 5 бабының 3 тармағының 3) тармақшасына және "Орал ауыл шаруашылық тәжірибе станциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 2011 жылғы 19 сәуірдегі N 9-56 ұсынбасына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша егіс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдері белгіленсін.

2. Государственному учреждению "Отделу сельского хозяйства города Уральска" принять необходимые меры вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования и распрастраняется на правоотношения, возникшие с 5 мая 2011 года.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Уральск Тусупкалиева М. Б.
Аким города                            С. Уразов
Приложение
к постановлению акимата
города Уральска
от 29 сентября 2011 года N 2371
Оптимальные сроки
начала и завершения посева
по видам продукции растениеводства,
подлежащим обязательному страхованию
в растениеводстве
N
Виды продукции растениеводства
Оптимальные сроки начала и завершения посевных работ
начало
окончание
1
Яровая пшеница

2. "Орал қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 5 мамырдан туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Орал қаласы әкімінің орынбасары М. Б. Түсіпқалиевке жүктелсін.
Қала әкімі                             С. Оразов
Орал қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 29 қыркүйектегі
N 2371 қаулысына
қосымша
Өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыруға
жататын өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң түрлерi
бойынша егiс жұмыстарының басталуы
мен аяқталуының оңтайлы мерзiмдер
N
Өсімдік шаруашылықтарының атауы
Егіс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімі
басталуы
аяқталуы
1
Жаздық бидай