Об утверждении структуры, форм, перечня показателей планов развития контролируемых государством акционерных обществ, товариществ с ограниченной ответственностью и государственных предприятий, а также о признании утратившими силу некоторых приказов Министра финансов Республики Казахстан
Совместный приказ Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 28 февраля 2012 года № 52 и Министра финансов Республики Казахстан от 7 марта 2012 года № 140. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 марта 2012 года № 7493. Утратил силу совместным приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 2 сентября 2022 года № 62 и Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 2 сентября 2022 года № 917.
Сноска. Утратил силу совместным приказом Министра национальной экономики РК от 02.09.2022 № 62 и Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов РК от 02.09.2022 № 917 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 Правил разработки, утверждения планов развития контролируемых государством акционерных обществ и товариществ с ограниченной ответственностью, государственных предприятий, а также мониторинга и оценки их реализации, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2011 года № 673, ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Утвердить:
1) структуру плана развития контролируемых государством акционерных обществ, товариществ с ограниченной ответственностью и государственных предприятий (далее – План развития) согласно приложению 1 к настоящему совместному приказу;
2) формы и перечень показателей Плана развития согласно приложениям 2-28 к настоящему совместному приказу.
2. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан согласно приложению 29 к настоящему совместному приказу.
3. Департаменту политики управления государственными активами Министерства экономического развития и торговли Республики Казахстан (Шварцкопф И.А.):
1) совместно с Юридическим департаментом Министерства экономического развития и торговли Республики Казахстан (Турмаганбет Т.А.) в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего совместного приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего совместного приказа довести его до сведения государственных органов, местных исполнительных органов, осуществляющих управление государственными предприятиями, права владения и пользования государственными пакетами акций акционерных обществ и государственными долями участия в уставных капиталах товариществ с ограниченной ответственностью.

Мемлекет бақылайтын акционерлік қоғамдардың, жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің және мемлекеттік кәсіпорындардың даму жоспарларының құрылымын, нысандарын, көрсеткіштер тізілімін бекіту туралы, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң кейбiр бұйрықтарының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің 2012 жылғы 28 ақпандағы № 52 және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 7 наурыздағы № 140 Бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2012 жылы 28 наурызда № 7493 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2022 жылғы 2 қыркүйектегі № 62 және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2022 жылғы 2 қыркүйектегі № 917 бірлескен бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық экономика министрінің 02.09.2022 № 62 және ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 02.09.2022 № 917 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бірлескен бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 20 маусымдағы № 673 қаулысымен бекітілген мемлекет бақылайтын акционерлiк қоғамдардың және жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiктердiң, мемлекеттiк кәсiпорындардың даму жоспарларын әзiрлеу, бекiту, сондай-ақ оларды iске асырудың мониторингi мен оны бағалау Қағидаларының 4-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. Мыналар:
1) осы бірлескен бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес мемлекет бақылайтын акционерлік қоғамдардың, жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің және мемлекеттік кәсіпорындардың даму жоспарларының (бұдан әрі – Даму жоспар) құрылымы;
2) осы бірлескен бұйрыққа 2-28-қосымшаларға сәйкес Даму жоспарының нысандары мен көрсеткіштер тізілімі бекітілсін.
2. Осы бірлескен бұйрыққа 29-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң кейбiр бұйрықтарының күшi жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігінің Мемлекеттік активтерді басқару саясаты департаментіне (И.А. Шварцкопф):
1) Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігінің Заң департаментімен (Т.Ә. Тұрмағанбет) бірлесіп, осы бірлескен бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде белгіленген заңнамалық тәртіпте мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы бірлескен бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізілгеннен кейін оны мемлекеттік кәсіпорындарды басқаруды, акционерлік қоғамдар акцияларының мемлекеттік пакеттерін және жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің жарғылық капиталдарында мемлекеттік қатысу үлестерін иелену және пайдалану құқықтарын жүзеге асыратын мемлекеттік органдардың, жергілікті атқарушы органдардың назарларына жеткізсін.

100
….
101
Другие
обязатель-
ные платежи
в бюджет
Всего
102
в том
числе
Государственная
пошлина
103
Сборы
Всего
104
в том
числе
….
105
….
106
Платы
Всего
107
в том
числе
….
108
….
109
Благотвори-
тельная и
спонсорская
помощь
Всего
110
в том
числе
….
111
….
112
Прочие
расходы
Всего
113
в том
числе
расходы по оплате
услуг профессиональных
участников рынка
ценных бумаг
114
….
115
….
___________________
__________________
_________________________
Должность руководителя
исполнительного органа
подпись
Имя, Фамилия
Приложение 26
к совместному приказу
Министра финансов Республики Казахстан
от 7 марта 2012 года № 140
и Министра экономического развития и
торговли Республики Казахстан
от 28 февраля 2012 года № 52
Форма
Утвержден:
от
день
месяц
год
ДД
ММ
ГГГГ
наименование документа, которым утвержден План развития
Место печати Организации
Уполномоченный орган соответствующей отрасли
(исполнительный орган, финансируемый из местного бюджета)
Организация
организационно-правовая форма
название
планируемый период
с
ГГГГ
по
ГГГГ
единица измерения
тысяч тенге
Раздел "Показатели планируемого года"
Глава "Расходы по вознаграждениям"
п/п
Наименование показателей
20ХХ-2
20ХХ-1
20ХХ
факт
отчетного
финансо-
вого года
оценка
текущего
финансо-
вого года
план на очередной
финансовый год
первое
полугодие
год
(нараста-
ющим
итогом)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Расходы по вознаграждениям, всего
2
По привлеченным вкладам
3
По полученным
кредитам и
оказанной
временной
финансовой
помощи
Всего
4
в том
числе
по кредитам,
полученным от
банков-
резидентов
5
по кредитам,
полученным от
банков-
нерезидентов
6
по кредитам,
полученным от
организаций,
осуществляющих
отдельные виды
банковских
операций
7
по кредитам,
полученным из
государственного
бюджета
8
по временной
финансовой
помощи
9
По гарантиям полученным
10
По факторингу
11
По финансовой аренде (лизингу)
12
Прочие
Всего
13
в том
числе
14
___________________
__________________
_________________________
Должность руководителя
исполнительного органа
подпись
Имя, Фамилия
Приложение 27
к совместному приказу
Министра финансов Республики Казахстан
от 7 марта 2012 года № 140
и Министра экономического развития и
торговли Республики Казахстан
от 28 февраля 2012 года № 52
Форма
Утвержден:
от
день
месяц
год
ДД
ММ
ГГГГ
наименование документа, которым утвержден План развития
Место печати Организации
Уполномоченный орган соответствующей отрасли
(исполнительный орган, финансируемый из местного бюджета)
Организация
организационно-правовая форма
название
планируемый период
с
ГГГГ
по
ГГГГ
единица измерения
тысяч тенге
Раздел "Показатели планируемого года"
Глава "Прочие расходы"
п/п
Наименование показателей
20ХХ-2
20ХХ-1
20ХХ
факт
отчетного
финансо-
вого года
оценка
теку-
щего
финан-
сового
года
план на очередной
финансовый год
первое
полу-
годие
год
(нарас-
тающим
итогом)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Прочие расходы, всего
2
Оплата труда
прочих
работников
Всего
3
в том
числе
состоящих в штате
4
не состоящих в
штате
5
Провизии
(резервы)
сформированные
против
сомнительных и
безнадежных
требований
Всего
6
в том
числе
по сомнительным
требованиям к
покупателям
7
по оказанным
финансовым
услугам
8
по размещенным
вкладам
9
прочие провизии
(резервы)
сформированные
против
сомнительных и
безнадежных
требований
10
Расходы,
связанные со
страховой
(перестрахо-
вочной)
деятельностью
Всего
11
в том
числе
….
12
….
13
….
14
Расходы от
выбытия
активов
Всего
15
в том
числе
нематериальных
активов
16
основных средств
17
прочих активов
18
Расходы от
обесценения
активов
Всего
19
в том
числе
нематериальных
активов
20
основных средств
21
….
22
Расходы по курсовым разницам
23
Расходы по инвестициям, учитываемых
методом долевого участия
24
Убытки от прекращенной деятельности
25
Налоги
Всего
26
в том
числе
социальный налог
27
….
28
….
29
Прочие расходы
Всего
30
в том
числе
по маркетингу и
рекламе
31
по реализации
32
расходы на
праздничные и
культурные
мероприятия
33
расходы по
медицинскому
обслуживанию
34
судебные издержки
35
….
36
….
___________________
__________________
_________________________
Должность руководителя
исполнительного органа
подпись
Имя, Фамилия
Приложение 28
к совместному приказу
Министра финансов Республики Казахстан
от 7 марта 2012 года № 140
и Министра экономического развития и
торговли Республики Казахстан
от 28 февраля 2012 года № 52
Форма
Утвержден:
от
день
месяц
год
ДД
ММ
ГГГГ
наименование документа, которым утвержден План развития
Место печати Организации
Уполномоченный орган соответствующей отрасли
(исполнительный орган, финансируемый из местного бюджета)
Организация
организационно-правовая форма
название
планируемый период
с
ГГГГ
по
ГГГГ
единица измерения
тысяч тенге
Раздел "Показатели планируемого года"
Глава "Налоги и другие платежи в бюджет"
п/п
Наименование показателей
20ХХ-2
20ХХ-1
20ХХ
факт
отчетного
финансо-
вого года
оценка
текущего
финансо-
вого года
план на очередной
финансовый год
первое
полу-
годие
год
(нарастаю-
щим
итогом)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Налоги
всего
исчислено
2
уплачено
3
обязательства (+),
переплата (-) на
конец периода
4
Корпоративный
подоходный налог
исчислено
5
уплачено
6
обязательства
(+), переплата
(-)
7
Индивидуальный
подоходный налог
исчислено
8
уплачено
9
обязательства
(+), переплата
(-)
10
Налог на добавленную
стоимость
исчислено
11
уплачено
12
обязательства
(+), переплата
(-)
13
Акцизы
исчислено
14
уплачено
15
обязательства
(+), переплата
(-)
16
Социальный налог
исчислено
17
уплачено
18
обязательства
(+), переплата
(-)
19
Земельный налог
исчислено
20
уплачено
21
обязательства
(+), переплата
(-)
22
Налог на транспортные
средства
исчислено
23
уплачено
24
обязательства
(+), переплата
(-)
25
Налог на имущество
исчислено
26
уплачено
27
обязательства
(+), переплата
(-)
28
Социальные отчисления
исчислено
29
уплачено
30
обязательства
(+), переплата
(-)
31
….
исчислено
32
уплачено
33
обязательства
(+), переплата
(-)
34
Тамо-
женные
пла-
тежи
всего
исчислено
35
уплачено
36
обязательства (+),
переплата (-) на
конец периода
37
Другие
обяза-
тель-
ные
пла-
тежи в
бюджет
всего
исчислено
38
уплачено
39
обязательства (+),
переплата (-) на
конец периода
40
Государственная пошлина
исчислено
41
уплачено
42
обязательства
(+), переплата
(-)
43
Сборы
….
исчислено
44
уплачено
45
обязательства
(+), переплата
(-)
46
….
исчислено
47
уплачено
48
обязательства
(+), переплата
(-)
49
Платы
….
исчислено
50
уплачено
51
обязательства
(+), переплата
(-)
52
….
исчислено
53
уплачено
54
обязательства
(+), переплата
(-)
___________________
__________________
_________________________
Должность руководителя
исполнительного органа
подпись
Имя, Фамилия
Приложение 29
к совместному приказу
Министра финансов Республики Казахстан
от 7 марта 2012 года № 140
и Министра экономического развития и
торговли Республики Казахстан
от 28 февраля 2012 года № 52
Перечень утративших силу некоторых приказов
Министра финансов Республики Казахстан

100
....
101
Бюджетке өзге де міндетті төлемдер
Барлығы
102
оның ішінде
мемлекеттік баж
103
Жинақтар
Барлығы
104
оның ішінде
....
105
....
106
Төлемдер
Барлығы
107
оның ішінде
....
108
....
109
Демеушілік және қамқоршылық көмек
Барлығы
110
оның ішінде
....
111
....
112
Өзгелер
Барлығы
113
оның ішінде
бағалы қағаздар нарығы кәсіби қатысушыларының қызметтерін өтеу шығыстары
114
....
115
....
__________________________________ _________________ _______________
Атқарушы орган басшының лауазымы қолы Аты, тегі
Қаржы Республикасы Қаржы министрінің
2012 жылғы 7 наурыздағы № 140
және Қаржы Республикасы Экономикалық
даму және сауда министрінің
2012 жылғы 28 ақпандағы № 52
бірлескен бұйрығына
26-қосымша
Нысан
Бекітілген:
бастап
күн
ай
жыл
КК
АА
ЖЖЖЖ
Даму жоспарын бекітілген құжаттың атауы
Ұйым мөрінің орны
__________________________________ _________________ _______________
Атқарушы орган басшының лауазымы қолы Аты, тегі
Тиісті саланың уәкілетті органы (жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы орган)
Ұйым
ұйымдастырушылық-құқықтық нысан
атауы
жоспарланатын кезең
бастап
ЖЖЖЖ
дейін
ЖЖЖЖ
өлшем бірлігі
"Жоспарланатын жылдың көрсеткіштері" бөлімі
"Сыйақылар бойынша шығындар" тарауы
р/с
Көрсеткіштердің атаулары
20ХХ-2
20ХХ-1
20ХХ
есепті қаржылық жылдың фактісі
ағымдағы қаржылық жылды бағалау
кезекті қаржылық жылдың жоспары
бірінші жарты жылдық
жыл (өсу қорытындысымен)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Сыйақылар бойынша шығыстар, барлығы
2
Тартылған салымдар бойынша
3
Алынған кредиттер және уақтылы қаржылық көмекте көрсетілген бойынша
Барлығы
4
оның ішінде
резидент-банктардан алынған кредиттер
5
резидент емес банктардан алынған кредиттер
6
банк операцияларының жеке түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардан алынған кредиттер бойынша
7
мемлекеттік бюджеттен алынған кредиттер бойынша
8
уақытша қаржылық көмек бойынша
9
Алынған кепілділік бойынша
10
Факторинг бойынша
11
Қаржылық жалға алу бойынша (лизинг)
12
Өзгелер
Барлығы
13
оның ішінде
...
14
...
__________________________________ _________________ _______________
Атқарушы орган басшының лауазымы қолы Аты, тегі
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің
2012 жылғы 7 наурыздағы № 140
және Қазақстан Республикасы Экономикалық
даму және сауда министрінің
2012 жылғы 28 ақпандағы № 52
бірлескен бұйрығына
27-қосымша
Нысан
Бекітілген:
бастап
күн
ай
жыл
КК
АА
ЖЖЖЖ
Даму жоспарын бекітілген құжаттың атауы
Ұйым мөрінің орны
Тиісті саланың уәкілетті органы (жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы орган)
Ұйым
ұйымдастырушылық-құқықтық нысан
атауы
жоспарланатын кезең
бастап
ЖЖЖЖ
дейін
ЖЖЖЖ
өлшем бірлігі
мың теңге
"Жоспарланатын жылдың көрсеткіштері" бөлімі
"Өзге шығыстар" тарауы
р/с
Көрсеткіштердің атауы
20ХХ-2
20ХХ-1
20ХХ
есепті қаржылық жылдың фактісі
ағымдағы қаржылық жылды бағалау
кезекті қаржылық жылдың жоспары
бірінші жарты жылдық
жыл (өсу қорытындысымен)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Өзге шығыстар, барлығы
2
Жұмысшылар жалақысы
Барлығы
3
оның ішінде
штатта тұрған
4
штатта тұрмаған
5
Күмән тудыратын және сенімсіз талаптарға қарсы құрылған провизиялар (резервтер)
Барлығы
6
оның ішінде
сатып алушыларға қатысты күмән тудыратын талаптар
7
көрсетілген қаржылық қызметтер бойынша
8
орналастырылған салымдар бойынша
9
Күмән тудыратын және сенімсіз талаптарға қарсы құрылған провизиялар (резервтер)
10
Сақтандыру (қайта сақтандыру) қызметімен байланысты шығыстар
Барлығы
11
оның ішінде
...
12
...
13
...
14
активтердің кетуінен шығыстар
Барлығы
15
оның ішінде
материалдық емес активтер
16
негізгі құралдар
17
өзге активтер
18
активтердің құнсыздануына шығыстар
Барлығы
19
оның ішінде
материалдық емес активтер
20
негізгі құралдар
21
...
22
Бағамдық айырмашылықтар бойынша шығыстар
23
Үлестік қатысу әдісімен есептелетін инвестициялар бойынша шығыстар
24
Тоқтатылған қызметтен шығыстар
25
Салықтар
Барлығы
26
оның ішінде
әлеуметтік салық
27
...
28
...
29
Өзге де шығыстар
Барлығы
30
оның ішінде
маркетинг және жарнама
31
сату
32
мейрам мен мәдени іс-шараларға шығыстар
33
медициналық қызмет көрсету шығыстары
34
сот шығыстары
35
...
36
...
_______________________________ ____________ ______________________
Атқарушы орган қолы Аты, тегі
басшысының лауазымы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің
2012 жылғы 7 наурыздағы № 140
және Қазақстан Республикасы Экономикалық
даму және сауда министрінің
2012 жылғы 28 ақпандағы № 52
бірлескен бұйрығына
28-қосымша
Нысан
Бекітілген:
бастап
күн
ай
жыл
КК
АА
ЖЖЖЖ
Даму жоспарын бекітілген құжаттың атауы
Ұйым мөрінің орны
Тиісті саланың уәкілетті органы (жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы орган)
Ұйым
ұйымдастырушылық-құқықтық нысан
атауы
жоспарланатын кезең
бастап
ЖЖЖЖ
дейін
ЖЖЖЖ
өлшем бірлігі
мың теңге
"Жоспарланатын жылдың көрсеткіштері" бөлімі
"Салықтар және бюджетке өзге де міндетті төлемдер" тарауы
р/с №
Көрсеткіштердің атауы
20ХХ-2
20ХХ-1
20ХХ
есепті қаржылық жылдың фактісі
ағымдағы қаржылық жылды бағалау
кезекті қаржылық жылдың жоспары
бірінші жарты жылдық
жыл (өсу қорытындысымен)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Салықтар
Барлығы
есептелген
2
төленген
3
міндеттер (+), артық төлем (-) кезеңнің соңына таман
4
Корпоративтік табыс салығы
есептелген
5
төленген
6
міндеттемелер(+), артық төлем(-)
7
Жеке табыс салығы
есептелген
8
төленген
9
міндеттемелер(+), артық төлем(-)
10
Қосымша құн салығы
есептелген
11
төленген
12
міндеттемелер(+), артық төлем(-)
13
Акциздер
есептелген
14
төленген
15
міндеттемелер(+), артық төлем(-)
16
Әлеуметтік салық
есептелген
17
төленген
18
міндеттемелер(+), артық төлем(-)
19
Жер салығы
есептелген
20
төленген
21
міндеттемелер(+), артық төлем(-)
22
Көлікке салынатын салық
есептелген
23
төленген
24
міндеттемелер(+), артық төлем(-)
25
Мүлік салығы
есептелген
26
төленген
27
міндеттемелер(+), артық төлем(-)
28
Әлеуметтік есептемелер
есептелген
29
төленген
30
міндеттемелер(+), артық төлем(-)
31
....
есептелген
32
төленген
33
міндеттемелер(+), артық төлем(-)
34
Кеден баждары
барлығы
есептелген
35
төленген
36
міндеттемелер (+), артық төлем (-)
37
Бюджетке өзге де міндетті төлемдер
барлығы
есептелген
38
төленген
39
міндеттемелер (+), артық төлем (-)
40
Мемлекеттік баж
есептелген
41
төленген
42
міндеттемелер(+), артық төлем(-)
43
Жинақтар
....
есептелген
44
төленген
45
міндеттемелер(+), артық төлем(-)
46
....
есептелген
47
төленген
48
міндеттемелер(+), артық төлем(-)
49
Төлемдер
....
есептелген
50
төленген
51
міндеттемелер(+), артық төлем(-)
52
....
есептелген
53
төленген
54
міндеттемелер(+), артық төлем(-)
___________________________________ _____________ _________________
Атқарушы орган қолы Аты, тегі
басшысының лауазымы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің
2012 жылғы 7 наурыздағы № 140
және Қазақстан Республикасы Экономикалық
даму және сауда министрінің
2012 жылғы 28 ақпандағы № 52
бірлескен бұйрығына
29-қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң
күшi жойылған кейбiр бұйрықтарының тiзiмi

1) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 27 декабря 2005 года № 441 "Об утверждении Правил разработки и представления планов финансово-хозяйственной деятельности государственных предприятий, акционерных обществ (товариществ с ограниченной ответственностью), контрольные пакеты акций (доли участия) которых принадлежат государству, за исключением национальных компаний и организаций, в отношении которых Национальный Банк Республики Казахстан и Управление делами Президента Республики Казахстан осуществляют функции субъекта права республиканской государственной собственности" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 23 января 2006 года за № 4031);
2) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 31 марта 2008 года № 148 "О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 27 декабря 2005 года № 441 "Об утверждении Правил разработки и представления планов финансово-хозяйственной деятельности государственных предприятий, акционерных обществ (товариществ с ограниченной ответственностью), контрольные пакеты акций (доли участия) которых принадлежат государству, за исключением национальных компаний и организаций, в отношении которых Национальный Банк Республики Казахстан и Управление делами Президента Республики Казахстан осуществляют функции субъекта права республиканской государственной собственности" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 10 апреля 2008 года за № 5187";
3) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 октября 2009 года № 460 "О внесении изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 27 декабря 2005 года № 441 "Об утверждении Правил разработки и представления планов финансово-хозяйственной деятельности государственных предприятий, акционерных обществ (товариществ с ограниченной ответственностью), контрольные пакеты акций (доли участия) которых принадлежат государству, за исключением национальных компаний и организаций, в отношении которых Национальный Банк Республики Казахстан и Управление делами Президента Республики Казахстан осуществляют функции субъекта права республиканской государственной собственности" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 5 ноября 2009 года за № 5848);
4) подпункт 2) приложения к приказу Министра финансов Республики Казахстан от 4 мая 2011 года № 237 "О внесении изменений в приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан и в некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 30 мая 2011 года за № 6981, опубликованный в газете "Юридическая газета" от 23 июня 2011 года № 88 (2078)).

1) "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi мен Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы республикалық мемлекеттiк меншiк құқығы субъектiсiнiң функцияларын жүзеге асыратын ұлттық компаниялар мен ұйымдарды қоспағанда, мемлекеттiк кәсiпорындардың, акцияларының бақылау пакеттерi (қатысу үлестерi) мемлекетке тиесiлi акционерлiк қоғамдардың (жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiктердiң) қаржы-шаруашылық қызметтерiнiң жоспарларын әзiрлеу және беру ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2005 жылғы 27 желтоқсандағы № 441 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде 2006 жылғы 23 қаңтарда № 4031 болып тіркелген);
2) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi және Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы республикалық мемлекеттiк меншiк құқықтары субъектiсiнiң функцияларын жүзеге асыратын ұлттық компаниялар мен ұйымдарды қоспағанда, акцияларының бақылау пакетi (қатысу үлестерi) мемлекетке тиесiлi акционерлiк қоғамдардың (жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiктердiң) қаржы-шаруашылық қызметi жоспарларын әзiрлеу және беру ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2005 жылғы 27 желтоқсандағы № 441 бұйрығына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2008 жылғы 31 наурыздағы № 148 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде 2008 жылғы 10 сәуiрде № 5187 болып тіркелген);
3) "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi және Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы республикалық мемлекеттiк меншiк құқықтары субъектiсiнiң функцияларын жүзеге асыратын ұлттық компаниялар мен ұйымдарды қоспағанда, акцияларының бақылау пакетi (қатысу үлестерi) мемлекетке тиесiлi акционерлiк қоғамдардың (жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiктердiң) қаржы-шаруашылық қызметi жоспарларын әзiрлеу және беру ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2005 жылғы 27 желтоқсандағы № 441 бұйрығына өзгерту енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2009 жылғы 23 қазандағы № 460 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде 2009 жылғы 5 қарашада № 5848 болып тіркелген);
4) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының бұйрығына және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 4 мамырдағы № 237 бұйрық қосымшасының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 30 мамырда № 6981 болып тіркелген, "Заң газеті" 2011 жылғы 23 маусымдағы № 88 (1904) газетінде жарияланған).