О бюджете города Астаны на 2013-2015 годы
Решение маслихата города Астаны от 06 декабря 2012 года № 88/11-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 10 января 2013 года № 761. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 28 мая 2014 года № 240/34-V
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 28.05.2014 № 240/34-V.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Астаны на 2013-2015 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 305 685 415 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 115 420 448 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7 378 816 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 13 250 397 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 169 635 754 тысяч тенге;
2) затраты – 312 777 775,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - (-851 968) тысяч тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов – 851 968 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3 932 024,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 3 932 024,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-10 172 416,5) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –  10 172 416,5 тысяч тенге;
7) поступление займов – 5 462 957,0 тысяч тенге;
8) погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом - (-8 661 165) тысяч тенге;
9) используемые остатки бюджетных средств - 13 370 624,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Астаны от 28.03.2013 № 111/14-V (вводится в действие с 01.01.2013); от 27.06.2013 № 147/18-V (вводится в действие с 01.01.2013); от 26.09.2013 № 183/24-V (вводится в действие с 01.01.2013); от 29.11.2013 № 191/27-V (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Принять к сведению, что в соответствии с Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2013-2015 годы» в доход соответствующего бюджета зачисляются:
по коду «Налог на добычу полезных ископаемых» классификации доходов единой бюджетной классификации - задолженность недропользователей по роялти, а также роялти по контрактам на недропользование, в которых сохраняются гарантии стабильности налогового режима;
по коду «Социальный налог» классификации доходов единой бюджетной классификации - задолженность по взносам, ранее перечислявшимся в Пенсионный фонд, Государственный центр по выплате пенсий, Фонд обязательного медицинского страхования, Фонд государственного социального страхования, Фонд содействия занятости, а также отчисления пользователей автомобильных дорог, ранее поступавшие в Дорожный фонд.
При этом налогоплательщики, осуществляющие деятельность по контрактам на недропользование, в которых сохраняются гарантии стабильности налогового режима, уменьшают вышеуказанные отчисления или социальный налог на сумму отчислений в Государственный фонд социального страхования, исчисленную в соответствии с Законом Республики Казахстан «Об обязательном социальном страховании»;
по коду "Бензин (за исключением авиационного) собственного производства, реализуемый производителями оптом" - задолженность по сбору с бензина, ранее поступавшему в Дорожный фонд;
по коду "Дизельное топливо собственного производства, реализуемое производителями оптом" - задолженность по сбору с дизельного топлива, ранее поступавшему в Дорожный фонд.

Астана қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы
Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы № 88/11-V шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 қаңтарда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 761 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 28 мамырдағы № 240/34-V шешімімен
Ескерту. Шешімнің күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 28.05.2014 жылғы № 240/34-V шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 123-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 305 685 415 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 115 420 448 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7 378 816 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 13 250 397 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 169 635 754 мың теңге;
2) шығындар – 312 777 775,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – (-851 968) мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 851 968 мың теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо –  3 932 024,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 3 932 024,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-10 172 416,5) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 10 172 416,5 мың теңге;
7) қарыздар түсімі – 5 462 957,0 мың теңге;
8) жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы қарызын өтеу (-8 661 165) мың теңге.
9) Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 13 370 624,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Астана қаласы мәслихатының 28.03.2013 № 111/14-V (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 27.06.2013 № 147/18-V (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 26.09.2013 № 183/24-V (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 29.11.2013 № 191/27-V (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. «2013-2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес тиісті бюджеттің кірісіне төмендегілер есепке алынатындығы назарға алынсын:
бірыңғай бюджеттік сыныптаманың кіріс сыныптамасының «Пайдалы қазбаларды алуға арналған салық» коды бойынша – жер қойнауын пайдаланушылардың роялти бойынша берешегі, сондай-ақ жер қойнауын пайдалануға арналған өзара шарт бойынша салық тәртібі тұрақтылығының кепілдіктерін сақтайтын роялти;
бірыңғай бюджеттік сыныптаманың кіріс сыныптамасының «Әлеуметтік салық» коды бойынша – бұған дейін Зейнетақы қорына, Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталыққа, Міндетті медициналық сақтандыру қорына, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына, Жұмыспен қамтуға жәрдемдесу қорына аударылған жарналар бойынша берешек, сондай-ақ, бұған дейін Жол қорына түскен автомобиль жолдарын пайдаланушылардың аударымы;
Сонымен қатар, қызметін салық тәртібі тұрақтылығының кепілдігін қарастыратын жер қойнауын пайдалануға арналған өзара шарт бойынша жүзеге асыратын салық төлеушілер жоғарыда аталған аударымдарды немесе «Міндетті әлеуметтік сақтандыру туралы» Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес есептелген Әлеуметтік сақтандырудың мемлекеттік қорына аударылатын аударым сомасына әлеуметтік салықты азайтады;
«Өндірушілер көтерме түрде іске асыратын меншікті өндірілген бензин (авиациялықтан басқа)» коды бойынша - бұған дейін Жол қорына түскен бензиннен алынатын алым бойынша берешек;
«Өндірушілер көтерме түрде іске асыратын меншікті өндірілген дизельді отын» коды бойынша – бұған дейін Жол қорына түскен дизельді отын алымы бойынша берешек.

3. Отрицательное сальдо, образовавшееся по состоянию на 31 декабря 1998 года в результате превышения сумм начисленных работодателями пособий по временной нетрудоспособности, беременности и родам, при рождении ребенка, на погребение, выплачивавшихся из Фонда государственного социального страхования, над начисленной суммой отчислений в указанный фонд, ежемесячно засчитывается в счет уплаты социального налога в пределах 4 процентов от фонда заработной платы.
4. Принять к сведению, что в соответствии с Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2013-2015 годы» с 1 января 2013 года установлены:
1) минимальный размер заработной платы - 18 660 тенге;
2) размер государственной базовой пенсионной выплаты - 9 330 тенге;
3) минимальный размер пенсии - 19 066 тенге;
4) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан - 1 731 тенге;
5) величину прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат - 18 660 тенге.
6) установлено с 1 января 2013 года месячный размер денежной компенсации на содержание жилища и оплату коммунальных услуг в сумме 3 739 тенге военнослужащим (кроме военнослужащих срочной службы) и сотрудникам специальных государственных и правоохранительных органов.
5. Бюджету города Астаны на 2013 год предусмотрены бюджетные субвенции из республиканского бюджета в сумме 6 920 085 тысяч тенге.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Астаны на 2013 год в размере 847 283 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Астаны от 28.03.2013 № 111/14-V (вводится в действие с 01.01.2013); от 26.09.2013 № 183/24-V (вводится в действие с 01.01.2013); от 29.11.2013 № 191/27-V (вводится в действие с 01.01.2013).
7. Утвердить перечень бюджетных программ развития бюджета города Астаны на 2013 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц, согласно приложению 4.
8. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Астаны на 2013 год, согласно приложению 5.
9. Утвердить перечень бюджетных программ района «Алматы» города Астаны на 2013 - 2015 годы согласно приложениям 678.
10. Утвердить перечень бюджетных программ района «Есиль» города Астаны на 2013 - 2015 годы согласно приложениям 91011.

3. 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша құрылған теріс сальдо жұмыс берушілердің қызметкерге уақытша еңбекке қабілетсіздігі бойынша төлеген жәрдемақыларының, бала туғанда, жерлеуге Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан төленетін соманың аталған қорға аударылған аударымның есептелген сомасынан артуы нәтижесінде ай сайын жалақы қорынан 4 пайыз мөлшерінде әлеуметтік салық төлемақысы есебінен есептелінеді.
4. «2013-2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес 2013 жылдың 1 қаңтарынан:
1) жалақының ең төмен мөлшері – 18 660 теңге;
2) мемлекеттік базалық зейнетақылық төлем мөлшері – 9 330 теңге;
3) зейнетақының ең төмен мөлшері – 19 066 теңге;
4) жәрдемақылар мен басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Заңнамасына сәйкес айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 1 731 теңге;
5) базалық әлеуметтік төлем мөлшерін есептеу үшін күнкөріс минимумының шамасы – 18 660 теңге;
6) 2013 жылдың 1 қаңтарынан әскери қызметкерлерге (шұғыл қызметтің әскери қызметшілерінен басқа) және құқық қорғау органдарының қызметкерлеріне тұрғын үйді ұстауға және коммуналдық қызмет көрсету шығындарын төлеу үшін ақшалай өтемақының айлық мөлшері 3 739 теңге сомасында бекітілгенін есепке алу қажет.
5. Астана қаласының 2013 жылға арналған бюджетіне республикалық бюджеттен 6 920 085 мың теңге сомасында бюджеттік субвенциялар қарастырылды.
6. Астана қаласының жергілікті атқарушы органының 2013 жылға арналған резерві 847 283 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Астана қаласы мәслихатының 28.03.2013 № 111/14-V (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 26.09.2013 № 183/24-V (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 29.11.2013 № 191/27-V (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
7. 4-қосымшаға сәйкес бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын құруға немесе ұлғайтуға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлумен Астана қаласының 2013 жылға арналған бюджетінің бюджеттік даму бағдарламалар тізбесі бекітілсін.
8. 5-қосымшаға сәйкес Астана қаласының 2013 жылға арналған бюджетін атқару процесінде секвестрге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі бекітілсін.
9. 678-қосымшаларға сәйкес Астана қаласының «Алматы» ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
10. 91011-қосымшаларға сәйкес Астана қаласының «Есіл» ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.

11. Утвердить перечень бюджетных программ района «Сарыарка» города Астаны на 2013 - 2015 годы согласно приложениям 121314.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    Н.И. Мещеряков
Секретарь
маслихата города Астаны                    С.С. Есилов
СОГЛАСОВАНО
Начальник
ГУ «Управление экономики и
бюджетного планирования города Астаны»
(УЭиБП)                                    Ж.Г. Нурпиисов
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 6 декабря 2012 года № 88/11-V
Бюджет города Астаны на 2013 год

11. 121314-қосымшаларға сәйкес Астана қаласының «Сарыарқа» ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
12. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Астана қаласы
мәслихаты сессиясының төрағасы             Н.И. Мещеряков
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                       С.С. Есілов
КЕЛІСІЛДІ
«Астана қаласының
Экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасы» (ЭжБЖБ) ММ бастығы             Ж.Г. Нұрпейісов
2012 жылғы 6 желтоқсан
Астана қаласы мәслихатының
2012 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 88/11-V шешіміне
1-қосымша
Астана қаласының 2013 жылға арналған бюджеті

6 086 552,0
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
2 499 026,0
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
3 587 526,0
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
16 997,0
006
Повышение квалификации и переподготовка кадров
16 997,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
515 656,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
170 142,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
279 111,0
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
66 403,0
359
Управление туризма, физической культуры и спорта города Астаны
1 328 518,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 328 518,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
18 914 394,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
165 368,0
003
Общеобразовательное обучение
12 470 494,0
004
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
165 482,0
005
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
199 719,0
006
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения, столицы
5 925,0
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
507 038,0
008
Дополнительное образование для детей
1 234 759,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
44 670,0
011
Капитальные расходы государственного органа
3 990,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
39 407,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
49 227,0
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования города, республиканского значения, столицы за высокие показатели работы
17 223,0
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
100 630,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 695 246,0
026
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому

6 086 552,0
4
123
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
2 499 026,0
041
Мектепке дейiнгi бiлiм беру ұйымдарында мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын iске асыруға
3 587 526,0
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
16 997,0
006
Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
16 997,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
515 656,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
170 142,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
279 111,0
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
66 403,0
4
359
Астана қаласының туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 328 518,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 328 518,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
18 914 394,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
165 368,0
003
Жалпы білім беру
12 470 494,0
004
Арнаулы бiлiм беру бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру
165 482,0
005
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
199 719,0
006
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
5 925,0
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
507 038,0
008
Балалар қосымша білім беру
1 234 759,0
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
44 670,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 990,0
013
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
39 407,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу
49 227,0
019
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
17 223,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
100 630,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 695 246,0
026
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету

1 750,0
029
Методическая работа
51 270,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций
1 157 731,0
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
4 465,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
11 017 116,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
11 017 116,0
374
Управление жилья города Астаны
738 363,0
075
Изъятие земельных участков под строительство общежития Евразийского национального университета имени Гумилева для филиала МГУ имени Ломоносова, Назарбаев Интеллектуальных школ и объектов образования
738 363,0
376
Управление по защите прав детей города республиканского значения, столицы
19 739,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области защиты прав детей на местном уровне
15 997,0
003
Капитальные расходы государственного органа
3 742,0
05
Здравоохранение
36 257 404,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
24 984 038,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
123 920,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
783 775,0
006
Услуги по охране материнства и детства
238 487,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
169 935,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
256 516,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 609 367,0
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях
8 017 738,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
2 156 102,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
163 404,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 368 977,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
1 906,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 096,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
51 392,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
250 737,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами

1 750,0
029
Әдістемелік жұмыс
51 270,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары
1 157 731,0
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
4 465,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
11 017 116,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
11 017 116,0
374
Астана қаласының Тұрғын үй басқармасы
738 363,0
075
Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетіне арналған Гумилев атындағы ЕҰУ жатақханасының, Назарбаев Зияткерлік мектептерінің және оқу объектілерін құрылыстарына жер учаскелерін алу
738 363,0
376
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың балалар құқықтарын қорғау басқармасы
19 739,0
001
Жергілікті деңгейде балалар құқықтарын қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 997,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 742,0
05
Денсаулық сақтау
36 257 404,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
24 984 038,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
123 920,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және препараттарды өндіру
783 775,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
238 487,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
169 935,0
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
256 516,0
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан, соның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолданылуымен байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 609 367,0
010
Республикалық бюджет қаражатынан тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
8 017 738,0
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
2 156 102,0
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
163 404,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
1 368 977,0
016
Елді мекен шегінен тыс жерлерде емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
1 906,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 096,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
51 392,0
019
Туберкулезбен аурыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
250 737,0
020
Диабетпен аурыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету

194 747,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
116 305,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
422 770,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
388 883,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
995 593,0
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
273 851,0
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
59 755,0
030
Капитальные расходы государственного органа
58 437,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 744 011,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
25 287,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
449 108,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
3 061 939,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
11 273 366,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
11 273 366,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
6 171 817,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка,села, сельского округа
182 278,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
182 278,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
5 085 265,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
182 786,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
434 894,0
003
Программа занятости
516 374,0
006
Государственная адресная социальная помощь
21 597,0
007
Оказание жилищной помощи
59 019,0
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 861 572,0
009
Социальная поддержка инвалидов
254 489,0
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
28 125,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 425,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

194 747,0
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
116 305,0
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
422 770,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
388 883,0
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық- биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
995 593,0
028
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін ұстау
273 851,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
59 755,0
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
58 437,0
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 744 011,0
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
25 287,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
449 108,0
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде қатерлі ісік ауруларымен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
3 061 939,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
11 273 366,0
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
11 273 366,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
6 171 817,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
182 278,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
182 278,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 085 265,0
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
182 786,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
434 894,0
003
Еңбекпен қамту бағдарламасы
516 374,0
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
21 597,0
007
Тұрғын үй көмегі
59 019,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
1 861 572,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
254 489,0
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
28 125,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 425,0
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым внутренним собщениям
353 889,0
13
Прочие
25 818 503,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
847 283,0
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
847 283,0
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
460 490,0
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
460 490,0
364
Управление предпринимательства и промышленности города республиканского значения, столицы
2 399 421,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
91 854,0
002
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
27 000,0
003
Поддержка предпринимательской деятельности
4 826,0
004
Капитальные расходы государственного органа
3 210,0
007
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
2 390,0
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
2 181 627,0
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
67 000,0
019
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
21 514,0
369
Управление по делам религий города республиканского значения, столицы
94 388,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере религиозной деятельности на местном уровне
12 507,0
003
Капитальные расходы государственного органа
4 881,0
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
77 000,0
372
Управление администрирования специальной экономической зоны «Астана-новый город»
1 239 622,0
372
001
Услуги по реализации государственной политики по обеспечению устойчивого роста конкурентоспособности и повышению имиджа города Астаны как новой столицы на международном уровне
72 100,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2 522,0
004
Услуги по обеспечению развития инновационной деятельности города Астаны
825 000,0
005
Подготовка к проведению Всемирной выставки «EXPO-2017»
340 000,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
20 000 000,0
045
Погашение принятых обязательств уполномоченной организацией акимата города Астаны перед АО "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына", в рамках реализации пилотного проекта по сносу аварийного жилья в городе Астане по программе "Доступное жилье-2020"

005
Әлеуметтiк маңызы бар iшкi қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
353 889,0
13
Басқалар
25 818 503,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
847 283,0
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
847 283,0
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
460 490,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және сараптамасын жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
460 490,0
364
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
2 399 421,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
91 854,0
002
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
27 000,0
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
4 826,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 210,0
007
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
2 390,0
017
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
2 181 627,0
018
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
67 000,0
019
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
21 514,0
369
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дін істері басқармасы
94 388,0
001
Жергілікті деңгейде дін қызметі саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 507,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 881,0
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
77 000,0
372
«Астана – жаңа қала» арнайы экономикалық аймағын әкімшілендіру басқармасы
1 239 622,0
001
Халықаралық деңгейде жаңа астана ретінде Астана қаласын имиджін арттыру мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72 100,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 522,0
004
Астана қаласының инновация қызметінің дамуын қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
825 000,0
005
«EXPO-2017» Дүниежүзілік көрмесін өткізуге дайындық
340 000,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
20 000 000,0
045
«Қолжетімді тұрғын үй – 2020» бағдарламасы бойынша Астана қаласындағы авариялық тұрғын үйлерді бұзу бойынша пилоттық жобаны жүзеге асыру шеңберінде Астана қаласы әкімдігі уәкілетті ұйымының «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» АҚ алдында қабылданған міндеттемелерін өтеу

248 736
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
46 144
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 965
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
198 625
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
95 098
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
38 464
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
355 177
021
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей инвалидов в реабилитационных центрах
59 903
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
368 707
026
Капитальные расходы государственного органа
2 450
067
Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций
9 599
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
909 080
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
651 752
017
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения
210 395
037
Социальная реабилитация
46 933
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
63 644 621
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
21 070 798
008
Освещение улиц населенных пунктов
1 184 675
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
7 857 330
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
105 334
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
11 923 459
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
8 430 271
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
131 992
005
Развитие коммунального хозяйства
4 087 177
006
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
208 652
008
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 000 000
016
Капитальные расходы государственного органа
2 450
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы

248 736
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
46 144
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 965
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
198 625
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
95 098
019
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты үкіметтік емес секторларға орналастыру
38 464
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
355 177
021
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
59 903
022
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
368 707
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 450
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары
9 599
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
909 080
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
651 752
017
Білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанының оқушылары мен тәрбиеленушілерін әлеуметтік қолдау
210 395
037
Әлеуметтік сауықтандыру
46 933
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
63 644 621
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл  (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
21 070 798
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
1 184 675
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
7 857 330
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
105 334
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
11 923 459
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
8 430 271
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
131 992
005
Коммуналдық шаруашылық дамыту
4 087 177
006
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесiнiң қызмет етуi
208 652
008
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
4 000 000
016
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 450
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы

009
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
-5 841 300
Секретарь маслихата города Астаны          С. Есилов
Приложение 4
к решению маслихата города Астаны
от 6 декабря 2012 года № 88/11-V
Перечень бюджетных программ развития
бюджета города Астаны на 2013 год с разделением
на бюджетные программы, направленные на
реализацию бюджетных инвестиционных проектов
(программ) и формирование или увеличение
уставного капитала юридических лиц

009
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
-5 841 300
Астана қаласы мәслихатының хатшысы         С. Есілов
Астана қаласы мәслихатының
2012 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 88/11-V шешіміне
4-қосымша
Астана қаласының 2013 жылға арналған бюджетінің бюджеттік инвестициялық жобаларын іске асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға немесе ұлғайтуға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлінген бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі

354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
005
Развитие объектов охраны окружающей среды
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
386
Управление энергетики города Астаны
040
Развитие индустриально- инновационной инфраструктуры в рамках направления "Инвестор -2020"
12
Транспорт и коммуникации
368
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Астаны
002
Развитие транспортной инфрастуктуры
13
Прочие
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
012
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
359
Управление туризма, физической культуры и спорта города Астаны
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
364
Управление предпринимательства и промышленности города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
365
Управление архитектуры и градостроительства города республиканского значения, столицы

354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
005
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
386
Астана қаласының Энергетика басқармасы
040
«Инвестор - 2020» бағыты шеңберінде индустриялық-инновациялық инфрақұрылымды дамыту
12
Көлік және коммуникация
368
Астана қаласының жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары басқармасы
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
13
Басқалар
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
012
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
359
Астана қаласының туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
364
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
365
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет және қала құрылысы басқармасы

065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
367
Управление коммунального хозяйства города Астаны
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
372
Управление администрирования специальной экономической зоны " Астана - новый город"
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
386
Управление энергетики города Астаны
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса -2020"

065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
367
Астана қаласының коммуналдық шаруашылық басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
372
"Астана – жаңа қала" арнайы экономикалық аймағын әкімшілендіру басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
386
Астана қаласының энергетика басқармасы
020
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту

065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Секретарь
маслихата города Астаны                    С. Есилов
Приложение 5
к решению маслихата города Астаны
от 6 декабря 2012 года № 88/11-V
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в
процессе исполнения бюджета города Астаны на 2013 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
Здравоохранение
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
Пропаганда здорового образа жизни
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Секретарь маслихата города Астаны          С. Есилов
Приложение 6
к решению маслихата города Астаны
от 6 декабря 2012 года № 88/11-V
Перечень бюджетных программ района
"Алматы" города Астаны на 2013 год

065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
Астана қаласының мәслихат хатшысы         С. Есілов
Астана қаласы мәслихатының
2012 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 88/11-V шешіміне
5-қосымша
Астана қаласының 2013 жылға арналған бюджетінің орындалу процесінде секвестрге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Арнайы білім беру бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
Салауатты өмір салтын насихаттау
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
Астана қаласы мәслихатының хатшысы         С. Есілов
Астана қаласы мәслихатының
2012 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 88/11-V шешіміне
6-қосымша
2013 жылға арналған Астана қаласының "Алматы" ауданының бюджеттік бағдарламаларының тізімі