Об установлении перечня приоритетных культур и норм субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ на 2012 год
Постановление акимата Акмолинской области от 6 апреля 2012 года № А-5/169. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 апреля 2012 года № 3429. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Акмолинской области от 11 июня 2013 года № 1.5-13/8492)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Акмолинской области от 11.06.2013 № 1.5-13/8492).
Сноска. Заголовок в редакции постановления акимата Акмолинской области от 07.11.2012 № А-12/524 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить на 2012 год:
нормы субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ согласно приложению 1;
перечень приоритетных культур согласно приложению 2.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата Акмолинской  области от 07.11.2012 № А-12/524 (вводится в действие со дня официального опубликования).

2012 жылға арналған басым дақылдардың тiзбесiн және көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзуге қажеттi жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормаларын белгілеу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 6 сәуірдегі № А-5/169 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 сәуірде № 3429 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы әкімі аппаратының 2013 жылғы 11 маусымдағы № 1.5-13/8492 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы әкімі аппаратының 11.06.2013 № 1.5-13/8492 хатымен).
Ескерту. Атауы жаңа редакцияда - Ақмола облысы әкімдігінің 2012.11.07 № А-12/524 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енеді) қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және «Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысына сәйкес, облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға арналған
1-қосымшаға сәйкес көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзуге қажеттi жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормалары;
2-қосымшаға сәйкес басым дақылдардың тізбесі белгіленсін.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы әкімдігінің 2012.11.07 № А-12/524 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Айтмухаметова К. К.
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области                               К.Кожамжаров
«СОГЛАСОВАНО»
Исполняющий обязанности
министра сельского хозяйства
Республики Казахстан                       Е. Аман
Приложение 1
к постановлению акимата
Акмолинской области

2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Қ.Қ.Айтмұхаметовке жүктелсін.
3. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Қ. Қожамжаров
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрінің
міндетін атқарушы                          Е. Аман
Ақмола облысы әкімдігінің

от 6 апреля 2012 года
№ А-5/169
Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Акмолинской области от 07.11.2012 № А-12/524 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Нормы субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
№ п/п
Наименование приоритетных  культур
Нормы субсидий на 1 гектар, тенге
1
зерновые и зернобобовые по базовой норме

2012 жылғы 6 сәуірдегі
№ А-5/169 қаулысына 1-қосымша
Көктемгі-дала және егін орағы жұмыстарын жүргізу үшін қажет жанар-жағар май материалдардың және басқа тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормалары
Ескерту. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы әкімдігінің 2012.11.07 № А-12/524 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енеді) қаулысымен.
рет №
Басымды дақылдарының атауы
1 гектарға субсидиялар нормалары, теңге
1
базалық норма бойынша дәнділер мен дәнбұршақтылар