Об установлении категорий автостоянок (паркингов) и увеличении базовой ставки налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 3 октября 2012 года № С-11/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 ноября 2012 года № 3484. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 18 апреля 2017 года № С-9/8
Сноска. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 18.04.2017 № С-9/8 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 381, пунктом 3 статьи 386 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1.Установить категории автостоянок (паркингов) согласно приложению 1 и увеличить размеры базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) в городе Кокшетау, согласно приложению 2.
2. Определить город Кокшетау близлежащим населенным пунктом, базовые ставки на земли которого будут применяться при исчислении налога на земли других категорий, выделенных под автостоянки (паркинги).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
11 внеочередной сессии
Кокшетауского городского
маслихата пятого созыва
Ж.Амиржанов
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
пятого созыва
Б.Бегалин
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Кокшетау М.Батырханов
Начальник
государственного учреждения
"Налоговое управление
по городу Кокшетау
Налогового Департамента
по Акмолинской области
Налогового Комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Б.Шайкенов
Приложение 1
к решению Кокшетауского
городского маслихата
от 3 октября 2012 года
№ С-11/7
Категории автостоянок (паркингов)
№ п/п
Типы автостоянок (паркингов)
Категории
1
Автостоянки (паркинги) закрытого типа
1 категория
2
Автостоянки (паркинги) открытого типа
2 категория
Приложение 2
к решению Кокшетауского
городского маслихата
от 3 октября 2012 года
№ С-11/7
Размеры базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) в городе Кокшетау
№ п/п
Категории автостоянок (паркингов)
Размер базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)
Увеличение базовых ставок
1
1 категория
5,79
в десять раз
2
2 категория
5,79
в десять раз

Автотұрақтар (паркингтер) санатын белгілеу, автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жер учаскелеріне салынатын салық ставкаларын ұлғайтуы туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 3 қазандағы № С-11/7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 қарашада № 3484 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 18 сәуірдегі № С-9/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 18.04.2017 № С-9/8 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" (Салық кодексi) Қазақстан Республикасы Кодексiнiң 2008 жылғы 10 желтоқсандағы 381 бабына, 386 бабының 3 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШIМ ЕТТI:
1. Көкшетау қаласында автотұрақтардың (паркингтердiң) санаттары 1 қосымшаға сәйкес белгiленсiн және автотұрақтар (паркингтер) үшiн бөлiнген жерлерге салынатын базалық ставкаларының мөлшерi 2 қосымшаға сәйкес ұлғайтылсын.
2. Автотұрақтар (паркингтер) үшiн бөлiнген басқа санаттағы жерлерге салықты есептеу кезiнде жерлерiне базалық ставкалары қолданылатын Көкшетау қаласы жақын жатқан елдi мекенi болып белгiленсiн.
3. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Бесінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының 11 кезектен
тыс сессияның төрағасы
Ж.Әміржанов
Бесінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы
Б.Бегалин
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қаласының әкімі М.Батырханов
"Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрлiгiнiң
Ақмола облысы бойынша
Салық Комитетiнiң
Көкшетау қаласы бойынша
Салық Департаментiнiң
Салық Басқармасы"
мемлекеттiк мекемесiнiң
бастығы
Б.Шәйкенов
Көкшетау қалалық
мәслихатының 2012 жылғы 3 қазандағы
№ С-11/7 шешiмiне 1 қосымша
Автотұрақтардың (паркингтердiң) санаттары
р/р
Автотұрақтардың (паркингтердiң) түрлерi
Санаттар
1
Ашық түрдегi автотұрақтар (паркингтер)
1 санат
2
Жабық түрдегi автотұрақтар (паркингтер)
2 санат
Көкшетау қалалық
мәслихатының 2012 жылғы 3 қазандағы
№ С-11/7 шешiмiне 2 қосымша
Көкшетау қаласында автотұрақтар (паркингтер) үшiн бөлiнген жерлерге салынатын базалық ставкаларының мөлшерi
№ р/р
Автотұрақтардың (паркингтердiң) санаттары
Автотұрақтар (паркингтер) үшiн бөлiнген жерлерге салынатын базалық ставкаларының мөлшерi
Базалық ставканың ұлғаюы
1
1 санат
5,79
он есе
2
2 санат
5,79
он есе