Об установлении категорий автостоянок (паркингов) и увеличении размеров базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) в городе Степногорске
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 23 февраля 2012 года № 5С-2/3. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорска Акмолинской области 5 апреля 2012 года № 1-2-158. Утратило силу решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 30 марта 2017 года № 6С-17/4
Сноска. Утратило силу решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 30.03.2017 № 6С-17/4 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьей 381, пунктом 3 статьи 386 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить категории автостоянок (паркингов) согласно приложению 1 и увеличить размеры базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) в городе Степногорске, согласно приложению 2.
2. Определить город Степногорск близлежащим населенным пунктом, базовые ставки на земли которого будут применяться при исчислении налога на земли других категорий, выделенных под автостоянки (паркинги).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата
Р.Сахневич
Секретарь
городского маслихата
Г.Копеева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Степногорска А.Никишов
Начальник
государственного учреждения
"Налоговое управление
по городу Степногорску
Налогового Департамента
по Акмолинской области
Налогового Комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан"
С.Койшыбаев
Приложение 1
к решению Степногорского
городского маслихата
от 23 февраля 2012 года
№ 5С-2/3
Категории автостоянок (паркингов)
№ п/п
Типы автостоянок (паркингов)
Категории
1
Автостоянки (паркинги) закрытого типа
1 категория
2
Автостоянки (паркинги) открытого типа
2 категория
Приложение 2
к решению Степногорского
городского маслихата
от 23 февраля 2012 года
№ 5С-2/3
Размеры базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги) в городе Степногорске
№ п/п
Категории автостоянок (паркингов)
Размер базовых ставок
налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)
Увеличение базовых ставок
1
1 категория
5,79
в десять раз
2
2 категория
5,79
в десять раз

Степногорск қаласында автотұрақтар (паркингтер) санатын белгілеу, автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жер учаскелеріне салынатын салық ставкаларын ұлғайтуы туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 23 ақпандағы № 5С-2/3 шешімі. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 5 сәуірде № 1-2-158 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 30 наурыздағы № 6С-17/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 30.03.2017 № 6С-17/4 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 2008 жылғы 10 желтоқсандағы 381 бабына, 386 бабының 3 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Степногорск қаласында автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін және автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге салынатын базалық ставкаларының мөлшері 2 қосымшаға сәйкес ұлғайтылсын.
2. Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген басқа санаттағы жерлерге салықты есептеу кезінде жерлеріне базалық ставкалары қолданылатын Степногорск қаласы жақын жатқан елді мекені болып белгіленсін.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрайымы
Р.Сахневич
Қалалық мәслихаттың
хатшысы
Ғ.Көпеева
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының әкімі А.Никишов
"Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрлігінің
Ақмола облысы бойынша
Салық Комитетінің
Степногорск қаласы бойынша
Салық Департаментінің
Салық Басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
С.Қойшыбаев
Степногорск қалалық
мәслихатының 2012 жылғы
23 ақпандағы
№ 5С-2/3 шешіміне
1 қосымша
Автотұрақтардың (паркингтердің) санаттары
№ р/р
Автотұрақтардың (паркингтердің) түрлері
Санаттар
1
Ашық түрдегі автотұрақтар (паркингтер)
1 санат
2
Жабық түрдегі автотұрақтар (паркингтер)
2 санат
Степногорск қалалық
мәслихатының 2012 жылғы
23 ақпандағы
№ 5С-2/3 шешіміне
2 қосымша
Степногорск қаласында автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге салынатын базалық ставкаларының мөлшері
№ р/р
Автотұрақтардың (паркингтердің)
санаттары
Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге салынатын базалық ставкаларының мөлшері
Базалық ставканың ұлғаюы
1
1 санат
5,79
он есе
2
2 санат
5,79
он есе