Об установлении специалистам города Талдыкорган, работающим в сельских населенных пунктах в сфере здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии надбавки к окладам и тарифным ставкам в размере двадцати пяти процентов к заработной плате
Решение маслихата города Талдыкорган Алматинской области от 10 апреля 2012 года N 39. Зарегистрировано Управлением юстиции города Талдыкорган Департамента юстиции Алматинской области 04 мая 2012 года N 2-1-163. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 27 мая 2015 года № 320
Сноска. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 27.05.2015 № 320 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Сноска. Заголовок в редакции решения маслихата города Талдыкорган Алматинской области от 21.11.2012 N 90 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 08 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Об установлении специалистам города Талдыкорган, работающим в сельских населенных пунктах в сфере здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии надбавки к окладам и тарифным ставкам в размере двадцати пяти процентов к заработной плате.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата города Талдыкорган Алматинской области от 21.11.2012 N 90 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата маслихата Кауысбекова Владимира Оналбаевича.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
очередной 6 сессии Т. Ахажан
Секретарь городского
маслихата М. Бопазов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
города Талдыкорган Маженов Кайрат Рысханович

Талдықорған қаласы бойынша ауылдық елді мекендерінде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына жиырма бес процент жоғары айлықақы мен тарифтік ставкалар белгілеу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 10 сәуірдегі N 39 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Талдықорған қаласының Әділет басқармасында 2012 жылы 04 мамырда N 2-1-163 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 320 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 27.05.2015 № 320 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2012.11.21 90 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Талдықорған қаласы бойынша ауылдық елді мекендерінде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына жиырма бес процент жоғары айлықақы мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2012.11.21 90 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихат аппаратының жетекшісі Қауысбеков Владимир Оңалбайұлына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезекті 6 сессияның
төрағасы Т. Ахажан
Қалалық мәслихаттың
хатшысы М. Бопазов
КЕЛІСІЛДІ:
"Талдықорған қаласының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы Мәженов Қайрат Рысханұлы