Об установлении единых ставок фиксированного налога по Илийскому району на 2012-2013 годы
Решение маслихата Илийского района Алматинской области от 18 апреля 2012 года N 6-24. Зарегистрировано Управлением юстиции Илийского района Департамента юстиции Алматинской области 07 мая 2012 года N 2-10-158. Утратило силу решением маслихата Илийского района Алматинской области от 07 ноября 2013 года N 25-120
Сноска. Утратило силу решением маслихата Илийского района Алматинской области от 07.11.2013 года N 25-120.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" от 10 декабря 2008 года, подпункта 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога по Илийскому району на 2012-2013 годы согласно приложения.
3. Признать утратившим силу решение Илийского районного маслихата N 46-191 от 15 апреля 2011 года "Об установлении единых ставок фиксированного налога для налогоплательщиков на 2011 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 25 апреля 2011 года N 2-10-142, опубликовано в районной газете "Іле таңы" N 21 от 08 мая 2011 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Файль Виктора Александровича и на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, социально-экономического развития, транспорта, связи, промышленности, сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Б. Сулейменова
Секретарь маслихата                        Ф. Ыдрышева
СОГЛАСОВАНО:
Начальник налогового
управления по
Илийскому району                           Белесбаев Серик Даулетович
18 апреля 2012 года
Приложение
к решению Илийского районного
маслихата "Об установлении
единых ставок фиксированного
налога по Илийскому району
на 2012-2013 годы" от
18 апреля 2012 года N 6-24
Размеры единых ставок фиксированного налога по Илийскому району
на 2012-2013 годы
N
Наименование объекта
налогообложения
Размер единой ставки
фиксированного налога на
единицу налогообложения в
месяц по Илийскому району (в
месячных расчетных
показателях)
1
Игровой автомат без выигрыша,
предназначенный для
проведения игры с одним
игроком
6
2
Игровой автомат без выигрыша,
предназначенный для
проведения игры с участием
более одного игрока
10
3
Персональный компьютер,
используемый для проведения
игры
2
4
Игровая дорожка
(боулинг)
25
5
Карт
6
6
Бильярдный стол
10

Іле ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық ставкаларын 2012-2013 жылдарға белгілеу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2012 жылғы 18 сәуірдегі N 6-24 шешімі. Алматы облысы Әділет департаменті Іле ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 07 мамырда N 2-10-158 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 07 қарашадағы N 25-120 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 07.11.2013 N 25-120 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің 422 бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15)-тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық ставкалары 2012-2013 жылдарға қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Іле аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 сәуірдегі "Салық төлеушілер үшін 2011 жылға арналған бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" N 46-191 шешімінің (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2011 жылы 25 сәуірде N 2-10-142 нөмірімен тіркелген, "Іле таңы" газетінің 2011 жылғы 08 мамырдағы 21 нөмірінде жарияланған) күші жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау аудан әкімінің орынбасары Файль Виктор Александровичке және аудандық мәслихаттың бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, көлік, құрылыс, байланыс, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            Б. Сүлейменова
Мәслихат хатшысы                           Ф. Ыдрышева
КЕЛІСІЛДІ:
Іле ауданы бойынша
Салық басқармасының
бастығы                                    Белесбаев Серік Дәулетұлы
18 сәуір 2012 жыл
Іле аудандық мәслихатының
2012 жылғы 18 сәуірдегі
"Іле ауданы бойынша
бірыңғай тіркелген салық
ставкаларын 2012-2013
жылдарға белгілеу туралы"
N 6-24 шешіміне
қосымша
Іле ауданы бойынша 2012-2013 жылдарға арналған бірыңғай тіркелген салық ставкаларының мөлшері
Рет
N
Салық салу объектісінің
атауы
Іле ауданы бойынша айына салық
салу бірлігіне тіркелген
салықтың базалық ставкаларының
мөлшері (айлық есептік
көрсеткіш)
1
Бір ойыншымен ойын
өткізуге арналған,
ұтыссыз ойын автоматы
6
2
Біреуден артық
ойыншылардың қатысуымен
ойын өткізуге арналған
ұтыссыз ойын автоматы
10
3
Ойын өткізу үшін
пайдаланатын дербес
компьютер
2
4
Ойын жолы
(боулинг)
25
5
Карт
6
6
Бильярд үстелі
10