Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков по Коксускому району на 2012-2014 годы
Решение маслихата Коксуского района Алматинской области от 12 апреля 2012 года N 3-7. Зарегистрировано Управлением юстиции Коксуского района Департамента юстиции Алматинской области 16 мая 2012 года N 2-14-129. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата Алматинской области от 19 декабря 2014 года № 38-2
Сноска. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата Алматинской области от 19.12.2014 № 38-2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" от 10 декабря 2008 года, подпункта 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Коксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Единые ставки фиксированного налога на 2012-2014 года для всех налогоплательщиков осуществляющих деятельность на территории района установить согласно приложения.
2. Решение Коксуского районного маслихата от 28 марта 2011 года "Об утверждении единой ставки фиксированного налога для зарегистрированных налогоплательщиков по Коксускому району" N 54-3 (зарегистрировано в департаменте Юстиции Алматинской области в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 5 мая 2011 года за номером 2-14-109, опубликовано в номере 19(74) районной газеты "Нұрлы Көксу" от 13 мая 2011 года) признать утратившим силу.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства (Шенгелбаев Секенбай Сейтжанович).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Н. Сарсекулов
Секретарь районного
маслихата                                  А. Досымбеков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник налогового
управления по
Коксускому району                          Нургалиев Канабек Досжанович
12 апреля 2012 года
Приложение
к решению Коксуского районного
маслихата "Об установлении
единых ставок фиксированного
налога для всех налогоплательщиков
по Коксускому району на 2012-2014
годы" от 12 апреля 2012 года N 3-7
Единые ставки фиксированного налога на 2012-2014 года для всех
налогоплательщиков осуществляющих деятельность на территории
района:
п/п N
Наименование объекта
налогообложения
Размеры базовых ставок
фиксированного налога (в месячных
расчетных показателях)
1
2
3
1
Игровой автомат без
выигрыша, предназначенный
для проведения игры с одним
игроком
1
2
Игровой автомат без
выигрыша, предназначенный
для проведения игры с
участием более одного
игрока
1
3
Персональный компьютер,
используемый для проведения
игры
1
4
Игровая дорожка
5
5
Карт
2
6
Бильярдный стол
3

Көксу ауданы бойынша барлық салық төлеушілер үшін 2012-2014 жылдарға арналған бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі N 3-7 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Көксу ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 16 мамырда N 2-14-129 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 38-2 шешімімен
Ескерту.Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 19.12.2014 № 38-2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің 422-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15)-тармақшасына сәйкес Көксу ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызметін аудан аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін 2012-2014 жылдарға арналған бірыңғай тіркелген салық ставкасы қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Көксу ауданы мәслихатының 2011 жылғы 28 наурыздағы "Көксу ауданы бойынша тіркелген салық төлеушілерге белгіленген бірыңғай салық ставкасын бекіту туралы" N 54-3 (Алматы облыстық Әділет департаментінде 2011 жылдың 5 мамырдағы 2-14-109 нөмірімен нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 13 мамыр айында Көксу аудандық "Нұрлы-Көксу" газетінің 19(74) нөмірінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Шеңгелбаев Секенбай Сейтжанұлы) жүктелсін.
4. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан мәслихаты
сессиясының төрағасы                       Н. Сәрсеқұлов
Аудан мәслихатының
хатшысы                                    Ә. Досымбеков
КЕЛІСІЛДІ:
Көксу ауданының
салық басқармасының бастығы                Қанабек Досжанұлы Нұрғалиев
2012 жыл 12 сәуір
Көксу ауданы мәслихатының
2012 жылғы 12 сәуірдегі "Көксу
ауданы бойынша барлық салық
төлеушілер үшін 2012-2014
жылдарға арналған бірыңғай
тіркелген салық ставкаларын
белгілеу туралы" N 3-7 шешіміне
қосымша
Қызметін аудан аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін 2012-2014 жылдарға арналған бірыңғай тіркелген салық ставкасының мөлшері:
Рет
N
Салық салу объектісінің
атауы
Бірыңғай тіркелген салықтық
базалық ставкаларының мөлшері
(айлық есептік көрсеткіш)
1
2
3
1
Бір ойыншымен ойын өткізуге
арналған, ұтыссыз ойын
автоматы
1
2
Біреуден артық ойыншылардың
қатысуымен ойын өткізуге
арналған ұтыссыз ойын автоматы
1
3
Ойын өткізу үшін
пайдаланылатын дербес
компьютер
1
4
Ойын жолы
5
5
Карт
2
6
Бильярд үстелі
3