О внесении дополнений в решение Сарысуского районного маслихата от 21 июня 2012 года № 5-5 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Сарысускому району"
Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 26 сентября 2012 года № 9-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 16 октября 2012 года № 1828. Утратило силу решением Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 25 декабря 2013 года № 25-23
Сноска. Утратило силу решением Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 25.12.2013 № 25-23.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 21 июня 2012 года № 5-5 «Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Сарысускому району» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-9-140, опубликовано 21 июля 2012 года в газете «Сарысу», № 63) следующие дополнения:
Правила предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Сарысускому району утвержденным указанным решением дополнить 3 пункт подпунктом 3-1) и пунктом 3-1 следующего содержания:
«3-1) стоимости однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток проживающим в приватизированных жилых помещениях (квартирах), индивидуальном жилом доме;»
«3-1. Жилищная помощь оказывается по предъявленным поставщиками счетам на оплату коммунальных услуг на содержание жилого дома (жилого здания), согласно смете, определяющей размер ежемесячных и целевых взносов, на содержание жилого дома (жилого здания), а также по предъявленному поставщиком счету на оплату стоимости однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток, устанавливаемого взамен однофазного счетчика электрической энергии с классом точности 2,5, находящегося в использовании в приватизированных жилых помещениях (квартирах), индивидуальном жилом доме, за счет бюджетных средств лицам, постоянно проживающим в Сарысуском районе.»
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Секретарь районного
районного маслихата                        маслихата
Т. Оразбаев                                Б. Дондаулы

"Сарысу ауданы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегiн көрсету Қағидаларын бекiту туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 маусымдығы № 5-5 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 қыркүйектегі N 9-6 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 16 қазанда № 1828 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 25-23 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 25.12.2013 № 25-23 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Тұрғын үй қатынастары туралы» Қазақстан Республикасы 1997 жылғы 16 сәуiрдегi Заңының 97-бабының 2-тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. «Сарысу ауданы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегiн көрсету Қағидаларын бекiту туралы» Сарысу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 маусымдағы № 5-5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6-9-140 болып тіркелген, 2012 жылғы 21 шілдедегі № 63 аудандық «Сарысу» газетіне жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
Аталған шешіммен бекітілген Сарысу ауданы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидаларының 3 тармағы мынадай мазмұндағы 3-1) тармақшамен және 3-1 тармақпен толықтырылсын:
«3-1) жекешелендiрiлген үй-жайларда (пәтерлерде), жеке тұрғын үйде тұрып жатқандарға тәулiк уақыты бойынша электр энергиясының шығынын саралап есепке алатын және бақылайтын, дәлдiк сыныбы 1-ден төмен емес электр энергиясын бiр фазалық есептеуiштiң құнына;»
«3-1. Сарысу ауданында тұрақты тұратын адамдарға тұрғын үйдi (тұрғын ғимаратты) күтiп-ұстауға арналған ай сайынғы және нысаналы жарналардың мөлшерiн айқындайтын сметаға сәйкес, тұрғын үйдi (тұрғын ғимаратты) күтiп-ұстауға арналған коммуналдық қызметтер көрсету ақысын төлеу үшiн жеткiзушiлер ұсынған шоттар бойынша, сондай-ақ жекешелендiрiлген тұрғын үй-жайларында (пәтерлерде), жеке тұрғын үйде пайдалануда тұрған дәлдiк сыныбы 2,5 электр энергиясын бiр фазалық есептеуiштiң орнына орнатылатын тәулiк уақыты бойынша электр энергиясының шығынын саралап есепке алатын және бақылайтын, дәлдiк сыныбы 1-ден төмен емес электр энергиясын бiр фазалық есептеуiштiң құнын төлеуге жеткiзушi ұсынған шот бойынша тұрғын үй көмегi бюджет қаражаты есебiнен көрсетiледi.»
2. Осы шешiм әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       хатшысы
Т. Оразбаев                                Б. Дондаұлы