О стоимости разовых талонов
Решение III сессии V созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 6 апреля 2012 года N 790/3. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шахтинск Карагандинской области 7 мая 2012 года N 8-8-111. Утратило силу - решением XII сессии V созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 9 ноября 2012 года N 877/12
Сноска. Утратило силу - решением XII сессии V созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 09.11.2012  N 877/12 (вводится в действие с 01.01.2013).

Біржолғы талондардың құны туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының V шақырылған III сессиясының 2012 жылғы 6 сәуірдегі N 790/3 шешімі. Қарағанды облысы Шахтинск қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 7 мамырда N 8-8-111 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының V шақырылған XII сессиясының 2012 жылғы 9 қарашадағы N 877/12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының V шақырылған XII сессиясының 09.11.2012 N 877/12 (01.01.2013 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов для лиц, осуществляющих реализацию товаров на рынках города Шахтинск и прилегающих поселков и лиц, предпринимательская деятельность которых носит эпизодический характер, на основе среднедневных данных хронометражных наблюдений и обследований, проведенных государственным учреждением "Налоговое управление по городу Шахтинску Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан" по городу Шахтинску и прилегающим поселкам согласно приложениям 1, 2.

Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2011 жылға арналған Шахтинск қаласының және маңындағы кенттердің базарларында сатуды жүзеге асыратын тұлғаларға және кәсіпкерлік қызметі мезеттік сипаттағы тұлғаларға бір жолғы талондардың құны "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Шахтинск қаласы бойынша Салық басқармасы" мемлекеттік мекемесімен жүргізілген орташа күндік хронометраждық қадағалау мен зерттеу деректері негізінде 1, 2 қосымшаларға сәйкес белгіленсін.