О внесении изменения и дополнения в постановление акимата Жанааркинского района от 5 июля 2011 года N 172 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов, лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций на предприятиях и организациях Жанааркинского района"
Постановление акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 1 октября 2012 года N 43/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 октября 2012 года N 1952. Утратило силу постановлением акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 13 мая 2016 года N 45/03
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 13.05.2016 N 45/03.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановления Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2012 года N 542 "Об утверждении Правил оказания социально-правовой помощи условно осужденным", в целях социальной защиты и обеспечения занятости условно осужденных лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, акимат Жанааркинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жанааркинского района от 5 июля 2011 года N 172 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов, лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций на предприятиях и организациях Жанааркинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-12-109, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 13 августа 2011 года N 34 (9459)) следующее изменение и дополнение:
в наименовании:
после слов ", лиц, освобожденных из мест лишения свободы" дополнить словами ", условно осужденных лиц состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции";
пункт 1 постановления изложить в новой редакции:
"1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов и одного процента от общей численности рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, условно осужденных лиц состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций на предприятиях и организациях Жанааркинского района.".

"Жаңаарқа ауданындағы кәсіпорындары мен ұйымдарында мүгедектерге, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарға және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмаған түлектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 5 шілдедегі N 172 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 1 қазандағы N 43/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 23 қазанда N 1952 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 13 мамырдағы N 45/03 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 13.05.2016 N 45/03 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 28 сәуірдегі "Шартты түрде сотталған адамдарға әлеуметтік – құқықтық көмек көрсету қағидаларын бекіту туралы" N 542 қаулысына сәйкес, пробация қызметі бойынша қылмыстық атқару инспекциясы есебіне тіркелген, шартты түрде сотталған тұлғаларды жұмыспен қамту және әлеуметтік көмек көрсету мақсатында, Жаңаарқа ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жаңаарқа ауданындағы кәсіпорындары мен ұйымдарында мүгедектерге, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарға және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмаған түлектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 5 шілдедегі N 172 қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің Тізілімінде 8-12-109 нөмірімен тіркелді, 2011 жылғы 13 тамызында N 34 (9459) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
тақырыбындағы:
", бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарға" сөзінен кейін ", қылмыстық – атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған шартты түрде сотталғандарға" сөзімен толықтырылсын;
қаулының 1 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Жаңаарқа ауданындағы кәсіпорындары мен ұйымдарында жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде мүгедектер үшін және бір пайызы мөлшерінде бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарға, қылмыстық – атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған шартты түрде сотталғандарға және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмаған түлектер үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.".

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жанааркинского района Жандаулетова Марата Жандаулетовича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
Г. Омаров

2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Жаңаарқа ауданы әкімінің орынбасары Марат Жандаулетұлы Жандаулетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Ғ. Омаров