Об установлении единых ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения
Решение 2 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 16 февраля 2012 года N 19. Зарегистрировано Управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 11 марта 2012 года N 8-14-168. Утратило силу решением Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 22 мая 2018 года № 241
Сноска. Утратило силу решением Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 22.05.2018 № 241 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).

Салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салықтың базалық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2 сессиясының 2012 жылғы 16 ақпандағы N 19 шешімі. Қарағанды облысы Нұра ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 11 наурызда N 8-14-168 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 мамырдағы № 241 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 22.05.2018 № 241 (алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.

В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", а также пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить ставки на зарегистрированные объекты фиксированного налога согласно приложению.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 422 бабының 2 тармағына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бір салық салу объектілерінен алынатын тіркелген салық ставкаларының мөлшері қосымшаға сәйкес белгіленсін.

2. Решение 32 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 312 "Об установлении ставок на зарегистрированные объекты фиксированного суммарного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-139, опубликовано в газете "Нұра" от 22 января 2011 года N 4 (5192) признать утратившим силу.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по бюджету, финансам, развитию малого и среднего бизнеса (Сулейменов Н.).

2. Нұра аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы 32 сессиясының N 312 "Бір салық салу объектісінен алынатын тіркелген жиынтық салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-14-139 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2011 жылғы 22 қаңтардағы N 4 (5192) санында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту тұрақты комиссиясына (Н. Сүлейменов) жүктелсін.