Об областном бюджете на 2013-2015 годы
Решение маслихата Кызылординской области от 06 декабря 2012 года N 61. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 декабря 2012 года за N 4372. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Кызылординской области от 14 января 2014 года N 1-03-18/26М)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Кызылординской области от 14.01.2014 N 1-03-18/26М).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года N 95-IV "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года N 1520 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2013 – 2015 годы" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 136 367 349 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23 091 499 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 348 633 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 14 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 111 912 917 тысяч тенге;
2) затраты – 140 879 847 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 788 569 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 5 536 082 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 747 513 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 245 920 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 1 245 920 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10 546 987 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 10 546 987 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Кызылординской области от 24.12.2013 N 174 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
2. Установить на 2013 год нормативы распределения доходов в областной бюджет, в бюджеты районов и города Кызылорды в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу с бюджетов районов – 0%, бюджет города Кызылорды – 50%;
2) по социальному налогу в бюджеты районов – 10%, бюджет города Кызылорды – 57,3%.

2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2012 жылғы 06 желтоқсандағы N 61 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 желтоқсанда N 4372 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облыстық мәслихатының 2014 жылғы 14 қаңтардағы N 1-03-18/26М хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облыстық мәслихатының 14.01.2014 N 1-03-18/26М хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы N 95-IV кодексінің 75-бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, "2013-2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2012 жылғы 30 қарашадағы N 1520 қаулысына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 136 367 349 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 23 091 499 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 348 633 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 14 300 мың теңге;
трансферттер түсімі – 111 912 917 мың теңге;
2) шығындар – 140 879 847 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 788 569 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 5 536 082 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 747 513 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 245 920 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 1 245 920 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -10 546 987 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 546 987 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облыстық мәслихатының 24.12.2013 N 174 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
2. 2013 жылға аудандар мен Қызылорда қаласының бюджеттерінен облыстық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері төмендегідей болып белгіленсін:
1) жеке табыс салығы: аудандар бюджеттерінен – 0 пайызға, Қызылорда қаласының бюджетінен – 50 пайызға;
2) әлеуметтік салық аудандар бюджеттерінен – 10 пайызға, Қызылорда қаласының бюджетінен – 57,3 пайызға.

1) на содержание объектов образования – 798 575 тысяч тенге;
2) в целях создания условий для работы в инновационном режиме на содержание дополнительных штатных единиц в сфере образования – 16 898 тысяч тенге;
3) исключен решением маслихата Кызылординской области от 10.07.2013 N 109 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
4) на выплату единовременной материальной помощи на оздоровление участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, вдовам воинов погибшим в годы Великой Отечественной войны, не вступившим в повторный брак, бывшим несовершеннолетним узникам концлагерей в период Второй Мировой войны, лицам, награжденным орденами и медалями бывшего СССР, за самоотверженный труд и безупречное выполнение воинских обязанностей в тылу в годы Великой Отечественной войны – 19 556 тысяч тенге;
5) на выплату социальной помощи по оплате коммунальных услуг гражданам, проработавшим в годы Великой Отечественной войны в тылу не менее 6 месяцев – 359 071 тысяч тенге;
6) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) – 2 650 212 тысяч тенге;
7) на льготный проезд на городском общественном автотранспорте (кроме такси) студентам и учащимся высших, среднеспециальных учебных заведений и профессиональных лицеев, обучающимся на дневном отделении из малообеспеченных семей - 84 414 тысяч тенге;
8) на содержание и укрепление материально-технической базы объектов культуры – 53 141 тысяч тенге;
9) на благоустройство населенных пунктов – 2 145 656 тысяч тенге;
10) на разработку проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы и (или) капитальный ремонт объектов социальной сферы – 494 493 тысяч тенге;
11) на укрепление материально-технической базы организаций спорта Аральского района – 2 830 тысяч тенге;
12) на подготовку, размещение и оформление областного центра рекламно-разъяснительными материалами – 22 200 тысяч тенге;
13) на капитальный ремонт железобетонного моста через канал на 5-ом км автомобильной дороги "поселок Айтеке би – город Казалинск" Казалинского района – 125 203 тысяч тенге;
14) на оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям – 49 613 тысяч тенге;
15) на проведение семинар - тренингов для психологов организаций образования – 6 939 тысяч тенге;
16) на выкуп для государственных надобностей жилых домов, находящихся на территории земельного участка, отведенного под строительство средней школы N 204 кента Айтеке би Казалинского района – 50 649 тысяч тенге;

1) білім беру объектілерін ұстауға – 798 575 мың теңге;
2) білім саласында инновациялық режимде жұмыс жасау шартын құру мақсатында қосымша штат бірлік ұстауға – 16 898 мың теңге;
3) алынып тасталды - Қызылорда облыстық мәслихатының 10.07.2013 N 109 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
4) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, Ұлы Отан соғысында қаза тапқан жауынгерлердің екінші рет некеге тұрмаған жесірлеріне, екінші дүниежүзілік соғысы кезінде фашистердің құрған концлагерлердің жасы кәмелетке толмаған бұрынғы тұтқындарына, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСРО Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған адамдарға бір жолғы материалдық көмекке – 19 556 мың теңге;
5) Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген адамдарға коммуналдық қызметтердің ақысын төлеу үшін әлеуметтік көмекке – 359 071 мың теңге;
6) аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге – 2 650 212 мың теңге;
7) тұрмысы төмен отбасыларынан шыққан жоғары, орта арнаулы оқу орындарының және кәсіптік лицейлердің күндізгі нысанында оқитын студенттері мен оқушыларының қоғамдық автокөліктерде (таксиден басқа) жеңілдікпен жүру шығындарына - 84 414 мың теңге;
8) мәдениет нысандарын ұстау және материалдық-техникалық базасын нығайтуға – 53 141 мың теңге;
9) елді мекендерді абаттандыруға – 2 145 656 мың теңге;
10) әлеуметтік сала нысандарын күрделі жөндеуге және (немесе) мемлекеттік сараптама жүргізе отырып, жобалық сметалық құжаттарын әзірлеуге – 494 493 мың теңге;
11) Арал ауданы спорт мекемелерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға – 2 830 мың теңге;
12) жарнама үгіт насихат материалдарын дайындау, орналастыру және облыс орталығын безендіруге – 22 200 мың теңге;
13) Қазалы ауданы "Әйтеке би кенті - Қазалы қаласы" автомобиль жолының 5-ші км аралығына арна арқылы өтетін темір бетонды көпірді күрделі жөндеуге - 125 203 мың теңге;
14) өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттер үшін әлеуметтік көмек көрсетуге – 49 613 мың теңге;
15) білім беру ұйымдарының психологтарын семинар - тренингін өткізуге – 6 939 мың теңге;
16) Қазалы ауданы Әйтеке би кентіндегі N 204 орта мектеп құрылысы үшін бөлінген жер учаскесінің аумағында орналасқан тұрғын үйлерді мемлекеттік мұқтажы үшін сатып алуға – 50 649 мың теңге;

17) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 96 052 тысячи тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов бюджетам районов и города Кызылорды определяется постановлением акимата Кызылординской области.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением маслихата Кызылординской области от 18.02.2013 N 81 (вводится в действие с 01.01.2013); от 25.04.2013 N 100 (вводится в действие с 01.01.2013); от 10.07.2013 N 109 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 21.08.2013 N 131 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 22.10.2013 N 147 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 30.11.2013 N 158 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
5. Учесть, что в областном бюджете на 2013 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов и города Кызылорды в следующих размерах, в том числе:
1) на проведение противоэпизоотических мероприятий – 627 298 тысяч тенге;
2) на предоставление специальных социальных услуг, в том числе:
введение стандартов специальных социальных услуг – 68 781 тысяч тенге;
развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях – 22 754 тысяч тенге;
3) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного, районного значения и улиц населенных пунктов – 396 157 тысяч тенге;
4) на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" - 288 005 тысяч тенге;
5) на реализацию мер социальной поддержки специалистов – 115 159 тысяч тенге;
6) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 2 595 281 тысяч тенге;
7) на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 112 156 тысяч тенге;
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому – 59 524 тысяч тенге;
8) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей – 120 769 тысяч тенге;

17) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 96 052 мың теңге.
Аудандардың және Қызылорда қаласы бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінісі Қызылорда облыс әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облыстық мәслихатының 18.02.2013 N 81 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 25.04.2013 N 100 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 10.07.2013 N 109 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 21.08.2013 N 131 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 22.10.2013 N 147 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 30.11.2013 N 158 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
5. 2013 жылға арналған облыстық бюджетте, республикалық бюджет есебінен аудандар және Қызылорда қаласы бюджеттерінде келесі көлемде ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін, оның ішінде:
1) эпизотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге – 627 298 мың теңге;
2) арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге, оның ішінде:
арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге – 68 781 мың теңге;
медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндіз емделу бөлімшелері желісін дамытуға – 22 754 мың теңге;
3) облыстық, аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге – 396 157 мың теңге;
4) "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға – 288 005 мың теңге;
5) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 115 159 мың теңге;
6) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 2 595 281 мың теңге;
7) Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, оның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 112 156 мың теңге;
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтық, бағдарламалық қамтамасыз етуге – 59 524 мың теңге;
8) қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге – 120 769 мың теңге;

9) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 459 383 тысяч тенге;
10) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе – 144 463 тысяч тенге;
11) исключен решением маслихата Кызылординской области от 10.07.2013 N 109 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
12) исключен решением маслихата Кызылординской области от 10.07.2013 N 109 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
13) на увеличение штатной численности местных исполнительных органов – 100 732 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов бюджетам районов и города Кызылорды определяется постановлением акимата Кызылординской области.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решением маслихата Кызылординской области от 10.07.2013 N 109 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 21.08.2013 N 131 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 30.11.2013  N 158 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 24.12.2013 N 174 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
6. Учесть, что в областном бюджете на 2013 год за счет средств областного бюджета предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджетам районов и города Кызылорды в следующих размерах, в том числе:
1) на софинансирование проектирования, строительства и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда – 347 402 тысячи тенге;
2) на развитие системы водоснабжения и водоотведения – 230 846 тысяч тенге;
3) на развитие коммунального хозяйства – 436 026 тысяч тенге;
4) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах – 348 714 тысячи тенге;
5) на развитие транспортной инфраструктуры – 3 458 429 тысяч тенге;
6) на развитие теплоэнергетической системы – 30 740 тысяч тенге;
7) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда – 202 459 тысяч тенге;
8) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 80 334 тысячи тенге;

9) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға – 459 383 мың теңге;
10) үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге – 144 463 мың теңге;
11) алынып тасталды - Қызылорда облыстық мәслихатының 10.07.2013 N 109 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
12) алынып тасталды - Қызылорда облыстық мәслихатының 10.07.2013 N 109 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
13) жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға – 100 732 мың теңге.
Аудандардың және Қызылорда қаласы бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінісі Қызылорда облыс әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облыстық мәслихатының 10.07.2013 N 109 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 21.08.2013 N 131 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 30.11.2013 N 158 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 24.12.2013 N 174 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
6. 2013 жылға арналған облыстық бюджетте, облыстық бюджет есебінен аудандар және Қызылорда қаласы бюджеттерінде келесі көлемде нысаналы даму трансферттері қаралғаны ескерілсін, оның ішінде:
1) мемлекеттік коммуналдық тұрғын-үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға қоса қаржыландыруға – 347 402 мың теңге;
2) сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға – 230 846 мың теңге;
3) коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 436 026 мың теңге;
4) ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 348 714 мың теңге;
5) көлік инфрақұрылымын дамытуға – 3 458 429 мың теңге;
6) жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға – 30 740 мың теңге;
7) мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға – 202 459 мың теңге;
8) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға – 80 334 мың теңге;

9) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 – 101 822 тысячи тенге;
10) на увеличение уставного капитала юридических лиц – 1 453 352 тысячи тенге;
11) на проектирование и реконструкцию уличного освещения населенных пунктов области – 515 227 тысяч тенге;
12) на реконструкцию котельной школы-лицея N 35 в поселке Теренозек Сырдарьинского района – 24 965 тысяч тенге;
13) на реконструкцию спортивной площадки школы лицея N 264 в городе Кызылорде – 79 100 тысяч тенге;
14) на проектирование и строительно-монтажные работы по установке макета ракетоносителя в городе Кызылорде – 13 599 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов на развитие бюджетам районов и города Кызылорды определяется постановлением акимата Кызылординской области.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решением маслихата Кызылординской области от 18.02.2013 N 81 (вводится в действие с 01.01.2013); от 25.04.2013 N 100 (вводится в действие с 01.01.2013); от 10.07.2013 N 109 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 21.08.2013 N 131 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 22.10.2013 N 147 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 30.11.2013  N 158 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
7. Учесть, что в областном бюджете на 2013 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджетам районов и города Кызылорды в следующих размерах, в том числе:
1) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 1 615 000 тысяч тенге;
2) на развитие системы водоснабжения и водоотведения – 3 500 514 тысяч тенге;
3) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда, в том числе:
на строительство жилья для очередников – 700 000 тысяч тенге;
на строительство жилья для молодых семей – 470 000 тысяч тенге;
4) на развитие коммунального хозяйства – 514 284 тысяч тенге;
5) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах – 3 531 624 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов на развитие бюджетам районов и города Кызылорды определяется постановлением акимата Кызылординской области.

9) Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға – 101 822 мың теңге;
10) заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға – 1 453 352 мың теңге;
11) облыс елді мекендерінің көшелерін жарықтандыруды жобалауға, қайта жаңғыртуға – 515 227 мың теңге;
12) Сырдария ауданы Тереңөзек кентіндегі N 35 мектеп-лицейдің қазандығын қайта жаңғыртуға – 24 965 мың теңге;
13) Қызылорда қаласындағы N 264 мектеп лицейінің спорт алаңын қайта жаңғыртуға – 79 100 мың теңге;
14) Қызылорда қаласында зымыран тасымалдауыш үлгісін орнату үшін жобалауға және құрылыс-монтаждау жұмыстарына – 13 599 мың теңге.
Аудандардың және Қызылорда қаласы бюджеттеріне нысаналы даму трансферттердің бөлінісі Қызылорда облыс әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облыстық мәслихатының 18.02.2013 N 81 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 25.04.2013 N 100 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 10.07.2013 N 109 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 21.08.2013 N 131 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 22.10.2013 N 147 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 30.11.2013 N 158 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
7. 2013 жылға арналған облыстық бюджетте, республикалық бюджет есебінен аудандар және Қызылорда қаласы бюджеттерінде келесі көлемде нысаналы даму трансферттері қаралғаны ескерілсін, оның ішінде:
1) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға – 1 615 000 мың теңге;
2) сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 3 500 514 мың теңге;
3) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға, оның ішінде:
кезекте тұрғандарға тұрғын үй салуға – 700 000 мың теңге;
жас отбасылар үшін тұрғын үй салуға – 470 000 мың теңге;
4) коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 514 284 мың теңге;
5) ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 3 531 624 мың теңге.
Аудандардың және Қызылорда қаласы бюджеттеріне нысаналы даму трансферттердің бөлінісі Қызылорда облыс әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.

Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решением маслихата Кызылординской области от 25.04.2013 N 100 (вводится в действие с 01.01.2013); от 22.10.2013 N 147 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 30.11.2013 N 158 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
8. Учесть, что в областном бюджете на 2013 год за счет средств областного бюджета предусмотрены кредиты бюджетам районов и города Кызылорды в следующих размерах, в том числе:
на софинансирование строительства ипотечных жилых домов – 78 584 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм кредитов бюджетам районов и города Кызылорды определяется постановлением акимата Кызылординской области.
9. Учесть, что в областном бюджете на 2013 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены кредиты бюджетам районов и города Кызылорды в следующих размерах, в том числе:
на реализацию мер социальной поддержки специалистов – 862 038 тысяч тенге;
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья – 1 565 000 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм кредитов бюджетам районов и города Кызылорды определяется постановлением акимата Кызылординской области.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решением маслихата Кызылординской области от 25.04.2013 N 100 (вводится в действие с 01.01.2013); от 24.12.2013 N 174 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
10. Предусмотреть в областном бюджете на 2013 год поступления трансфертов из бюджетов районов и города Кызылорды, в том числе:
1) в связи с упразднением ревизионных комиссий аппаратов районных и городского маслихатов в сумме 33 979 тысяч тенге;
2) в связи с неиспользованием (недоиспользованием) целевых трансфертов из республиканского и областного бюджетов, а также использованных не по целевому назначению целевых трансфертов, в сумме 529 197 тысяч тенге.
Поступления в областной бюджет указанных сумм трансфертов из районных бюджетов и бюджета города Кызылорды определяются на основании постановления акимата Кызылординской области.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решением маслихата Кызылординской области от 25.04.2013 N 100 (вводится в действие с 01.01.2013); от 21.08.2013 N 131 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013); от 22.10.2013 N 147 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).

Ескерту. 7-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облыстық мәслихатының 25.04.2013 N 100 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 22.10.2013 N 147 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 30.11.2013 N 158 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
8. 2013 жылға арналған облыстық бюджетте, облыстық бюджет есебінен аудандар және Қызылорда қаласы бюджеттерінде келесі көлемде несиелердің қаралғаны ескерілсін, оның ішінде:
ипотекалық тұрғын үй құрылысын қоса қаржыландыруға – 78 584 мың теңге.
Аудандардың және Қызылорда қаласы бюджеттеріне несиелердің бөлінісі Қызылорда облыс әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
9. 2013 жылға арналған облыстық бюджетте, республикалық бюджет есебінен аудандар және Қызылорда қаласы бюджеттерінде келесі көлемде несиелердің қаралғаны ескерілсін, оның ішінде:
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 862 038 мың теңге;
тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға – 1 565 000 мың теңге;
Аудандардың және Қызылорда қаласы бюджеттеріне несиелердің бөлінісі Қызылорда облыс әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 9-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облыстық мәслихатының 25.04.2013 N 100 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 24.12.2013 N 174 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
10. 2013 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар және қала бюджеттерінен трансферттердің түсімдері қаралсын, оның ішінде:
1) мәслихат аппараттарынан тексеру комиссиясының таратылуына байланысты 33 979 мың теңге;
2) республикалық және облыстық, бюджеттерінен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған), сонымен қатар нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттердің сомасы 529 197 мың теңге.
Аудандардың және Қызылорда қаласы бюджеттерінен трансферттер түсімінің сомасын бөлінісі Қызылорда облыс әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 10-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облыстық мәслихатының 25.04.2013 N 100 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 21.08.2013 N 131 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 22.10.2013 N 147 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).

11. Предусмотреть в областном бюджете на 2013 год возврат трансфертов в республиканский бюджет в связи с передачей:
1) полномочий по организации деятельности центров обслуживания населения по предоставлению государственных услуг физическим и юридическим лицам по принципу "одного окна" – 637 829 тысяч тенге;
2) полномочий по вопросам государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования – 54 413 тысяч тенге;
3) полномочий по вопросам повышения квалификации педагогических работников – 64 325 тысяч тенге;
4) функций и полномочий по проведению государственного технического осмотра транспортных средств – 1 404 тысяч тенге;
5) подразделения специального назначения "Арлан" - 58 186 тысяч тенге;
6) специального отряда быстрого реагирования – 50 164 тысяч тенге.
12. исключен решением маслихата Кызылординской области от 18.02.2013 N 81 (вводится в действие с 01.01.2013).
13. исключен решением маслихата Кызылординской области от 22.10.2013 N 147 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
14. Предусмотреть в областном бюджете на 2013 год за счет средств областного бюджета целевые трансферты на развитие бюджету Жанакорганского района на реконструкцию систем водоснабжения населенного пункта Кейден в сумме 200 904 тысячи тенге и бюджету Казалинского района на разработку проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы проекта "Реконструкция и расширение систем водоснабжения в городе Казалинск и в кенте Айтеке би и водоотведения в кенте Айтеке би" в сумме 257 805 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 в редакции решения маслихата Кызылординской области от 22.10.2013 N 147 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
15. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2013 год в сумме 1 474 435 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 в редакции решения маслихата Кызылординской области от 22.10.2013 N 147 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2013).
16. Установить лимит долга местного исполнительного органа области на 2013 год в размере 7 633 240 тысяч тенге.
17. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2013 год, согласно приложения 4.
18. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2013 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель 12 сессии
Кызылординского областного
маслихата                                    И. Тилеп
Секретарь Кызылординского
областного маслихата                         Б. Еламанов
Приложение 1
к решению 12 сессии
Кызылординского областного маслихата
от "6" декабря 2012 года N 61
Областной бюджет на 2013 год

11. 2013 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджетке трансферттерді қайтару қаралсын:
1) халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін ұйымдастыру жөніндегі өкілеттіктерін – 637 829 мың теңге;
2) мемлекеттік сәулет-құрылыстық бақылау және лицензиялау мәселелері жөніндегі өкілеттіктерін – 54 413 мың теңге;
3) педагог қызметкерлердің біліктілігін арттыру мәселелері жөніндегі өкілеттіктерін – 64 325 мың теңге;
4) көлік құралдарын мемлекеттік техникалық байқаудан өткізу жөніндегі функциялар мен өкілеттіктерді – 1 404 мың теңге;
5) "Арлан" арнайы мақсаттағы бөлімшесін – 58 186 мың теңге;
6) жедел ден қою арнайы жасағын – 50 164 мың теңге.
12. алынып тасталды - Қызылорда облыстық мәслихатының 18.02.2013 N 81 шешімімен(01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. алынып тасталды - Қызылорда облыстық мәслихатының 22.10.2013 N 147 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
14. 2013 жылға арналған облыстық бюджетте, облыстық бюджет есебінен Жаңақорған ауданы бюджетіне Кейден елді мекенін сумен қамту жүйелерін қайта жаңғыртуға 200 904 мың теңге және Қазалы ауданы "Қазалы қаласы мен Әйтеке би кентінің сумен қамту жүйесін және Әйтеке би кентінің кәріз жүйесін кеңейту және қайта жаңғырту" жобасының мемлекеттік сараптамадан өткізілген жобалық сметалық құжатын әзірлеуге 257 805 мың теңге нысаналы даму трансферттер қаралсын.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облыстық мәслихатының 22.10.2013 N 147 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
15. Облыстың жергілікті атқарушы органының 2013 жылға арналған резерві 1 474 435 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облыстық мәслихатының 22.10.2013 N 147 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
16. 2013 жылға облыстың жергілікті атқарушы органының қарыз лимиті 7 633 240 мың теңге мөлшерінде белгіленсін.
17. 2013 жылға арналған жергiлiктi бюджеттердi атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттiк бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
18. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда облыстық мәслихатының
12 сессиясының төрағасы                     И. Тілеп
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы                        Б. Еламанов
Қызылорда облыстық мәслихатының
2012 жылғы "6" желтоқсандағы
12 сессиясының N 61 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған облыстық бюджет

024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
1 877 061,0
04
261
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
1 207 864,0
04
261
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2 595 281,0
04
261
029
Методическая работа
43 128,0
04
261
033
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
120 769,0
04
261
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
59 524,0
04
261
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
459 383,0
04
261
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
112 156,0
04
261
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
144 463,0
04
261
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
303 100,0
04
261
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 369 538,0
04
276
Управление по защите прав детей области
21 898,0
04
276
001
Услуги по реализации государственной политики в области защиты прав детей на местном уровне
16 042,0
04
276
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5 856,0
04
285
Управление физической культуры и спорта области
1 372 857,0
04
285
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 169 595,0
04
285
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
203 262,0
04
271
Управление строительства области
9 783 960,2
04
271
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
104 065,0
04
271
037
Строительство и реконструкция объектов образования
9 679 895,2
05
Здравоохранение
28 348 338,7
05
253
Управление здравоохранения области

024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 877 061,0
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 207 864,0
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 595 281,0
029
Әдістемелік жұмыс
43 128,0
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
120 769,0
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
59 524,0
045
Аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
459 383,0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
112 156,0
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
144 463,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
303 100,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 369 538,0
276
Облыстың балалар құқықтарын қорғау басқармасы
21 898,0
001
Жергілікті деңгейде балалар құқықтарын қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 042,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелері мен ұйымдардың күрделі шығыстары
5 856,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 372 857,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 169 595,0
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
203 262,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
9 783 960,2
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
104 065,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
9 679 895,2
05
Денсаулық сақтау
28 348 338,7
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы

010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
6 461 710
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
1 354 153
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
24 922
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
668 721
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
22 470
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 092
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
17 610
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
80 601
029
Областные базы спецмедснабжения
24 278
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
84 306
271
Управление строительства области
4 400 000
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 400 000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 290 115
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 042 043
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
83 271
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
155 385
003
Социальная поддержка инвалидов
136 341
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
435 718
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов в реабилитационных центрах
507 522
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
323 933
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
399 867
261
Управление образования области
248 072
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей

010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
6 461 710
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
1 354 153
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
24 922
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаторлық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
668 721
016
Азаматтарды елді мекен шегінен тыс жерлерде емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
22 470
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 092
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
17 610
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
80 601
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
24 278
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
84 306
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 400 000
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
4 400 000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
2 290 115
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 042 043
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
83 271
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
155 385
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
136 341
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
435 718
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
507 522
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
323 933
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
399 867
261
Облыстың білім басқармасы
248 072
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру

257
Управление финансов области
94 018
015
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
94 018
Приложение 4
к решению 12 сессии
Кызылординского областного маслихата
от "6" декабря 2012 года N 61
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2013 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
Здравоохранение
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
Пропаганда здорового образа жизни
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

257
Облыстың қаржы басқармасы
94 018
015
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
94 018
Қызылорда облыстық мәслихатының
2012 жылғы "6" желтоқсандағы
12 сессиясының N 61 шешіміне
4-қосымша
2013 жылға арналған жергілікті бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Арнайы білім беру бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
Салауатты өмір салтын насихаттау
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру