Об утверждении проекта (схемы), зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым налоговым ставкам
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 19 декабря 2012 года N 74. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 января 2013 года за N 4405. Утратило силу решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 7 декабря 2021 года № 151
Сноска. Утратило силу решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 07.12.2021 № 151 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель Казалинского района Кызылординской области согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить проект (схему) зонирования земель поселка Айтеке би Казалинского района Кызылординской области согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым налоговым ставкам земель Казалинского района и поселка Айтеке би согласно приложению 3 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель ХІ сессии районного маслихата Даулетияров Б.
Секретарь районного маслихата Бөріқұлақов Т.
Приложение N 1
к решению Казалинского районного
маслихата, Кызылординской области
от "19" декабря 2012 года N 74
Проект (схема) зонирования земель Казалинского района Кызылординской области
Приложение N 2
к решению Казалинского районного
маслихата, Кызылординской области
от "19" декабря 2012 года N 74
Проект (схема) зонирования земель поселка Айтеке би Казалинского района Кызылординской области
Приложение N 3
к решению Казалинского районного
маслихата, Кызылординской области
от "19" декабря 2012 года N 74
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым налоговым ставкам земель Казалинского района и поселка Айтеке би
Номер зоны
Поправочные коэффициенты к базовым налоговым ставкам
Наименование и номера кварталов входящих в зону
1
2
3
Казалинский район
I
1,3
а/о Арыкбалык населенный пункт Жанкожа батыр (007);

Жерлерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және базалық салықтық ставкаларына түзету коэфициенттерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы N 74 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 25 қаңтарда N 4405 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 7 желтоқсандағы № 151 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 07.12.2021 № 151 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы, Қазалы ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Қызылорда облысы Қазалы ауданы, Әйтеке би кентінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Қазалы ауданының және Әйтеке би кенті жерлерінің бағалау аймақтарының шекаралары мен базалық салықтық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың XІ сессиясының төрағасы Б. Дәулетияров
Аудандық мәслихат хатшысы Т. Бөріқұлақов
2012 жылғы "19" желтоқсандағы N 74
Қызылорда облысы, Қазалы аудандық
мәслихатының шешіміне N 1 қосымша
Қызылорда облысы, Қазалы ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
2012 жылғы "19" желтоқсандағы N 74
Қызылорда облысы, Қазалы аудандық
мәслихатының шешіміне N 2 қосымша
Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Әйтеке би кентінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
2012 жылғы "19" желтоқсандағы N 74
Қызылорда облысы, Қазалы аудандық
мәслихатының шешіміне N 3 қосымша
Қазалы ауданының және Әйтеке би кенті жерлерінің бағалау аймақтарының шекаралары мен базалық салықтық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ-тың нөмірі
Базалық салықтық ставкаларына түзету коэффициент-тері
Аймаққа кіретін кварталдардың нөмірлері мен атауы
1
2
3
Қазалы ауданы
I
1,3
Арықбалық а/о: Жанқожа батыр елді мекені (007);

а/о Басыкара: населенный пункт Басыкара (016), разъезд 98;
а/о Бирлик: населенный пункт Бирлик (011);
а/о Коларык: населенный пункт Актан батыр (023);
а/о Карашенгель: населенный пункт Жалантос батыр (022),
населенный пункт Водокачка,
населенный пункт Кубек,
населенный пункт Уйрек;
а/о Кумжиек: населенный пункт Примов (024), разъезд Алтай, населенный пункт Мадениет, разъезд Уйынды;
а/о Г.Муратбаев: населенный пункт Г.Муратбаев (027), разъезд 96;
а/о Сарыкөл: населенный пункт Абай (037), населенный пункт Жубан;
а/о Уркендеу: населенный пункт Уркендеу (021);
II
1,15
а/о Алга: населенный пункт Туктибаев (007);
а/о Акжона: населенный пункт Майдакол (008);
а/о Аранды: населенный пункт Кожабахы (009), населенный пункт Аранды (010);
а/о Майдакол: населенный пункт Бекарыстан би (031);
а/о Майлыбас: населенный пункт Аксуат (032),
населенный пункт Майлыбас,
населенный пункт Байкожа,
населенный пункт Бирлик (035),
разъезд 99;
населенный пункт Сортубек (033);
а/о Бозкол: населенный пункт Бозкол (017);
ІІІ
1,0
а/о Кызылқум: населенный пункт Каукей (028), населенный пункт Ажар (029);
а/о Сарбулак: населенный пункт Сарбулак (036),
а/о Тасарык: населенный пункт Тасарык (018),
населенный пункт Лахалы (020),
населенный пункт Отгон (019);
а/о Шакен: населенный пункт Шакен (014),
населенный пункт Шили (013),
населенный пункт Шолқум (015);
населенный пункт Кожаказган (026),
населенный пункт Тапа (025),
поселок Айтеке би
І
2,0
І зона поселка Айтеке би (кварталы N 001, 002, 003, 004) начинается с запада железнодорожной полосы на восточную сторону далее по улице О.Жанадилова по направлению на юг, по улице Т.Бокина на юго-восток пересекаясь с улицей С.Муканова. С улицы С.Муканова на юго-запад по улицам Ж.Аймауытова, Арыстан баб, К.Примова по направлению на запад. По улице Н.Жанкожа на юг, по улице Т.Борикулакова в сторону запада по улицам Сырым батыра, К.Примова, О.Сулейменова по направлению на север до пересечения с железнодорожной полосой.
ІІ
1,5
ІІ зона поселка Айтеке би (кварталы N 001, 002, 003, 004,005,006) начинается с улицы Ы.Жахаева на восточную сторону далее по улицам Жетес би, М.Дулатова пересекая железнодорожную полосу по улице Аль-Фараби на юг по улице Т.Рыскулова в сторону юго-востока, далее по улице Т.Борикулакова в сторону запада. По улице Т.Борикулакова по направлению на юг, далее от монумента Жанкожа баба в сторону запада. С монумента Жанкожа баба по направлению на северо-запад по улицам Т.Борикулакова, Жанибек батыра, Кыз Жибек, Кобыланды батыра, Абилхайырхана, М.Шокая, Р.Баглановой пересекая железнодорожную полосу до пересечения с улицей Ы.Жахаева.
ІІІ
1,0
ІІІ зона поселка Айтеке би (кварталы N 001, 002, 003, 004, 005,006) начинается с юго-восточной стороны автотрассы "Самара-Шымкент" по направлению на юг, далее по улице Т.Борикулакова в сторону юго-запада, с монумента Жанкожа баба по напрвлению на юг, вдоль южной, северо-западной границы поселка Айтеке би до пересечения с автотрассой "Самара-Шымкент".

Басықара а/о: Басықара елді-мекені (016), 98 бекет;
Бірлік а/о: Бірлік елді-мекені (011);
Көларық а/о: Ақтан батыр елді-мекені (023);
Қарашеңгел а/о: Жалаңтөс батыр елді-мекені (022), Водокачка елді-мекені, Көбек елді-мекені, Үйрек елді-мекені;
Құмжиек а/о: Пірімов елді–мекені (024), Алтай бекеті, Мәдениет елді-мекені, Ойынды бекеті;
Ғ.Мұратбаев а/о: Ғ.Мұратбаев елді–мекені (027), 96 бекеті;
Сарыкөл а/о: Абай елді-мекені (037), Жұбан елді-мекені;
Өркендеу а/о: Өркендеу елді-мекені (021);
II
1,15
Алға а/о: Түктібаев елді-мекені (007);
Ақжона а/о: Майдакөл елді-мекені (008);
Аранды а/о: Қожабахы елді–мекені (009),
Аранды елді-мекені (010);
Майдакөл а/о: Бекарыстан би елді-мекені (031);
Майлыбаш а/о: Ақсуат елді-мекені (032), Майлыбас елді-мекені, Байқожа елді-мекені, Бірлік елді-мекені (035), 99 бекет;
Сортүбек елді-мекені (033);
Бозкөл а/о: Бозкөл елді-мекені (017);
ІІІ
1,0
Қызылқұм а/о: Кәукей елді-мекені (028),
Ажар елді-мекені (029);
Сарбұлақ а/о: Сарбұлақ елді-мекені (036),
Тасарық а/о: Тасарық елді-мекені (018),
Лахалы елді-мекені (020),
Отгон елді-мекені (019);
Шәкен а/о: Шәкен елді-мекені (014),
Шилі елді-мекені (013),
Шөлқұм елді-мекені (015);
Қожақазған елді-мекені (026);
Тапа елді-мекені (025);
Әйтеке би кенті
І
2,0
Әйтеке би кентінің І аймағы (N 001, 002, 003, 004 кварталы) Темір жолдың бойынан шығысқа қарай, әрі қарай О.Жәнәділов көшесінен оңтүстікке қарай, Т.Бокин көшесінен оңтүстік шығысқа қарай С.Мұқанов көшесімен түйіседі. С.Мұқанов көшесінен оңтүстік батысқа Ж.Аймауытов, Арыстан баб көшелерімен Қ.Пірімов көшесінен батысқа қарай, Н.Жанқожа көшесінен оңтүстікке, Т.Бөрқұлақов көшесінен батысқа қарай Сырым батыр көшесінен Қ.Пірімов көшесіне түсіп, О.Сүлейменов көшесінен солтүстікке қарай темір жолмен тұйықталады.
ІІ
1,5
Әйтеке би кентінің ІІ аймағы (N 001, 002, 003, 004, 005, 006 кварталы) Ы.Жахаев көшесінен шығысқа қарай басталып, әрі қарай Жетес би, М.Дулатов көшелерімен темір жолды кесіп, Әл-Фараби көшесінен оңтүстікке, әрі қарай Т.Рысқұлов көшесінен оңтүстік шығысқа қарай, Т.Бөріқұлақов көшесінен батысқа қарай, Т.Бөрқұлақов көшесінен оңтүстікке қарай, әрі қарай Жанқожа баба кесенесінің тұсынан батысқа қарай, Жанқожа баба кесенесінен солтүстік батыс беткейімен Т.Бөрқұлақов, Жәнібек батыр, Қыз Жібек, Қобланды батыр, Әбілхайыр хан, М.Шоқай, Р.Бағланова көшелерінен темір жолды қиып өтіп, Ы.Жахаев көшесімен тұйықталады.
ІІІ
1,0
Әйтеке би кентінің ІІІ аймағы (N 001, 002, 003, 004, 005, 006 кварталы) "Самара-Шымкент" автотрассасының оңтүстік шығысынан басталып, оңтүстікке қарай, әрі қарай Т.Бөрқұлақов көшесінен оңтүстік батысқа қарай, Жанқожа баба кесенесінен оңтүстікке қарай, Әйтеке би кентінің оңтүстік, солтүстік батыс шекарасымен "Самара-Шымкент" автотрассасымен тұйықталады.