О внесении изменении в некоторые решения районного маслихата
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 20 марта 2012 года № 36. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 апреля 2012 года № 10-8-173. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 26 ноября 2015 года № 343
Сноска. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 26.11.2015 № 343 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести в решение внеочередной ХХХХІІ сессии районного маслихата от 30 ноября 2011 года N 361 "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Сырдарьинскому району на единицу объекта налогооблажения в месяц" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером N 10-8-161 от 23 декабря 2011 года, опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" от 09 января 2012 года N 2); решение внеочередной ХХХХІІ сессии районного маслихата от 30 ноября 2011 года N 362 "Об установлении стоимости разовых талонов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером N 10-8-162 от 23 декабря 2011 года, опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" от 13 января 2012 года N 3-4); решение внеочередной ХХХХІІ сессии районного маслихата от 30 ноября 2011 года N 363 "О ставках земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером N 10-8-163 от 23 декабря 2011 года, опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" от 09 января 2012 года N 2) следующее изменение:
В вышеназванных решениях гриф согласования изложить в следующей редакции:
"Начальник налогового управления по Сырдарьинскому району Налогового Департамента Кызылординской области Налогового Комитета Министерства Финансов Республики Казахстан".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель
очередной ІV сессии
районного маслихата И. Абдукаликов
Секретарь
районного маслихата Б. Маншарипов

Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдеріне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 наурыздағы № 36 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 18 сәуірде № 10-8-173 тіркелді. Күші жойылды - Кызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 қарашадағы № 343 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Кызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 26.11.2015 № 343 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 43-1 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШЕМІЗ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 30 қарашадағы кезектен тыс ХХХХІІ сессиясының "Сырдария ауданы бойынша бекітілген базалық ставкалар шегінде айына салық салу объектілерінің бірлігіне бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" N 361 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 23 желтоқсанда N 10-8-161 нөмірімен тіркелген, "Тіршілік тынысы" газетінің 2012 жылғы 09 қаңтардағы N 2 шығарылымында жарияланған); аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 30 қарашадағы кезектен тыс ХХХХІІ сессиясының "Біржолғы талон құнын белгілеу туралы" N 362 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 23 желтоқсанда N 10-8-162 нөмірімен тіркелген, "Тіршілік тынысы" газетінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы N 3-4 шығарылымында жарияланған); аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 30 қарашадағы кезектен тыс ХХХХІІ сессиясының "Жер салығының ставкалары туралы" N 363 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 23 желтоқсанда N 10-8-163 нөмірімен тіркелген, "Тіршілік тынысы" газетінің 2012 жылғы 09 қаңтардағы N 2 шығарылымында жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
Жоғарыда аталған шешімдердің келісу таңбасы келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлігі Салық Комитетінің Қызылорда облысы бойынша Салық департаментінің Сырдария ауданы бойынша cалық басқармасының бастығы".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ІV сессиясының төрағасы И. Абдукаликов
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Маншарипов