О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2011 года № 472 "О бюджете города Костаная на 2012-2014 годы"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 25 июля 2012 года № 61. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 августа 2012 года № 9-1-195
В соответствии со статьей 106 "Бюджетного кодекса Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Костаная на 2012-2014 годы" от 20 декабря 2011 года № 472 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-1-176, опубликованное 10 января 2012 года в газете "Костанай") следующие изменения:
подпункты 1), 2), 3), 4), 5), 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы - 19779869,5 тысяч тенге, в том числе по: налоговым поступлениям - 12814854,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 63694,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 351700,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 6549621,5 тысяч тенге;
2) затраты - 22008164,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 226000,0 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты - 226000,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 12850,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 12850,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета — 2467144,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2467144,8 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в городском бюджете на 2012 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 2019,0 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 46672,0 тысячи тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 59122,0 тысяч тенге;
на предоставление специальных социальных услуг в сумме 6880,0 тысяч тенге;
на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы в сумме 15594,0 тысячи тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 94058,0 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам Автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы" в сумме 1324,0 тысячи тенге; на оказание жилищной помощи в сумме 15905,0 тысяч тенге.";
пункты 910 указанного решения изложить в новой редакции:

Мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 472 "Қостанай қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2012 жылғы 25 шілдедегі № 61 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 2 тамызда № 9-1-195 тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" 106-бабына сәйкес, Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қостанай қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 472 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-1-176 тіркелген, 2012 жылғы 10 қаңтарда "Қостанай" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2), 3), 4), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 19779869,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 12814854,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 63694,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 351700,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 6549621,5 мың теңге;
2) шығындар – 22008164,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 226000,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 226000,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 12850,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 12850,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2467144,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2467144,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2012 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге 2019,0 мың теңге сомасында;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 46672,0 мың теңге сомасында;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражаттарын төлеуге 59122,0 мың теңге сомасында;
арнаулы әлеуметтік қызметтерді көрсетуге 6880,0 мың теңге сомасында;
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 15594,0 мың теңге сомасында;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға 94058,0 мың теңге сомасында;
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім ұйымының оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға 1324,0 мың теңге сомасында;
тұрғын үй көмегін көрсетуге 15905,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 910-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:

"9. Учесть, что в городском бюджете на 2012 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из областного бюджета в следующих размерах:
на укрепление материально-технической базы организаций образования в сумме 4200,0 тысяч тенге;
на установку автоматической пожарной сигнализации в школах в сумме 6792,2 тысячи тенге;
на изготовление технических паспортов на объекты кондоминиума в сумме 42657,0 тысяч тенге;
на укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности в сумме 30200,0 тысяч тенге;
на текущее содержание улиц и мест общего пользования города 224957,6 тысяч тенге;
на устранение недоделок по зданию аквапарка ГККП "Бассейн акимата города Костаная" в сумме 6997,7 тысяч тенге;
на приобретение машины по пересадке деревьев в городе Костанай в сумме 25000,0 тысяч тенге;.
на развитие на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 97360,0 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сумме 206464,0 тысяч тенге;
на развитие коммунального хозяйства в сумме 444487,0 тысяч тенге; на развитие теплоэнергетической системы в сумме 263362,0 тысяч тенге;
на развитие транспортной инфраструктуры в сумме 1211569,0 тысяч тенге.
10. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2012 год в сумме 198220,8 тысяч тенге.";
приложения 123 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии,
секретарь Костанайского
городского маслихата                       Н. Халыков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата города Костаная"
___________ Р. Айткужинова
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата города Костаная"
__________________ Н. Дорошок
Приложение 1
к решению маслихата
от 25 июля 2012 года № 61
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 декабря 2011 года № 472
Бюджет города Костаная
на 2012 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

"9. 2012 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен келесі мөлшерде нысаналы ағымдағы трансферттер және дамуға трансферттер түсімі қарастырылғаны ескерілсін:
білім беру ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға 4200,0 мың теңге сомасында;
мектептерде автоматты өрт сигнализациясын орнатуға 6792,2 мың теңге сомасында;
кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттарды әзірлеуге 42657,0 мың теңге сомасында;
коммуналдық меншік объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға 30200,0 мың теңге сомасында;
қаланың көшелерін және ортақ пайдаланатын орындарын ағымды ұстауға 224957,6 мың теңге сомасында;
"Қостанай қаласы әкімдігінің бассейні" МКҚК аквапарк ғимараты бойынша аяқталмаған істерді жоюға 6997,7 мың теңге;
Қостанай қаласында ағаштарды қайта отырғызу бойынша машинаны сатып алуға 25000 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, құрылысына және (немесе) сатып алуға 97360,0 мың теңге сомасында;
сумен жабдықтау және су тарту жүйесін дамытуға 206464,0 мың теңге сомасында;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға 444487,0 мың теңге сомасында;
жылу-энергетикалық жүйені дамытуға 263362,0 мың теңге сомасында;
көлік инфрақұрылымын дамытуға 1211569,0 мың теңге сомасында.
10. 2012 жылға арналған қаланың жергілікті атқарушы органының қоры 198220,8 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 123-қосымшалар осы шешімнің 12,  3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Қостанай қалалық
мәслихатының хатшысы                       Н. Халықов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай қаласы
әкімдігінің қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________ Р. Айтқожинова
"Қостанай қаласы
әкімдігінің экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________________ Н. Дорошок
Мәслихаттың
2012 жылғы 25 шілдедегі
№ 61 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 472 шешіміне 1-қосымша
Қостанай қаласының 2012 жылға
арналған бюджеті
Санаты
Сома,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер