Об утверждении перечня работодателей, организующих социальные рабочие места на 2012 год
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 31 января 2012 года № 116. Зарегистрировано Управлением юстиции города Рудного Костанайской области 27 февраля 2012 года № 9-2-205. Утратило силу постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 24 мая 2012 года № 767
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Рудного Костанайской области от 24.05.2012 № 767.
На основании Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановления Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316 "Об утверждении Программы занятости 2020" акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень работодателей, организующих социальные рабочие места на 2012 год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Рудного Ишмухамбетова А. А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного                              Б. Гаязов
Утвержден
постановлением акимата
от 31 января 2012 года
№ 116
Перечень работодателей, организующих
социальные рабочие места на 2012 год
Наименова-
ние
работодателя
Профессия
(долж-
ность)
Коли-
чество
органи-
зуемых
социа-
льных
рабочих
мест
Размер
средней
заработ-
тной
платы,
тенге
Продол-
тель-
ность
работы
в меся-
цах
Размер
месячной
заработной
платы,
который
будет
компенси-
рован из
средств
государст-
венного
бюджета,
тенге
1
Акционерное
общество
"Рудныйсо-
коловстрой"
Бетонщик
Землекоп
Каменщик
Монтажник
по монта-
жу сталь-
ных и
железо-
бетонных
конструк-
ций
Облицов-
щик-пли-
точник
Плотник
Подсобный
рабочий
Штукатур-
маляр
Электро-
газосвар-
щик
20
30
20
5
5
25
25
20
5

2012 жылға арналған әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесін бекіту туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 31 қаңтардағы № 116 қаулысы. Қостанай облысы Рудный қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 27 ақпанда № 9-2-205 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 24 мамырдағы № 767 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 24.05.2012 № 767 қаулысымен.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысы, "Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 қаулысы негізінде Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген 2012 жылға арналған әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің орынбасары А.А.Ишмұхамбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі                           Б. Ғаязов
Әкімдіктің
2012 жылғы 31 қаңтардағы
№ 116 қаулысымен
бекітілген
2012 жылға арналған әлеуметтік жұмыс орындарын
ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі
Жұмыс
берушінің
атауы
Кәсіп
(лауазым)
Ұйымдас-
тыры-
латын
әлеумет-
тік
жұмыс
орында-
рының
саны
Орташа
айлық
жалақы-
ның
мөлшері,
теңге
Жұмыс-
тың
айлар
бойынша
ұзақты-
ғы
Мемлекеттік
бюджет
қаражатынан
өтелетін айлық
жалақының
мөлшері,
теңге
1
"Рудныйсо-
колов-
строй"
акционер-
лік қоғамы
Бетоншы
Жер қазушы
Кірпіш
қалаушы
Болат және
темірбетон-
дық құры-
лымдарды
монтаждау
бойынша
монтажшы
Қаптаушы-
плиткашы
Ағаш шебері
Қосалқы
жұмысшы
Сылақшы-
сырлаушы
Электргаз-
дәнекер-
леуші
20
30
20
5
5
25
25
20
5

45000
40000
30000
40000
12
12
12
12
12
12
Первые 6
месяцев
15000
тенге;
вторые 3
месяца
9000
тенге;
последние
3 месяца
4500 тенге
Первые 6
месяцев
20000
тенге;
вторые 3
месяца
12000
тенге;
последние
3 месяца
6000 тенге
Первые 6
месяцев
20000
тенге;
вторые 3
месяца
12000
тенге;
последние
3 месяца
6000 тенге
Первые 6
месяцев
20000
тенге;
вторые 3
месяца
12000
тенге;
последние
3 месяца
6000 тенге
Первые 6
месяцев
15000
тенге;
вторые 3
месяца
9000
тенге;
последние
3 месяца
4500 тенге
Первые 6
месяцев
20000
тенге;
вторые 3
месяца
12000
тенге;
последние
3 месяца
6000 тенге
26
Товарищество
с ограничен-
ной ответст-
венностью
"Рудненский
гормолзавод"
Водитель
Наладчик
Электрик
4
4
2
25000
40000
40000
12
12
12
Первые 6
месяцев
12500
тенге;
вторые 3
месяца
7500
тенге;
последние
3 месяца
3750 тенге
Первые 6
месяцев
20000
тенге;
вторые 3
месяца
12000
тенге;
последние
3 месяца
6000 тенге
Первые 6
месяцев
20000
тенге;
вторые 3
месяца
12000
тенге;
последние
3 месяца
6000 тенге
27
Товарищество
с ограничен-
ной ответст-
венностью
"Рудный-
АЖАР-2006"
Подсобный
рабочий
15
25000
12
Первые 6
месяцев
12500
тенге;
вторые 3
месяца
7500
тенге;
последние
3 месяца
3750 тенге
28
Товарищество
с ограничен-
ной ответст-
венностью
"Рудненское
ЖДХ"
Водитель
Машинист
котельной
установки
Уборщик
служебных
и произ-
водствен-
ных поме-
щений
2
2
1
50000
50000
30000
12
12
12
Первые 6
месяцев
20000
тенге;
вторые 3
месяца
12000
тенге;
последние
3 месяца
6000 тенге
Первые 6
месяцев
20000
тенге;
вторые 3
месяца
12000
тенге;
последние
3 месяца
6000 тенге
Первые 6
месяцев
15000
тенге;
вторые 3
месяца
9000
тенге;
последние
3 месяца
4500 тенге
29
Товарищество
с ограничен-
ной ответст-
венностью
"Рудненская
ЭнергоКом-
пания"
Контролер
энерго-
надзора
по снятию
показаний
приборов
учета
электри-
ческой
энергии
10
22000
6
11000
тенге
30
Товарищество
с ограничен-
ной ответст-
венностью
"Стройгаз-
сервис ЛТД"
Авто-
слесарь
Автоэлек-
трик
Водитель
Инженер
контроль-
но-измери-
тельных
приборов
и автома-
тики
Инженер-
строитель
Кладовщик
Менеджер
Механик
Подсобный рабочий
Произво-
дитель
работ
Слесарь-
монтажник
Сторож
Электро-
газосвар-
щик
2
2
10
1
2
1
3
2
6
1
3
3
3
45000
45000
50000
50000

45000
40000
30000
40000
12
12
12
12
12
12
Алғашқы 6 ай
15000 теңге;
екінші 3 ай
9000 теңге;
соңғы 3 ай
4500 теңге
Алғашқы 6 ай
20000 теңге;
екінші 3 ай
12000 теңге;
соңғы 3 ай
6000 теңге
Алғашқы 6 ай
20000 теңге;
екінші 3 ай
12000 теңге;
соңғы 3 ай
6000 теңге
Алғашқы 6 ай
20000 теңге;
екінші 3 ай
12000 теңге;
соңғы 3 ай
6000 теңге
Алғашқы 6 ай
15000 теңге;
екінші 3 ай
9000 теңге;
соңғы 3 ай
4500 теңге
Алғашқы 6 ай
20000 теңге;
екінші 3 ай
12000 теңге;
соңғы 3 ай
6000 теңге
26
"Руднен-
ский
гормолза-
вод"
жауапкер-
шілігі
шектеулі
серіктес-
тігі
Жүргізуші
Реттеуші
Электрик
4
4
2
25000
40000
40000
12
12
12
Алғашқы 6 ай
12500 теңге;
екінші 3 ай
7500 теңге;
соңғы 3 ай
3750 теңге
Алғашқы 6 ай
20000 теңге;
екінші 3 ай
12000 теңге;
соңғы 3 ай
6000 теңге
Алғашқы 6 ай
20000 теңге;
екінші 3 ай
12000 теңге;
соңғы 3 ай
6000 теңге
27
"Рудный-
АЖАР-2006"
жауапкер-
шілігі
шектеулі
серіктес-
тігі
Қосалқы
жұмысшы
15
25000
12
Алғашқы 6 ай
12500 теңге;
екінші 3
ай 7500 теңге;
соңғы 3 ай
3750 теңге
28
"Руднен-
ское ЖДХ"
жауапкер-
шілігі
шектеулі
серіктес-
тігі
Жүргізуші
Қазандық
қондырғының
машинисі
Қызмет және
өндірістік
жайларды
жинаушы
2
2
1
50000
50000
30000
12
12
12
Алғашқы 6 ай
20000 теңге;
екінші 3 ай
12000 теңге;
соңғы 3 ай
6000 теңге
Алғашқы 6 ай
20000 теңге;
екінші 3 ай
12000 теңге;
соңғы 3 ай
6000 теңге
Алғашқы 6 ай
15000 теңге;
екінші 3 ай
9000 теңге;
соңғы 3 ай
4500 теңге
29
«Руднен-
ская
Энерго-
Компания"
жауапкер-
шілігі
шектеулі
серіктес-
тігі
Электр
куатын
есептеу
құралдары-
ның көрсет-
кіштерін
алу жөнінде
энергоқада-
ғалау
бақылаушысы
10
22000
6
11000 теңге
30
"Стройгаз-
сервис
ЛТД"
жауапкер-
шілігі
шектеулі
серіктес-
тігі
Автослесарь
Автоэлект-
рик
Жүргізуші
Бақылау-
өлшеу
аспаптары
және
автоматика
инженері
Инженер-
құрылысшы
Қоймашы
Менеджер
Механик
Қосалқы
жұмысшы
Жұмыс
өндіруші
Слесарь-
монтажшы
Күзетші
Электргаз-
дәнекерле-
уші
2
2
10
1
2
1
3
2
6
1
3
3
3
45000
45000
50000
50000