Об организации оплачиваемых общественных работ в 2012 году
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 10 января 2012 года № 2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Лисаковска Костанайской области 25 января 2012 года № 9-4-198
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размер оплаты труда безработных, участвующих в общественных работах и источник их финансирования.
2. Определить, что социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования, социальный налог, налог на добавленную стоимость, оплата труда и компенсационная выплата за неиспользованные дни оплачиваемого ежегодного трудового отпуска безработным, участвующим в общественных работах возмещаются из бюджета города Лисаковска и перечисляются на расчетный счет работодателя.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Лисаковска Сапарову А.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                      В. Радченко
Утвержден
постановлением акимата
от 10 января 2012 года
№ 2
Приложение
к постановлению акимата
от 25 сентября 2012 года № 416
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия
общественных работ, размер оплаты труда безработных,
участвующих в общественных работах и
источник их финансирования
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата города Лисаковска Костанайской области от 25.09.2012 № 416 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование
организации
Виды работ
Объемы работ
Продолжи-
тельность
обществе-
нных
работ
Численность
участников
общественных
работ
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Уста плюс"
Участие в
содержании
государст-
венных
автомобильных
дорог на
территории
города
Лисаковска,
поселка
Октябрьский,
села
Красногорское,
не требующее
предвари-
тельной
профессио-
нальной
подготовки
работника
город
Лисаковск -

2012 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 10 қаңтардағы № 2 қаулысы. Қостанай облысы Лисаков қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 25 қаңтарда № 9-4-198 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5) тармақшасына, 20-бабының 5-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері және нақты жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көзі бекітілсін.
2. Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар, әлеуметтік салық, қосылған құн салығы, еңбекке ақы төлеу және қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың жыл сайынғы ақылы еңбек демалысының пайдаланылмаған күндері үшін өтемақы төлемі Лисаков қаласының бюджетінен өтеледі және жұмыс берушінің есеп айырысу шотына аударылатыны белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Лисаков қаласы әкімінің орынбасары Ә. С. Сапароваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 В. Радченко
Әкімдіктің
2012 жылғы 10 қаңтардағы
№ 2 қаулысымен бекітілген
Әкімдіктің
2012 жылғы 25 қыркүйектегі
№ 416 қаулысына қосымша
Ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері
және нақты жағдайлары, қоғамдық жұмыстарға қатысатын
жұмыссыздардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2012.09.25 № 416 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ұйымның
атауы
Жұмыстың
түрлері
Жұмыстың
көлемдері
Қоғамдық
жұмыстардың
ұзақтығы
Қоғамдық
жұмыстарға
қатысушылардың
саны
"Ұста плюс"
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестігі
Қызметкердің
алдын ала
кәсіби
даярлығын
талап
етпейтін,
Лисаков
қаласы,
Октябрь
кенті,
Красногор
селосының
аумағындағы
мемлекеттік
автомобиль
жолдарын
ұстауға
қатысу
Лисаков
қаласы -

23953920
квадратных
метров;
поселок
Октябрьский –
3992320
квадратных
метров;
село
Красногорское
– 1996160
квадратных
метров
3 месяца
Всего: 130
человек, из
них:
в городе
Лисаковске -
106 человек,
в поселке
Октябрьский -
16 человек,
в селе
Красногорское
- 8 человек
продолжение таблицы:
Источник
финансиро
-вания
Размер оплаты
труда
Оплата
общественных
работ
Конкретные условия
общественных работ
Бюджет города
Лисаковска
2 минимальных
размера
заработной платы
в месяц
Всего на 2012 год
предусмотрено:
14312,0 тысяч
тенге, из них для
организации
общественных работ:
в городе Лисаковске
11450, 0 тысяч
тенге, в поселке
Октябрьский 1908,0
тысяч тенге, в селе
Красногорское 954,0
тысячи тенге
1) продолжительность
рабочего времени не
должна превышать 40
часов в неделю;
2) обеспечить
соответствующие
законодательству
условия и охрану
труда, провести
инструктаж по
технике
безопасности;
3) обеспечить
выплату социального
пособия по временной
нетрудоспособности в
соответствии с
действующим
законодательством
Республики
Казахстан;
4) соблюдать все
трудовые отношения
между работодателем
и работником
согласно Трудовому
кодексу Республики
Казахстан;
5) соблюдать
законодательство о
пенсионном
обеспечении и
страховании

23953920
шаршы
метр;
Октябрь
кенті –
3992320
шаршы
метр;
Красногор
селосы –
1996160
шаршы
метр
3 ай
Барлығы: 130 адам,
оның ішінде:
Лисаков қаласында
- 106 адам,
Октябрь кентінде -
6 адам,
Красногор
селосында - 8 адам
кестенің жалғасы:
Қаржыландыру
көзі
Еңбегіне
төленетін
ақының мөлшері
Қоғамдық
жұмыстарға
ақы төлеу
Қоғамдық
жұмыстардың
нақты жағдайлары
Лисаков
қаласының
бюджеті
Айына ең
төменгі 2
жалақы мөлшері
Барлығы 2012
жылға:
14312,0 мың
теңге қаралды,
оның ішінде
қоғамдық
жұмыстарды
ұйымдастыруға:
Лисаков
қаласында
11450,0 мың
теңге,
Октябрь кентінде
1908,0 мың
теңге, Красногор
селосында 954,0
мың теңге
1) жұмыс уақытының
ұзақтығы аптасына 40
сағаттан аспауға тиіс;
2) заңнамаға сәйкес еңбек
жағдайлары мен қорғауды
қамтамасыз ету,
қауіпсіздік техникасы
бойынша нұсқау жүргізу;
3) Қазақстан
Республикасының
қолданыстағы заңнамасына
сәйкес уақытша еңбекке
жарамсыздығы бойынша
әлеуметтік жәрдемақы
төлеуді қамтамасыз ету;
4) Қазақстан
Республикасының Еңбек
кодексіне сәйкес жұмыс
беруші мен жұмыскер
арасындағы барлық еңбек
қатынастарын сақтау;
5) зейнетақымен
қамсыздандыру және
сақтандыру туралы
заңнаманы сақтау