О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 475 "О бюджете города Лисаковска на 2012-2014 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 24 октября 2012 года № 59. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 октября 2012 года № 3858
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Лисаковска на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 475 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-4-196, опубликовано 19, 26 января, 2 февраля 2012 года в газете "Лисаковская новь") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2552717,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1863806,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15507,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 12656,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 660748,7 тысяч тенге;
2) затраты – 2661383,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50000,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 50000,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 12000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -170665,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 170665,8 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что резерв акимата города Лисаковска на 2012 год составляет 0.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
VI сессии маслихата                        В. Сычева
Секретарь
городского маслихата                       Г. Жарылкасымова
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата города Лисаковска"
__________________ Н. Турлубекова
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 475 "Лисаков қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2012 жылғы 24 қазандағы № 59 шешімі. Қостанай облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 30 қазанда № 3858 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Лисаков қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 475 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-4-196 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 19, 26 қаңтарда, 2 ақпанда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2552717,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1863806,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 15507,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 12656,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 660748,7 мың теңге;
2) шығындар – 2661383,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 50000,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 50000,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 12000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -170665,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 170665,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2012 жылға арналған Лисаков қаласы әкімдігінің резерві 0 болып құрылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
VІ сессияның төрайымы                      В. Сычева
Қалалық
мәслихатының хатшысы                       Г. Жарылқасымова
КЕЛІСІЛДІ:
"Лисаков қаласы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________ Н. Турлубекова
Мәслихаттың