О внесении изменения в решение маслихата от 20 сентября 2011 года № 471 "Об оказании социальной помощи"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 13 февраля 2012 года № 16. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 23 февраля 2012 года № 9-14-170. Утратило силу - Решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 20 декабря 2012 года № 71
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 20.12.2012 № 71 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан" от 20 сентября 2011 года № 471 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-14-158, опубликовано 21 октября 2011 года в газете "Арна") следующее изменение:
подпункты 6)7) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"6) участникам и инвалидам Великой Отечественной войны ко Дню Победы в Великой Отечественной войне, единовременно, в размере 5 месячных расчетных показателей;
7) лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, ко Дню Победы в Великой Отечественной войне, единовременно, в размере 2 месячных расчетных показателей;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной сессии
Костанайского районного маслихата          А. Аксаутова
Секретарь Костанайского
районного маслихата                        А. Досжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных программ"
акимата Костанайского района
_____________ В. Панин
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов"
акимата Костанайского района
____________ З. Кенжегарина

Мәслихаттың 2011 жылғы 20 қыркүйектегі № 471 "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2012 жылғы 13 ақпандағы № 16 шешімі. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 23 ақпанда № 9-14-170 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 71 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2012.12.20. № 71 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2011 жылғы 20 қыркүйектегі № 471 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-14-158 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 21 қазанда "Арна" газетінде жарияланды) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 6)7) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"6) Ұлы Отан соғысының Жеңіс күніне орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне бір жолғы, 5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
7) Ұлы Отан соғысының Жеңіс күніне орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша теңестірілген тұлғаларға, бір жолғы, 2 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық мәслихатының
кезекті сессиясының төрағасы               А. Аксаутова
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Досжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
___________________ В. Панин
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________ З. Кенжегарина