О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 505 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 6 декабря 2012 года № 102. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 декабря 2012 года № 3914
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 505 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-15-162, опубликовано 26 января и 2 февраля 2012 года в районной газете "Меңдіқара үні") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Мендыкаринского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1857758,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 427377,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 4544,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8277,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1417560,1 тысячи тенге;
2) затраты – 1847038,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14351,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 18531,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4180,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 26180,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 26180,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -29811,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 29811,7 тысячи тенге.";
подпункт 3) пункта 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"3) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 18331,0 тысяч тенге;";
пункт 2-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"2-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрен возврат целевых трансфертов и бюджетных кредитов в следующих размерах:
целевые трансферты в республиканский бюджет в сумме 2130,9 тысяч тенге;
бюджетные кредиты в республиканский бюджет в сумме 8166,0 тысяч тенге.".
Приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Н. Утеулина
Секретарь районного маслихата              В. Леонов
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Отдел финансов Мендыкаринского района"
____________ С. Хабалкина
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Мендыкаринского района"
_____________ Г. Айсенова
Приложение 1
к решению маслихата
от 6 декабря 2012 года № 102
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2011 года № 505
Районный бюджет Мендыкаринского района на 2012 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Доходы

Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 505 "Меңдіқара ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы № 102 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 7 желтоқсанда № 3914 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабына сәйкес, Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Меңдіқара ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 505 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-15-162 тіркелген, 2012 жылғы 26 қаңтарда және 2 ақпанда "Меңдіқара үні" аудандық газетінде жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Меңдіқара ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1857758,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 427377,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4544,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 8277,0 мың теңге;
трансферттердің түсімі бойынша – 1417560,1 мың теңге;
2) шығындар – 1847038,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 14351,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 18531,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4180,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 26180,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 26180,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -29811,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 29811,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда жасалсын:
"3) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын іске асыруға 18331,0 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімінің 2-1 тармағы жаңа редакцияда жасалсын:
"2-1. 2012 жылдарға арналған аудандық бюджетте нысаналы трансферттерді және бюджеттік кредиттерді қайтару келесі мөлшерде көзделгені ескерілсін:
республикалық бюджетке нысаналы трансферттер 2130,9 мың теңге сомасында;
республикалық бюджетке бюджеттік кредиттер 8166,0 мың теңге сомасында.".
Көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            Н. Өтеулина
Аудандық мәслихаттың хатшысы               В. Леонов
КЕЛІСІЛГЕН
"Меңдіқара ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
______________ С. Хабалкина
"Меңдіқара ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________ Г. Айсенова
Мәслихаттың
2012 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 102 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 505 шешіміне 1-қосымша
Меңдіқара ауданының 2012 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Кірістер