О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 431 "О районном бюджете Наурзумского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 14 мая 2012 года № 45. Зарегистрировано Управлением юстиции Наурзумского района Костанайской области 25 мая 2012 года № 9-16-144
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Наурзумского района на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 431 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-16-132, опубликовано 10 января 2012 года в газете "Науырзым тынысы") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Наурзумского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1531306,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 149427,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4882,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7455,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1369542,0 тысячи тенге;
2) затраты – 1541300,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15077,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 16494,9 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1417,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – –25072,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 25072,8 тысячи тенге:
поступление займов – 7281,0 тысяча тенге;
погашение займов – 1417,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 19208,8 тысяч тенге.
абзац третий пункта 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"на укрепление материально-технической базы организаций образования в сумме 4200,0 тысяч тенге.";
абзац третий пункта 5 указанного решения исключить.
абзац третий и абзац пятый пункта 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 2597,0 тысяч тенге;
на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы в сумме 9844,0 тысячи тенге.";
абзац второй пункта 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"бюджетных кредитов местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 7281,0 тысяча тенге.";

Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 431 "Науырзым ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2012 жылғы 14 мамырдағы № 45 шешімі. Қостанай облысы Науырзым ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 25 мамырда № 9-16-144 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына сәйкес Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Науырзым ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 431 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-16-132 тіркелген, 2012 жылғы 10 қаңтарда "Науырзым тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Науырзым ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1531306,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 149427,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4882,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 7455,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1369542,0 мың теңге;
2) шығындар – 1541300,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 15077,9 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 16494,9 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 1417,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – –25072,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 25072,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 7281,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1417,0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 19208,8 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 4-тармағының үшінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"білім беру ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға 4200,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағының үшінші абзацы алынып тасталсын.
көрсетілген шешімнің 6-тармағының үшінші абзацы және бесінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2597,0 мың теңге сомасында;
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 9844,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағының екінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"жергілікті атқарушы органдарға мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер 7281,0 мың теңге сомасында.";