Об установлении стоимости разовых талонов для лиц, реализующих товары на рынках и лиц, деятельность которых носит эпизодический характер
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 11 апреля 2012 года N 17-4-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 мая 2012 года N 12-7-138. Утратило силу решением маслихата Иртышского района Павлодарской области от 10 апреля 2013 года N 73-17-5
Сноска. Утратило силу решением маслихата Иртышского района Павлодарской области от 10.04.2013 N 73-17-5.

Қызметі дүркін-дүркін сипатта болып тұратын және базарларда тауарларды өткізетін тұлғалар үшін біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 сәуірдегі N 17-4-5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 18 мамырда N 12-7-138 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 сәуірдегі N 73-17-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 10.04.2013 N 73-17-5 шешімімен.

В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, статьей 36 Закона Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Заңының 36-бабына сәйкес Ертіс аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:

1. Установить стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих деятельность по реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг на рынках по Иртышскому району согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Установить стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, деятельность которых носит эпизодический характер по Иртышскому району согласно приложению 2 к настоящему решению.

1. Ертіс ауданы бойынша базарларда тауарлар өткізу, жұмыстар орындау, қызметтерді көрсету жөніндегі қызметтерді жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының азаматтары мен оралмандар, дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар үшін біржолғы талондардың құны осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Ертіс ауданы бойынша қызметі дүркін-дүркін сипатта болып тұратын Қазақстан Республикасының азаматтары мен оралмандар үшін біржолғы талондардың құны осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес белгіленсін.

3. Признать утратившим силу решение Иртышского районного маслихата "Об утверждении стоимости талонов и ставок фиксированного суммарного налога по отдельным видам предпринимательской деятельности" от 31 марта 2008 года N 36-6-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-7-68, опубликовано 8 мая 2008 года в газете "Иртыш" N 38, 39, 40, опубликовано 8 мая 2008 года в газете "Ертіс нұры" N 38, 39, 40).

3. Ертіс аудандық мәслихатының 2008 жылғы 31 наурыздағы "Кәсіпкерлік қызметтің жеке түрлері бойынша талондардың құнын және жалпы бағалы салықтың мөлшерін бекіту туралы" N 36-6-4 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-7-68 тіркелген, 2008 жылғы 8 мамырдағы "Ертіс нұры" газетінде N 38, 39, 40 жарияланған, 2008 жылғы 8 мамырдағы "Иртыш" газетінде N 38, 39, 40 жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по экономике, бюджету и социальной политике.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        К. Ибрагимов
Секретарь Иртышского
районного маслихата                        Ж. Беспаев
Приложение 1
к решению Иртышского районного маслихата
от 11 апреля 2012 года N 17-4-5
Стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан,
оралманов, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц,
осуществляющие деятельность по реализации товаров, выполнению
работ, оказанию услуг на рынках по Иртышскому району
N п/п Виды предпринимательской деятельности Стоимость разового талона (в тенге) за 1 день

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының экономика, бюджет және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Қ. Ибрагимов
Ертіс аудандық
мәслихатының хатшысы                       Ж. Беспаев
Ертіс аудандық мәслихатының
2012 жылғы 11 сәуірдегі
N 17-4-5 шешіміне
1 қосымша
Ертіс ауданы бойынша базарларда тауарлар өткізу,
жұмыстар орындау, қызметтерді көрсету жөніндегі
қызметтерді жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының
азаматтары мен оралмандар, дара кәсіпкерлер мен заңды
тұлғалар үшін біржолғы талондардың құны
N Кәсіпкерлік қызметтің түрлері 1 күнге (теңгеде) біржолғы талонның құны