О внесении изменений и дополнений в решение Акжарского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 39-1 "О бюджете Акжарского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 8 августа 2012 года N 5-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 августа 2012 года N 13-4-145
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 « О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Акжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение сессии районного маслихата четвертого созыва « О бюджете Акжарского района на 2012-2014 годы» от 20 декабря 2011 года № 39-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации за № 13-4-134 от 18 января 2012 года и опубликованное в газетах « Дала дидары » за № 6 от 4 февраля 2012 года, «Акжар- хабар » за № 6 от 4 февраля 2012 года) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1) доходы – 2 105 725 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 263 566 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 3 265 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 5 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 833 894 тысяч тенге, в том числе;
субвенция, передаваемая из областного бюджета – 1 403 437 тысяч тенге;
2) затраты – 2 095 595 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 26 976,3 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 29 144,3 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 168 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 16000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 16000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -32 846,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 32 846,3 тысяч тенге в том числе:
поступление займов - 29 124 тысяч тенге;
погашение займов - 2 168 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 5 892,6 тысяч тенге;
в пункте 6:
подпункт 7) изложить в следующей редакции:
«7) 20 004 тысяч тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, в том числе;
2 000 тысячи тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета;

"2012-2014 жылдарға арналған Ақжар аудандық бюджеті туралы" Ақжар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 39-1 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 8 тамыздағы N 5-2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 тамызда N 13-4-145 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 109-бабы 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған Ақжар аудандық бюджет туралы» Ақжар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 39-1 (Құқықтық кесімдерінің мемлекеттік тіркелімінде 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 13-4-134 тіркелген, 2012 жылғы 4 ақпанда «Дала-дидары» газетінің № 6 санында және 2012 жылғы 4 ақпанда « Ақжар-хабар » газетінің № 6 санында жарияланған) төртінші шақырылымдағы аудандық мәслихат сессиясының шешіміне келесі өзгертулер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1) кірістер – 2 105 725 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 263 566 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 265 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 5 000 мың теңге; трансферттердің түсуі – 1 833 894 мың теңге, оның ішінде;
облыстық бюджеттен берілетін субвенция – 1 403 437 мың теңге;
2) шығындар – 2 095 595 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 26 976,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 29 144,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді жабу – 2 168 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 16000 мың теңге, сонымен қатар:
қаржылық активтер сатып алу - 16000 мың теңге;
мемлекетке қаржылық активтерді сатудан түскен түсім - 0 мың теңге
5) бюджет тапшылығы – -32 846,3 мың тенге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 32 846,3 мың тенге
қарыздар түсімі – 29 124 мың тенге;
қарыздарды өтеу – 2 168 мың тенге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 5 892,6 мың тенге;
6-тармақта:
7 тармақша келесі редакцияда мазмұндалсын:
«7) Біліктілік категориясы үшін қосымша төлемдер көлемін арттыруға – 20 004 мың теңге, сонымен қатар;
2 000 мың теңге - Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға;

18 004 тысяч тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, за счет трансфертов из республиканского бюджета;
подпункт 9) изложить в следующей редакции:
9) 30 776 тысяч тенге – на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020, в том числе:
текущие целевые трансферты – всего 30 776 тысяч тенге, в том числе:
частичное субсидирование заработной платы – 8 059 тысяч тенге;
предоставление субсидий на переезд – 812 тысяч тенге;
создание центров занятости – 9 640 тысяч тенге;
молодежная практика – 12 265 тысяч тенге»;
в пункте 8:
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«6) 37 279 тысяч тенге - на выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости "Фонд поколений";
подпункт 7) изложить в следующей редакции:
«7) 2 533 тысяч тенге – на реконструкцию разводящих сетей водопровода в селе Дауит»;
дополнить подпунктом 12) следующего содержания:
12) 261 тысяча тенге – на подключение ID-Phone;.
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 200 тысяч тенге".
Приложение 14789 и 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 12345 и 6 к настоящему решению (прилагается);
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
Акжарского районного маслихата             А. Тажмиева
Секретарь
Акжарского районного маслихата             М. Жумабаев
СОГЛАСОВАНО: 8 августа 2012 года
Начальник государственного учреждения
«Акжарский районный отдел
экономики и бюджетного
планирования»                              Р. Джунусова
Приложение 1
к решению Акжарского
районного маслихата

18 004 мың теңге - Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға;
9 тармақша келесі редакцияда мазмұндалсын:
9) 2020 жұмыспен қамту бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға – 30 776 мың теңге, сонымен қатар:
Ағымдағы мақсаттық трансферттер – барлығы 30 776 мың теңге, сонымен қатар:
Жалақыны бөлшектеп қаржыландыруға – 8 059 мың теңге;
Көшіп келуге субсидия ұсынуға – 812 мың теңге;
Жұмыспен қамту орталығын құруға – 9 640 мың теңге;
Жастар тәжірибесіне – 12 265 мың теңге»;
8-тармақта:
6) тармақша келесі редакцияда мазмұндалсын:
«6) Тууды ынталандыру бағдарламасы бойынша « Ұрпақ қоры » бағдарламасы шеңберінде төленетін әлеуметтік көмекке – 37 279 мың теңге»;
7) тармақша келесі мазмұнда толықтырылсын:
«7) Дәуіт селосы су тарату желісін қайта жаңартуға – 2 533 мың теңге»;
12) тармақша келесі мазмұнда толықтырылсын:
«12) ID-Phone қосуға - 261 мың теңге»;
10-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«10. 2012 жылға облыстың жергілікті атқарушы органдардың резерві 200 мың таңге сомада бекітілсін»;
Көрсетілген шешімнің 14789 және 10-қосымшалары осы шешімнің 12345 және 6-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын (қоса тіркелген).
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақжар аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А. Тәжмиева
Ақжар аудандық
мәслихаттың хатшысы                        М. Жұмабаев
КЕЛІСІЛГЕН: 2012 жылғы 8 тамыз
«Ақжар аудандық экономика
және бюджеттік
жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Р. Жүнісова