Об утверждении регламентов электронных государственных услуг в области сельского хозяйства
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 28 декабря 2012 года N 336. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 января 2013 года N 2859. Утратило силу - постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 12 августа 2013 года № 212
Сноска. Утратило силу - постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 12.08.2013 № 212.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах», статьей 29 Закона Республики Казахстан от 11 января 2007 года «Об информатизации», подпунктом 21-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент электронной государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии для занятия деятельностью в области ветеринарии»;
2) регламент электронной государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей зерновых расписок»;
3) регламент электронной государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности по применению пестицидов (ядохимикатов) аэрозольным и фумигационным способами»;
4) регламент электронной государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности по производству (формуляции) пестицидов (ядохимикатов)»;
5) регламент электронной государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности по реализации пестицидов (ядохимикатов)».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                            Б. Сапарбаев
«СОГЛАСОВАНО»
Министр транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
____________________А. Жумагалиев
28 декабря 2012 года
Утвержден постановлением
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 28 декабря 2012 года № 336
Регламент электронной государственной услуги
«Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии
для занятия деятельностью в области ветеринарии»
1. Общие положения

Ауыл шаруашылығы саласындағы электрондық мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 28 желтоқсандағы N 336 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 қаңтарда N 2859 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 12 тамыздағы N 212 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 12.08.2013 N 212 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабына, «Ақпараттандыру туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 11 қаңтардағы Заңының 29-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 21-1) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) «Ветеринария саласындағы қызметпен айналысуға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру» электрондық мемлекеттік қызмет регламенті;
2) «Астық қолхаттарын бере отырып, қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру» электрондық мемлекеттік қызмет регламенті;
3) «Аэрозольдық және фумигациялық тәсілдермен пестицидтерді (улы химикаттарды) қолдану жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру» электрондық мемлекеттік қызмет регламенті;
4) «Пестицидтерді (улы химикаттарды) өндіру (формуляциялау) қызметін жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру» электрондық мемлекеттік қызмет регламенті;
5) «Пестицидтерді (улы химикаттарды) сату жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру» электрондық мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Б. Сапарбаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасы Көлік
және коммуникация министрі
_______________ А. Жұмағалиев
2012 жылғы 28 желтоқсан
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2012 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 336 қаулысымен бекітілді
«Ветеринария саласындағы қызметпен айналысуға лицензия беру,
қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру»
электрондық мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер

1. Электронная государственная услуга «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии для занятия деятельностью в области ветеринарии» (далее – электронная государственная услуга) оказывается местным исполнительным органом области (управлением сельского хозяйства Восточно-Казахстанской области) (далее – услугодатель), в части выдачи лицензии на ветеринарно-санитарную экспертизу продуктов и сырья животного происхождения, по адресу город: Усть-Каменогорск, улица Головкова, 38/40, а также через веб-портал «электронного правительства»: www.e.gov.kz или веб-портал «Е-лицензирование»: www.elicense.kz (далее – ПЭП).
2. Электронная государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии для занятия деятельностью в области ветеринарии», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1108.
3. Степень автоматизации электронной государственной услуги: частично автоматизированная.
4. Вид оказания электронной государственной услуги: транзакционная.
5. Понятия и сокращения, используемые в настоящем регламенте:
1) информационная система – система, предназначенная для хранения, обработки, поиска, распространения, передачи и предоставления информации с применением аппаратно-программного комплекса (далее – ИС);
2) веб-портал «электронного правительства» – информационная система, представляющая собой единое окно доступа ко всей консолидированной правительственной информации, включая нормативную правовую базу, и к электронным государственным услугам;
3) веб-портал «Е-лицензирование» – информационная система, содержащая сведения о выданных, переоформленных, приостановленных, возобновленных и прекративших действие лицензиях, а также филиалах, представительствах (объектах, пунктах, участках) лицензиата, осуществляющих лицензируемый вид (подвид) деятельности, которая централизованно формирует идентификационный номер лицензий, выдаваемых лицензиарами (далее – ИС ГБД «Е-лицензирование»);
4) шлюз «электронного правительства» – информационная система, предназначенная для интеграции информационных систем «электронного правительства» в рамках реализации электронных услуг (далее – ШЭП);
5) платежный шлюз «электронного правительства» – автоматизированная информационная система, предназначенная для обеспечения взаимодействия между информационными системами банков второго уровня, организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций и «электронного правительства» при осуществлении платежей физических и юридических лиц (далее – ПШЭП);

1. «Ветеринария саласындағы қызметпен айналысуға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру» электрондық мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – электрондық мемлекеттік қызмет) облыстың жергілікті атқарушы органы (Шығыс Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасы) (бұдан әрі – қызмет беруші) жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізатқа ветеринариялық-санитариялық сараптама жүргізуге лицензия беру бөлігінде, Өскемен қаласы, Головков көшесі, 38/40 мекенжайында, сондай-ақ «электрондық үкімет» веб-порталы: www.e.gov.kz немесе «Е-лицензиялау» веб-порталы: www.elicense.kz (бұдан әрі – ЭҮП) арқылы көрсетеді.
2. Электрондық мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1108 қаулысымен бекітілген «Ветеринария саласындағы қызметпен айналысуға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру» мемлекеттік қызмет стандарты негізінде көрсетіледі.
3. Электрондық мемлекеттік қызметті автоматтандыру дәрежесі: ішінара автоматтандырылған.
4. Электрондық мемлекеттік қызмет көрсету түрі: транзакциялық.
5. Осы регламентте пайдаланылатын ұғымдар мен қысқартулар:
1) ақпараттық жүйе – аппараттық-бағдарламалық кешенді қолдана отырып ақпаратты сақтауға, өңдеуге, іздеуге, таратуға, беруге және ұсынуға арналған жүйе (бұдан әрі – АЖ);
2) «электрондық үкіметтің» веб-порталы – нормативтік-құқықтық базаны қоса алғанда, барлық шоғырландырылған үкіметтік ақпаратқа және электрондық мемлекеттік қызметтер көрсетуге қол жеткізудің бірыңғай терезесін білдіретін ақпараттық жүйе;
3) «Е-лицензиялау» веб-порталы – берілген, қайта ресімделген, уақытша тоқтатылған, қайта жаңартылған және қолданылуын тоқтатқан лицензиялар, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрін (кіші түрін) жүзеге асыратын лицензиаттың филиалдары, өкілдіктері (объектілері, пункттері, учаскелері) туралы мәліметтері бар, лицензиарлар беретін лицензиялардың сәйкестендіру нөмірін орталықтандырып қалыптастыратын ақпараттық жүйе (бұдан әрі – «Е-лицензиялау» МДБ АЖ);
4) «электрондық үкімет» шлюзі – электрондық қызметтер көрсетуді іске асыру шеңберінде «электрондық үкімет» ақпараттық жүйелерін интеграциялауға арналған ақпараттық жүйе (бұдан әрі – ЭҮШ);
5) «электрондық үкіметтің» төлем шлюзі – жеке және заңды тұлғалардың төлемдерін жүзеге асыру кезінде екінші деңгейдегі банктердің, банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың және «электрондық үкіметтің» ақпараттық жүйелері арасындағы өзара іс-қимылды қамтамасыз етуге арналған автоматтандырылған ақпараттық жүйе (бұдан әрі – ЭҮТШ);

6) государственная база данных «Физические лица» – информационная система, предназначенная для автоматизированного сбора, хранения и обработки информации, создания Национального реестра индивидуальных идентификационных номеров с целью внедрения единой идентификации физических лиц в Республике Казахстан и предоставления о них актуальных и достоверных сведений органам государственного управления и прочим субъектам в рамках их полномочий и в соответствии с законодательством Республики Казахстан (далее – ГБД ФЛ);
7) государственная база данных «Юридические лица» – информационная система, предназначенная для автоматизированного сбора, хранения и обработки информации, создания Национального реестра бизнес-идентификационных номеров с целью внедрения единой идентификации юридических лиц в Республике Казахстан и предоставления о них актуальных и достоверных сведений органам государственного управления и прочим субъектам в рамках их полномочий и в соответствии с законодательством Республики Казахстан (далее – ГБД ЮЛ);
8) индивидуальный идентификационный номер – уникальный номер, формируемый для физического лица, в том числе индивидуального предпринимателя, осуществляющего деятельность в виде личного предпринимательства (далее – ИИН);
9) бизнес-идентификационный номер – уникальный номер, формируемый для юридического лица (филиала и представительства) и индивидуального предпринимателя, осуществляющего деятельность в виде совместного предпринимательства (далее – БИН);
10) пользователь – субъект, обращающийся к информационной системе за получением необходимых ему электронных информационных ресурсов и пользующийся ими;
11) транзакционная услуга – услуга по предоставлению пользователям электронных информационных ресурсов, требующая взаимного обмена информацией с применением электронной цифровой подписи;
12) электронная цифровая подпись – набор электронных цифровых символов, созданный средствами электронной цифровой подписи и подтверждающий достоверность электронного документа, его принадлежность и неизменность содержания (далее – ЭЦП);
13) электронный документ – документ, в котором информация представлена в электронно-цифровой форме и удостоверена посредством электронной цифровой подписи;
14) электронная государственная услуга – государственная услуга, оказываемая в электронной форме с применением информационных технологий;
15) электронная лицензия – лицензия в форме электронного документа, оформляемая и выдаваемая с использованием информационных технологий, равнозначная лицензии на бумажном носителе;

6) «Жеке тұлғалар» мемлекеттік деректер базасы – Қазақстан Республикасында жеке тұлғаларды бірыңғай сәйкестендіруді енгізу және олар туралы өзекті және дұрыс мәліметтерді мемлекеттік басқару органдарына және басқа да субъектілерге олардың өкілеттіктері шеңберінде және Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес беру мақсатында ақпаратты автоматтандырып жинауға, сақтауға және өңдеуге, Ұлттық жеке сәйкестендіру нөмірлері тізілімін жасауға арналған ақпараттық жүйе (бұдан әрі – ЖТ МДБ);
7) «Заңды тұлғалар» мемлекеттік деректер базасы – Қазақстан Республикасында заңды тұлғаларды бірыңғай сәйкестендіруді енгізу және олар туралы өзекті және дұрыс мәліметтерді мемлекеттік басқару органдарына және басқа да субъектілерге олардың өкілеттіктерінің шеңберінде және Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес беру мақсатында ақпаратты автоматтандырып жинауға, сақтауға және өңдеуге, Ұлттық бизнес сәйкестендіру нөмірлері тізілімін жасауға арналған автоматтандырылған жүйе (бұдан әрі – ЗТ МДБ);
8) жеке сәйкестендіру нөмірі – жеке тұлға, соның ішінде қызметін жеке кәсіпкерлік түрінде жүзеге асыратын жеке кәсіпкер үшін қалыптастырылатын бірегей нөмір (бұдан әрі – ЖСН);
9) бизнес-сәйкестендiру нөмiрi - заңды тұлғаға (филиал мен өкiлдiкке) және бiрлескен кәсiпкерлiк түрiнде қызметiн жүзеге асыратын дара кәсiпкер үшiн қалыптастырылатын бiрегей нөмiр;
10) пайдаланушы – оған қажетті электрондық ақпараттық ресурстарды алу үшін ақпараттық жүйеге жүгінетін және оларды пайдаланатын субъект (алушы, қызмет беруші);
11) транзакциялық қызмет – электрондық цифрлық қолтаңбаны қолдана отырып, өзара ақпарат алмасуды талап ететін, пайдаланушыларға электрондық ақпараттық ресурстарды беру жөніндегі қызмет;
12) электрондық цифрлық қолтаңба – электрондық цифрлық қолтаңба құралдарымен құрылған және электрондық құжаттың дұрыстығын, оның тиесілілігін және мазмұнының тұрақтылығын растайтын электрондық цифрлық таңбалар жинағы (бұдан әрі – ЭЦҚ);
13) электрондық құжат – ақпарат электрондық-цифрлық нысанда берілген және электрондық цифрлық қолтаңба арқылы куәландырылған құжат;
14) электрондық мемлекеттік қызмет – ақпараттық технологияларды қолдана отырып, электрондық нысанда көрсетілетін мемлекеттік қызмет;
15) электрондық лицензия – ақпараттық технологияларды пайдалана отырып ресімделетін және берілетін, қағаз тасығыштағы лицензияға тең электрондық құжат түріндегі лицензия;

16) СФЕ – структурно-функциональные единицы;
17) АРМ – автоматизированное рабочее место;
18) ЕНИС – Единая нотариальная информационная система.
2. Порядок деятельности услугодателя по оказанию
электронной государственной услуги
6. Пошаговые действия и решения услугодателя через ПЭП (диаграмма № 1 функционального взаимодействия при оказании электронной государственной услуги) приведены в приложении 2 к настоящему регламенту:
1) получатель государственной услуги (далее - получатель) осуществляет регистрацию на ПЭП с помощью своего регистрационного свидетельства ЭЦП, которое хранится в интернет-браузере компьютера получателя (осуществляется для незарегистрированных получателей на ПЭП);
2) процесс 1 – прикрепление в интернет-браузер компьютера получателя регистрационного свидетельства ЭЦП, процесс ввода получателем пароля (процесс авторизации) на ПЭП для получения государственной услуги;
3) условие 1 – проверка на ПЭП подлинности данных о зарегистрированном получателе через логин (ИИН/БИН) и пароль;
4) процесс 2 – формирование ПЭПом сообщения об отказе в авторизации в связи с имеющимися нарушениями в данных получателя;
5) процесс 3 – выбор получателем, указанной в настоящем регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания услуги и заполнение получателем формы (ввод данных) с учетом ее структуры и форматных требований, прикрепление к форме запроса необходимых документов в электронном виде;
6) процесс 4 – оплата услуги на ПШЭП, а затем эта информация поступает в ИС ГБД «Е-лицензирование»;
7) условие 2 – проверка в ИС ГБД «Е-лицензирование» факта оплаты за оказание услуги;
8) процесс 5 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге, в связи с отсутствием оплаты за оказание услуги в ИС ГБД «Е-лицензирование»;
9) процесс 6 - выбор получателем регистрационного свидетельства ЭЦП для удостоверения (подписания) запроса;
10) условие 3 – проверка на ПЭП срока действия регистрационного свидетельства ЭЦП и отсутствия в списке отозванных (аннулированных) регистрационных свидетельств, а также соответствия идентификационных данных между ИИН/БИН, указанным в запросе и ИИН/БИН, указанным в регистрационном свидетельстве ЭЦП);
11) процесс 7 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с неподтверждением подлинности ЭЦП получателя;
12) процесс 8 – удостоверение (подписание) посредством ЭЦП получателя заполненной формы (введенных данных) запроса на оказание услуги;
13) процесс 9 – регистрация электронного документа (запроса получателя) в ИС ГБД «Е-лицензирование» и обработка запроса в ИС ГБД «Е-лицензирование»;

16) ҚФБ – құрылымдық-функционалдық бірліктер;
17) АЖО – автоматтандырылған жұмыс орны;
18) БНАЖ – Бірыңғай нотариалдық ақпараттық жүйе.
2. Қызмет берушінің электрондық мемлекеттік қызмет көрсету
бойынша қызмет тәртібі
6. Қызмет берушінің ЭҮП арқылы адымдық әрекеттері мен шешімдері (электрондық мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі функционалдық өзара әрекеттесудің № 1 диаграммасы) осы регламентке 2 қосымшада келтірілген:
1) мемлекеттік қызметті алушы (бұдан әрі - алушы) ЭҮП-де тіркеуді алушының компьютерінің интернет-браузерінде сақталатын өзінің ЭЦҚ тіркеу куәлігінің көмегімен жүзеге асырады (ЭҮП-де тіркелмеген алушылар үшін жүзеге асырылады);
2) 1-үдеріс – алушының компьютерінің интернет-браузеріне ЭЦҚ тіркеу куәлігін қосу, мемлекеттік қызметті алу үшін алушының парольді
ЭҮП-ге енгізу үдерісі (авторлау үдерісі);
3) 1-шарт – тіркелген алушы туралы деректердің дұрыстығын логин (ЖСН/БСН) мен пароль арқылы ЭҮП-де тексеру;
4) 2-үдеріс – алушының деректерінде бұзушылықтар болуына байланысты авторлаудан бас тарту туралы хабарламаны ЭҮП-де қалыптастыру;
5) 3-үдеріс – алушының осы регламентте көрсетілген қызметті таңдауы, қызметті көрсету және оның құрылымы мен форматтық талаптарды ескере отырып, алушының нысанды толтыруы (деректерді енгізуі) үшін сұрау салу нысанын экранға шығаруы, қажетті құжаттарды сұрау салу нысанына электрондық түрде қоса беруі;
6) 4-үдеріс – ЭҮТШ-де қызметке ақы төлеу, бұдан кейін бұл ақпарат «Е-лицензиялау» МДБ АЖ-ға келіп түседі;
7) 2-шарт – «Е-лицензиялау» МДБ АЖ-да қызмет көрсеткені үшін ақы төлеу фактісін тексеру;
8) 5-үдеріс – «Е-лицензиялау» МДБ АЖ-да қызмет көрсету үшін төлемнің болмауына байланысты сұратылатын қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
9) 6-үдеріс – сұрау салуды куәландыру (қол қою) үшін алушының ЭЦҚ тіркеу куәлігін таңдауы;
10) 3-шарт – ЭҮП-да ЭЦҚ тіркеу куәлігінің қолданылу мерзімін және кері қайтарылған (жойылған) тіркеу куәліктерінің тізімінде болмауын, сондай-ақ сұрау салуда көрсетілген ЖСН/БСН мен ЭЦҚ тіркеу куәлігінде көрсетілген ЖСН/БСН арасындағы сәйкестендіру деректерінің сәйкестігін тексеру;
11) 7-үдеріс – алушының ЭЦҚ-сы түпнұсқалығының расталмауына байланысты сұратылатын қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
12) 8-үдеріс – қызмет көрсетуге сұрау салудың толтырылған нысанын (енгізілген деректерін) алушының ЭЦҚ-сы арқылы куәландыруы (қол қоюы);
13) 9-үдеріс – электрондық құжатты (алушының сұрау салуын) «Е-лицензиялау» МДБ АЖ-да тіркеу және «Е-лицензиялау» МДБ АЖ-да сұрау салуды өңдеу;

14) условие 4 – проверка услугодателем соответствия получателя квалификационным требованиям и основаниям для выдачи лицензии;
15) процесс 10 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с имеющимися нарушениями в данных получателя в ИС ГБД «Е-лицензирование»;
16) процесс 11 – получение получателем результата услуги (электронная лицензия), сформированного ПЭПом. Электронный документ формируется с использованием ЭЦП уполномоченного лица услугодателя.
7. Пошаговые действия и решения через услугодателя (диаграмма № 2 функционального взаимодействия при оказании электронной государственной услуги) приведены в приложении 2 к настоящему регламенту:
1) процесс 1 – ввод сотрудником услугодателя логина и пароля (процесс авторизации) в ИС ГБД «Е-лицензирование» для оказания государственной услуги;
2) условие 1 – проверка в ИС ГБД «Е-лицензирование» подлинности данных о зарегистрированном сотруднике услугодателя через логин и пароль;
3) процесс 2 – формирование ИС ГБД «Е-лицензирование» сообщения об отказе в авторизации в связи с имеющимися нарушениями в данных сотрудника услугодателя;
4) процесс 3 – выбор сотрудником услугодателя услуги, указанной в настоящем регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания услуги и ввод сотрудником услугодателя данных получателя;
5) процесс 4 – направление запроса через ШЭП в ГБД ФЛ/ГБД ЮЛ о данных получателя;
6) условие 2 – проверка наличия данных получателя в ГБД ФЛ/ГБД ЮЛ;
7) процесс 5 – формирование сообщения о невозможности получения данных в связи с отсутствием данных получателя в ГБД ФЛ/ГБД ЮЛ;
8) процесс 6 – заполнение формы запроса в части отметки о наличии документов в бумажной форме и сканирование сотрудником услугодателя необходимых документов, предоставленных получателем, и прикрепление их к форме запроса;
9) процесс 7 – регистрация запроса в ИС ГБД «Е-лицензирование» и обработка услуги в ИС ГБД «Е-лицензирование»;
10) условие 3 – проверка услугодателем соответствия получателя квалификационным требованиям и основаниям для выдачи лицензии;
11) процесс 8 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с имеющимися нарушениями в данных получателя в ИС ГБД «Е-лицензирование»;
12) процесс 9 – получение получателем результата услуги (электронная лицензия), сформированного ИС ГБД «Е-лицензирование». Электронный документ формируется с использованием ЭЦП уполномоченного лица услугодателя.
8. Экранные формы заполнения запроса и ответа на услугу на государственном и русском языках приведены на веб-портале «Электронного правительства» www.e.gov.kz.

14) 4-шарт – қызмет берушінің алушының біліктілік талаптарына және лицензия беру үшін негіздерге сәйкестігін тексеруі;
15) 10-үдеріс - алушының деректерінде бұзушылықтардың болуына байланысты «Е-лицензиялау» МДБ АЖ-да сұратылатын қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
16) 11-үдеріс - алушының ЭҮП-де қалыптастырылған қызмет нәтижесін (электрондық лицензия) алуы. Электрондық құжат қызмет берушінің уәкілетті тұлғасының ЭЦҚ пайдалана отырып қалыптастырылады.
7. Қызмет беруші арқылы адымдық әрекеттер мен шешімдер (электрондық мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі функционалдық өзара әрекеттесудің № 2 диаграммасы) осы регламентке 2 қосымшада келтірілген:
1) 1-үдеріс – қызмет беруші қызметкерінің мемлекеттік қызмет көрсету үшін «Е-лицензиялау» МДБ АЖ-ға логин мен пароль енгізуі (авторлау үдерісі);
2) 1-шарт – қызмет берушінің тіркелген қызметкері туралы деректердің түпнұсқалығын «Е-лицензиялау» МДБ АЖ-да логин мен пароль арқылы тексеру;
3) 2-үдеріс – қызмет беруші қызметкерінің деректерінде бұзушылықтардың болуына байланысты авторлаудан бас тарту туралы хабарламаны «Е-лицензиялау» МДБ АЖ-да қалыптастыру;
4) 3-үдеріс – қызмет беруші қызметкерінің осы регламентте көрсетілген қызметті таңдауы, қызмет көрсетуге арналған сұрау салу нысанын экранға шығаруы және қызмет беруші қызметкерінің алушының деректерін енгізуі;
5) 4-үдеріс – алушының деректері туралы сұрау салуды ЭҮШ арқылы ЖТ МДБ/ЗТ МДБ-ға жіберу;
6) 2-шарт - ЖТ МДБ/ЗТ МДБ-да алушы деректерінің болуын тексеру;
7) 5-үдеріс – ЖТ МДБ/ЗТ МДБ-да алушы деректерінің болмауына байланысты деректерді алу мүмкін еместігі туралы хабарламаны қалыптастыру;
8) 6-үдеріс - қызмет беруші қызметкерінің қағаз түріндегі құжаттардың болуы туралы белгілеу бөлігінде сұрау салу нысанын толтыруы және алушы ұсынған қажетті құжаттарды сканерлеуі және оларды сұрау салу нысанына қоса беруі;
9) 7-үдеріс – сұрау салуды «Е-лицензиялау» МДБ АЖ-да тіркеу және «Е-лицензиялау» МДБ АЖ-да қызметті өңдеу;
10) 3-шарт – қызмет берушінің алушының біліктілік талаптарына және лицензия беру үшін негіздерге сәйкестігін тексеруі;
11) 8-үдеріс – алушының деректерінде бұзушылықтардың болуына байланысты «Е-лицензиялау» МДБ АЖ-да сұратылатын қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
12) 9-үдеріс – алушының «Е-лицензиялау» МДБ АЖ-да қалыптастырылған қызмет нәтижесін (электрондық лицензия) алуы. Электрондық құжат қызмет берушінің уәкілетті тұлғасының ЭЦҚ пайдалана отырып қалыптастырылады.
8. Қызметке мемлекеттік және орыс тілдерінде сұрау салуды және жауапты толтыру экрандық нысаны www.e.gov.kz «электрондық үкімет» веб-порталында көрсетілген.

9. Способ проверки получателем статуса исполнения запроса по электронной государственной услуге: на портале «электронного правительства» в разделе «История получения услуг», а также при обращении к услугодателю.
10. Информацию об оказании электронной государственной услуге, также в случае необходимости оценки (в том числе обжалования) ее качества можно получить по телефону саll-центра: (1414).
3. Описание порядка взаимодействия в процессе оказания
электронной государственной услуги
11. СФЕ, которые участвуют в процессе оказания услуги:
ПЭП;
ПШЭП;
ИС ГБД «Е-лицензирование»;
ШЭП;
ГБД ФЛ/ГБД ЮЛ;
ЕНИС.
12. Текстовое табличное описание последовательности действий (процедур, функций, операций) с указанием срока выполнения каждого действия приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
13. Диаграмма, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий (в процессе оказания электронной государственной услуги) в соответствии с их описаниями, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
14. Результаты оказания услуги получателям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением 3 к настоящему регламенту.
15. Требования, предъявляемые к процессу оказания услуги получателями:
1) конфиденциальность (защита от несанкционированного получения информации);
2) целостность (защита от несанкционированного изменения информации);
3) доступность (защита от несанкционированного удержания информации и ресурсов).
16. Технические условия оказания услуги:
1) выход в Интернет;
2) наличие ИИН/БИН у лица, которому выдается электронная лицензия;
3) авторизация с ПЭП;
4) наличие пользователя ЭЦП;
5) наличие банковской карточки или текущего счета в банке второго уровня.
Приложение 1 к регламенту
электронной государственной услуги
«Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов
лицензии для занятия деятельностью в области ветеринарии»
Таблица 1. Описание действий СФЕ через ПЭП
№ действия
(хода, потока
работ)
1
2
3
4
5
6
Наименование
СФЕ
Получатель
ПЭП
Получатель
ПШЭП
ПЭП
Получатель
Наименование
действия
процесса,
процедуры,
операции) и
их описание
Прикрепление
в интернет-
браузер
компьютера
получателя
регистрационного свидетельства ЭЦП
Формирует
сообщение об
отказе в
связи с
имеющимися
нарушениями
в данных
получателя
Выбирает
услугу и
формирует
данные
запроса
прикреплением
необходимых
документов в
электронном
виде
Оплата
услуги
Формирует
сообщение об
отказе в
связи с
отсутствием
оплаты
Выбор ЭЦП
для
удостоверения (подписания)
запроса
Форма
завершения
(данные,
документ
организационно-
распорядительное решение)
Отображение
уведомления
об успешном
формировании
запроса
Формирование
сообщения
об отказе в
запрашиваемой
электронной
государственной
услуге
Отображение
уведомления
об успешном
формировании
запроса
Отображение
уведомления об
успешном
завершении
действия
Формирование
сообщения об
отказе в
запрашиваемой
электронной
государственной
услуге
Маршрутизация
запроса
Сроки
исполнения
10 – 15 сек
20 сек
1,5 мин
1,5 мин
10 – 15 сек
10 – 15 сек
Номер
следующего
действия
2 – если есть
нарушения в
данных получателя; 3 – если
авторизация
прошла
успешно
4
5 – если не
оплатил,
6 – если
оплатил
7 – если в ЭЦП
ошибка, 8
– если ЭЦП без ошибки
продолжение таблицы 1
№ действия
(хода, потока
работ)
7
8
9
10
11
Наименование СФЕ
ПЭП
Получатель
ПЭП
ПЭП
ПЭП
Наименование
действия
(процесса,
процедуры,
операции) и их
описание
Формирует
сообщения об
отказе в
связи с не
подтверждением подлинности
ЭЦП
получателя
Удостоверение
(подписание)
запроса
посредством
ЭЦП
Регистрация
электронного
документа,
заявления
(запроса
получателя)
в ИС ГБД
«Е-лицензирование» и
обработка
запроса в ИС
ГБД «Е-лицензирование»
Формирование
сообщения
об отказе в
связи с
имеющимися
нарушениями
в данных
получателя
в ИС ГБД
«Е-лицензирование»
Электронный
документ
(электронная
лицензия)
Форма завершения
(данные,
документ
организационно–
распорядительное
решение)
Формирование
сообщения об
отказе в
запрашиваемой
электронной
государственной услуге
Маршрутизация
запроса
Регистрация
запроса с
присвоением
номера
заявлению
Формирование
сообщения
об отказе в
запрашиваемой
электронной
государственной услуге
Электронная
лицензия
Сроки исполнения
10 – 15 сек
1,5 мин
При выдаче
лицензии – не
позднее 15
рабочих дней;
при переоформлении
лицензии – в
течение 10
рабочих дней;
при выдаче
дубликата
лицензии – в
течение 2-х
рабочих дней
-
-
Номер следующего
действия
-
-
10-проверка
услугодателем
соответствия
получателя
квалификационным требованиям и основаниям для
выдачи
лицензии
-
Таблица 2. Описание действий СФЕ через услугодателя
№ действия
(хода, потока
работ)
1
2
3
4
5
Наименование
СФЕ
Услугодатель
ИС ГБД
«Е-лицензирование»
Услугодатель
ГБД ФЛ/
ГБД ЮЛ
ИС ГБД
«Е-лицензирование»
Наименование
действия
(процесса,
процедуры,
операции) и
их описание
Авторизуется
на ИС ГБД
«Е-лицензирование»
Формирует
сообщение об
отказе в
связи с
имеющимися
нарушениями
в данных
Выбор
сотрудником
услугодателя
услуги
Направление
запроса на
проверку
данных
получателя
в ГБД ФЛ/
ГБД ЮЛ
Формирование
сообщения об
отказе в связи
с имеющимися
нарушениями в
данных
Форма
завершения
(данные,
документ
организационно
–распорядительное решение)
Отображение
уведомления
об успешном
формировании
запроса
Формирование
сообщения об
отказе в запрашиваемой
электронной
государственной услуге
Отображение
уведомления об
успешном
формировании
запроса
Маршрутизация запроса
Формирование
сообщения об
отказе в
запрашиваемой
электронной
государственной
услуге
Сроки
исполнения
10 – 15 сек
10 сек
1,5 мин
1,5 мин
1,5 мин
Номер
следующего
действия
1 - проверка в
ИС ГБД
«Е-лицензирование»
подлинности
данных о
зарегистрированном
сотруднике
услугодателя
через логин
и пароль
4
5 – если
есть
нарушения
в данных
получателя;
6 – если
авторизация
прошла
успешно
-
продолжение таблицы 2
№ действия
(хода, потока
работ)
6
7
8
9
Наименование
СФЕ
Услугодатель
ИС ГБД  «Е-лицензирование»
ИС ГБД
«Е-лицензирование»
ИС ГБД
«Е-лицензирование»
Наименование
действия
(процесса,
процедуры,
операции) и
их описание
Заполнение
формы запроса
с прикреплением
документов
Регистрация
электронного
документа в ИС
ГБД «Е-лицензирование» и
обработка услуги
в  ИС ГБД «Е-лицензирование»
Формирование
сообщения об
отказе в
запрашиваемой
услуге в связи
с имеющимися
нарушениями в
данных получателя
в ИС ГБД «Е-лицензирование»
Электронный
документ
(электронная
лицензия)
Форма
завершения
(данные,
документ
организационно-
распорядительное решение)
Отображение
уведомления об
успешном
формировании
запроса
Регистрация
запроса в системе
с присвоением
номера заявлению
Формирование
сообщения об
отказе в
запрашиваемой
электронной
государственной
услуге
Электронная
лицензия
Сроки
исполнения
10 – 15 сек
При выдаче
лицензии – не
позднее 15
рабочих дней;
при переоформлении
лицензии – в
течение 10
рабочих дней;
при выдаче
дубликата лицензии – в течение
2-х рабочих дней
-
-
Номер
следующего
действия
-
8 – если в ИС ГБД Е-лицензирование»
отсутствуют
данные по
запросу, 9 – если
данные по запросу
найдены
-
-
Приложение 2 к регламенту
электронной государственной услуги
«Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии
для занятия деятельностью в области ветеринарии»
Диаграмма № 1 функционального взаимодействия при оказании
электронной государственной услуги через ПЭП
Диаграмма № 2 функционального взаимодействия при оказании
электронной государственной услуги через услугодателя
Условные обозначения:
Приложение 3 к регламенту
электронной государственной услуги
«Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии
для занятия деятельностью в области ветеринарии»
Форма анкеты для определения показателей
электронной государственной услуги: «качество» и «доступность»
___________________________________________________
(наименование услуги)

9. Алушының электрондық мемлекеттік қызмет бойынша сұрау салуды орындау мәртебесін тексеру тәсілі: «электрондық үкімет» порталындағы «Қызметтерді алу тарихы» бөлімінде, сондай-ақ қызмет берушіге жүгіну кезінде.
10. Электрондық мемлекеттік қызмет көрсету, сондай-ақ, қажет болған жағдайда оның сапасын бағалау (оның ішінде шағымдану) туралы ақпаратты саll-орталықтың (1414) телефоны бойынша алуға болады.
3. Электрондық мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі
өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
11. Қызмет көрсету үдерісіне қатысатын ҚФБ:
ЭҮП;
ЭҮТШ;
«Е-лицензиялау» МДБ АЖ;
ЭҮШ;
ЖТ МДБ/ЗТ МДБ;
БНАЖ.
12. Әрбір іс-қимылдың орындалу мерзімін көрсете отырып, іс-қимыл (рәсімдер, функциялар, операциялар) дәйектілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламентке 1 қосымшада көрсетілген.
13. Олардың сипаттамаларына сәйкес іс-қимылдың (электрондық мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде) қисынды дәйектілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін диаграмма осы регламентке 2 қосымшада көрсетілген.
14. Алушыларға қызмет көрсету нәтижелері осы регламентке 3 қосымшаға сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
15. Алушыларға қызмет көрсету үдерісіне қойылатын талаптар:
1) құпиялылық (ақпаратты заңсыз алудан қорғау);
2) тұтастық (ақпаратты заңсыз өзгертуден қорғау);
3) қол жетімділік (ақпарат пен ресурстарды заңсыз ұстап қалудан қорғау).
16. Қызмет көрсетудің техникалық шарттары:
1) Интернетке шығу;
2) электрондық лицензия берілетін тұлғада ЖСН/БСН болуы;
3) ЭҮП-мен авторлау;
4) пайдаланушының ЭЦҚ-сы болуы;
5) екінші деңгейдегі банкте банк карточкасының немесе ағымдағы шотының болуы.
«Ветеринария саласындағы қызметпен айналысуға
лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның
телнұсқасын беру» электрондық мемлекеттік қызмет
регламентіне 1 қосымша
1 кесте. ЭҮП арқылы ҚФБ іс-қимылдарының сипаттамасы
Әрекеттің
(жұмыстар
барысының,
ағынының) №
1
2
3
4
5
6
ҚФБ атауы
Алушы
ЭҮП
Алушы
ЭҮТП
ЭҮП
Алушы
Әрекеттің
(үдерістің,
рәсімдеудің,
операцияның)
атауы және
олардың
сипаттамасы
Алушының
компьютерінің
интернет-
браузеріне
ЭЦҚ тіркеу
куәлігін
қосу
Алушының
деректерінде
бұзушылықтар
болуына
байланысты
бас тарту
туралы
хабарламаны
қалыптастырады
Қызметті
таңдайды
және
қажетті
құжаттарды
электрондық
түрде қоса
бере
отырып,
сұрау салу
деректерін
қалыптастырады
Қызметке
ақы төлеу
Төлем
болмауына
байланысты
бас тарту
туралы
хабарламаны
қалыптастырады
Сұрау
салуды
куәландыру
(қол қою)
үшін ЭЦҚ
таңдау
Аяқтау нысаны
(деректер,
құжат,
ұйымдастыру-
басшылық ету
шешімі)
Сұрау салудың
ойдағыдай
қалыптастырылуы туралы
хабарламаны
көрсету
Сұратылатын
электрондық
мемлекеттік
қызметтен
бас тарту
туралы
хабарламаны
қалыптастыру
Сұрау
салудың
ойдағыдайқалыптастырылуы туралы
хабарламаны
көрсету
Іс-қимылдың
ойдағыдай
аяқталуы
туралыхабарламаны көрсету
Сұратылатын
электрондық
мемлекеттік
қызметтен
бас тарту
туралы
хабарламаны
қалыптастыру
Сұрау
салуды
бағдарлау
Орындау
мерзімдері
10 – 15 сек
20 сек
1,5 мин
1,5 мин
10 – 15 сек
10 – 15 сек
Келесі
әрекеттің
нөмірі
2 – егер алушы
деректерінде
бұзушылықтар
болса;
3 – егер
авторлау
ойдағыдай
өтсе
4
5 – егер
төлемесе,
6 – егер
төлесе
7 - егер
ЭЦҚ-да
қателік
болса,
8 - егер
ЭЦҚ
қатесіз
болса
1 кестенің жалғасы:
Әрекеттің
(жұмыстар
барысының,
ағынының) №
7
8
9
10
11
ҚФБ атауы
ЭҮП
Алушы
ЭҮП
ЭҮП
ЭҮП
Әрекеттің
(үдерістің,
рәсімдеудің,
операцияның)
атауы және
олардың
сипаттамасы
Алушының ЭЦҚ
түпнұсқалығы
ның
расталмауына
байланысты
бас тарту
туралы
хабарламанықалыптастырады
ЭЦҚ көмегімен
сұрау салуды
куәландыру
(қол қою)
Электрондық
құжатты,
өтінішті
(алушының
сұрау
салуын) «Е-
лицензиялау»
МДБ АЖ-да
тіркеу және«Е-лицензиялау» МДБ
АЖ-да сұрау
салуды өңдеу
Алушының «Е-
лицензиялау»
МДБ АЖ-дағы
деректерінде
бұзушылықтардың болуына
байланысты
бас тарту
туралы
хабарламаны
қалыптастыру
Электрондық
құжат
(электрондық
лицензия)
Аяқтау нысаны
(деректер,
құжат,
ұйымдастыру-
басшылық ету
шешімі)
Сұратылатын
электрондық
мемлекеттік
қызметтен
бас тарту
туралы
хабарламаны
қалыптастыру
Сұрау салуды
бағдарлау
Өтінішке
нөмір бере
отырып,
сұрау салуды
тіркеу
Сұратылатын
электрондық
мемлекеттік
қызметтен
бас тарту
туралы
хабарламаны
қалыптастыру
Электрондық
лицензия
Орындау
мерзімдері
10 – 15 сек
1,5 мин
Лицензияны
беру үшiн –
15 жұмыс
күнiнен кеш
емес;
лицензияны
қайта
ресiмдеу
үшiн – 10
жұмыс күнi
iшiнде;
лицензияның
телнұсқасын
беру үшiн –
2 жұмыс күнi
iшiнде
-
-
Келесі әрекеттің нөмірі
-
-
10 - қызмет
берушінің
алушының
біліктілік
талаптарына
және
лицензия
беру үшін
негіздерге
сәйкестігін
тексеруі
-
2-кесте. Қызмет беруші арқылы ҚФБ іс-қимылдарының сипаттамасы
Әрекеттің
(жұмыстар
барысының,
ағынының)
1
2
3
4
5
ҚФБ атауы
Қызмет
беруші
«Е-лицензиялау»
МДБ АЖ
Қызмет
беруші
ЖТ МДБ/
ЗТ МДБ
«Е-лицензиялау»
МДБ АЖ
Әрекеттің
(үдерістің, рәсімдеудің,
операцияның) атауы және
олардың
сипаттамасы
«Е-лицензиялау»
МДБ АЖ-да
авторланады
Деректерде бұзушылықтардың
болуына
байланысты бас тарту
туралы
хабарламаны
қалыптастырады
Қызмет
беруші
қызметкерінің
қызметті
таңдауы
Алушының
деректерін
тексеруге сұрау
салуды
ЖТ МДБ/
ЗТ МДБ-ға
жіберу
Деректерде
бұзушылықтардың
болуына
байланысты бас тарту
туралы
хабарламаны
қалыптастыру
Аяқтау
нысаны
(деректер,
құжат,
ұйымдастыру
-басшылық ету
шешімі)
Сұрау
салудың
ойдағыдай
қалыптастырылуы
туралы
хабарламаны
көрсету
Сұратылатын
электрондық
мемлекеттік
қызметтен бас тарту
туралы
хабарламаны
қалыптастыру
Сұрау
салудың
ойдағыдай
қалыптастырылуы
туралы
хабарламаны
көрсету
Сұрау
салуды
бағдарлау
Сұратылатын
электрондық
мемлекеттік
қызметтен бас тарту
туралы
хабарламаны
қалыптастыру
Орындау
мерзімдері
10–15
сек
10 сек
1,5 мин
1,5 мин
1,5 мин
Келесі
әрекеттің
нөмірі
1 -
қызмет
берушінің тіркелген
қызметкері
туралы
деректердің
түпнұсқалығын
«Е-лицензиялау»
МДБ АЖ-да
логин мен
пароль арқылы
тексеру
4
5-егер
алушының
деректерінде
бұзушылықтар
болса;
6-егер
авторлау
ойдағыдай өтсе
2 кестенің жалғасы:
Әрекеттің
(жұмыстар
барысының,
ағынының)
6
7
8
9
ҚФБ атауы
Қызмет
беруші
«Е-лицензиялау»
МДБ АЖ
«Е-лицензиялау»
МДБ АЖ
«Е-лицензиялау»
МДБ АЖ
Әрекеттің
(үдерістің, рәсімдеудің,
операцияның) атауы
және олардың
сипаттамасы
Құжаттарды қоса
бере отырып,
сұрау салу
нысандарын
толтыру
Электрондық
құжатты
«Е-лицензиялау»
МДБ АЖ-да
тіркеу және
«Е-лицензиялау»
МДБ АЖ-да
қызметті
өңдеу
Алушының
«Е-лицензиялау»
МДБ АЖ-дағы
деректерінде
бұзушылықтардың
болуына
байланысты
сұратылатын
қызметтен бас
тарту туралы
хабарламаны
қалыптастыру
Электрондық
құжат
(электрондық
лицензия)
Аяқтау
нысаны (деректер,
құжат,
ұйымдастыру
-басшылық ету
шешімі)
Сұрау
салудың
ойдағыдай
қалыптастырылуы
туралы
хабарламаны
көрсету
Өтінішке
нөмір бере
отырып,
сұрау салуды
жүйеде тіркеу
Сұратылатын
электрондық
мемлекеттік
қызметтен бас
тарту туралы
хабарламаны
қалыптастыру
Электрондық
лицензия
Орындау
мерзімдері
10 – 15 сек
Лицензияны беру
үшiн – 15 жұмыс
күнiнен кеш
емес;
лицензияны қайта ресiмдеу
үшiн –
10 жұмыс күнi
iшiнде;
лицензияның тел
нұсқасын беру
үшiн – 2 жұмыс
күнi iшiнде
-
-
Келесі
әрекеттің
нөмірі
-
8 - егер
«Е-лицензиялау»
МДБ АЖ-да
сұрау салу
бойынша
деректер
болмаса;
9 - егер сұрау
салу бойынша
деректер
табылса
-
-
«Ветеринария саласындағы қызметпен айналысуға
лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның
телнұсқасын беру» электрондық мемлекеттік
қызмет регламентіне 2 қосымша
Электрондық мемлекеттік қызметті ЭҮП арқылы көрсету кезіндегі
функционалдық өзара іс-қимылдың
№ 1 диаграммасы
Электрондық мемлекеттік қызметті қызмет беруші арқылы көрсету
кезіндегі функционалдық өзара іс-қимылдың
№ 2 диаграммасы
Шартты белгілер:
«Ветеринария саласындағы қызметпен айналысуға
лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның
телнұсқасын беру» электрондық мемлекеттік қызмет
регламентіне 3 қосымша
Электрондық мемлекеттік қызметтің «сапа» және «қол жетімділік»
көрсеткіштерін айқындауға арналған сауалнама нысаны
___________________________________________________
(қызметтің атауы)

1. Удовлетворены ли Вы качеством процесса и результатом оказания электронной государственной услуги ?
1) не удовлетворен;
2) частично удовлетворен;
3) удовлетворен.
2. Удовлетворены ли Вы качеством информации о порядке оказания электронной государственной услуги ?
1) не удовлетворен;
2) частично удовлетворен;
3) удовлетворен.
Утвержден постановлением
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 28 декабря 2012 года № 336
Регламент электронной государственной услуги
«Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов
лицензии на оказание услуг по складской деятельности
с выдачей зерновых расписок»
1. Общие положения
1. Электронная государственная услуга «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей зерновых расписок» (далее – электронная государственная услуга) оказывается местным исполнительным органом области (управлением сельского хозяйства Восточно-Казахстанской области) (далее – услугодатель), по адресу: город Усть-Каменогорск, улица Головкова, 38/40, а также через веб-портал «электронного правительства»: www.e.gov.kz или веб-портал «Е-лицензирование»: www.elicense.kz (далее – ПЭП).
2. Электронная государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей зерновых расписок», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1108.
3. Степень автоматизации электронной государственной услуги: частично автоматизированная.
4. Вид оказания электронной государственной услуги: транзакционная.
5. Понятия и сокращения, используемые в настоящем регламенте:
1) информационная система – система, предназначенная для хранения, обработки, поиска, распространения, передачи и предоставления информации с применением аппаратно-программного комплекса (далее – ИС);
2) веб-портал «электронного правительства» – информационная система, представляющая собой единое окно доступа ко всей консолидированной правительственной информации, включая нормативную правовую базу, и к электронным государственным услугам;
3) веб-портал «Е-лицензирование» – информационная система, содержащая сведения о выданных, переоформленных, приостановленных, возобновленных и прекративших действие лицензиях, а также филиалах, представительствах (объектах, пунктах, участках) лицензиата, осуществляющих лицензируемый вид (подвид) деятельности, которая централизованно формирует идентификационный номер лицензий, выдаваемых лицензиарами (далее – ИС ГБД «Е-лицензирование»);

1. Сіз электрондық мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінің сапасына және нәтижесіне қанағаттанасыз ба ?
1) қанағаттанған жоқпын;
2) ішінара қанағаттанамын;
3) қанағаттанамын.
2. Сіз электрондық мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі туралы ақпараттың сапасына қанағаттанасыз ба ?
1) қанағаттанған жоқпын;
2) ішінара қанағаттанамын;
3) қанағаттанамын.
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2012 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 336 қаулысымен бекітілді
«Астық қолхаттарын бере отырып қойма қызметі бойынша қызметтер
көрсетуге лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның
телнұсқасын беру» электрондық мемлекеттік қызмет
регламенті
1. Жалпы ережелер
1. «Астық қолхаттарын бере отырып қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру» электрондық мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – электрондық мемлекеттік қызмет) облыстың жергілікті атқарушы органы (Шығыс Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасы) (бұдан әрі – қызмет беруші) Өскемен қаласы, Головков көшесі, 38/40 мекенжайы бойынша, сондай-ақ «электрондық үкімет» веб-порталы: www.e.gov.kz немесе «Е-лицензиялау» веб-порталы: www.elicense.kz бұдан әрі – ЭҮП) арқылы көрсетеді.
2. Электрондық мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1108 қаулысымен бекітілген «Астық қолхаттарын бере отырып қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру» мемлекеттік қызмет стандарты негізінде көрсетіледі.
3. Электрондық мемлекеттік қызметті автоматтандыру дәрежесі: ішінара автоматтандырылған.
4. Электрондық мемлекеттік қызмет көрсету түрі: транзакциялық.
5. Осы регламентте пайдаланылатын ұғымдар мен қысқартулар:
1) ақпараттық жүйе – аппараттық-бағдарламалық кешенді қолдана отырып ақпаратты сақтауға, өңдеуге, іздеуге, таратуға, беруге және ұсынуға арналған жүйе (бұдан әрі – АЖ);
2) «электрондық үкіметтің» веб-порталы – нормативтік-құқықтық базаны қоса алғанда, барлық шоғырландырылған үкіметтік ақпаратқа және электрондық мемлекеттік қызметтер көрсетуге қол жеткізудің бірыңғай терезесін білдіретін ақпараттық жүйе;
3) «Е-лицензиялау» веб-порталы – берілген, қайта ресімделген, уақытша тоқтатылған, қайта жаңартылған және қолданылуын тоқтатқан лицензиялар, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрін (кіші түрін) жүзеге асыратын лицензиаттың филиалдары, өкілдіктері (объектілері, пункттері, учаскелері) туралы мәліметтері бар, лицензиарлар беретін лицензиялардың сәйкестендіру нөмірін орталықтандырып қалыптастыратын ақпараттық жүйе (бұдан әрі – «Е-лицензиялау» МДБ АЖ);

1. Удовлетворены ли Вы качеством процесса и результатом оказания электронной государственной услуги ?
1) не удовлетворен;
2) частично удовлетворен;
3) удовлетворен.
2. Удовлетворены ли Вы качеством информации о порядке оказания электронной государственной услуги ?
1) не удовлетворен;
2) частично удовлетворен;
3) удовлетворен.
Утвержден постановлением
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 28 декабря 2012 года № 336
Регламент электронной государственной услуги
«Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на
осуществление деятельности по применению пестицидов
(ядохимикатов) аэрозольным и фумигационным способами»
1. Общие положения
1. Электронная государственная услуга «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности по применению пестицидов (ядохимикатов) аэрозольным и фумигационным способами» (далее – электронная государственная услуга) оказывается местным исполнительным органом области (управлением сельского хозяйства Восточно-Казахстанской области) (далее – услугодатель), по адресу: город Усть-Каменогорск, улица Головкова, 38/40, а также через веб-портал «электронного правительства»: www.e.gov.kz или веб-портал «Е- лицензирование»: www.elicense.kz (далее – ПЭП).
2. Электронная государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности по применению пестицидов (ядохимикатов) аэрозольным и фумигационным способами», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1108.
3. Степень автоматизации электронной государственной услуги: частично автоматизированная.
4. Вид оказания электронной государственной услуги: транзакционная.
5. Понятия и сокращения, используемые в настоящем регламенте:
1) информационная система – система, предназначенная для хранения, обработки, поиска, распространения, передачи и предоставления информации с применением аппаратно-программного комплекса (далее – ИС);
2) веб-портал «электронного правительства» – информационная система, представляющая собой единое окно доступа ко всей консолидированной правительственной информации, включая нормативную правовую базу, и к электронным государственным услугам;
3) веб-портал «Е-лицензирование» – информационная система, содержащая сведения о выданных, переоформленных, приостановленных, возобновленных и прекративших действие лицензиях, а также филиалах, представительствах (объектах, пунктах, участках) лицензиата, осуществляющих лицензируемый вид (подвид) деятельности, которая централизованно формирует идентификационный номер лицензий, выдаваемых лицензиарами (далее – ИС ГБД «Е-лицензирование»);

1. Сіз электрондық мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінің сапасына және нәтижесіне қанағаттанасыз ба ?
1) қанағаттанған жоқпын;
2) ішінара қанағаттанамын;
3) қанағаттанамын.
2. Сіз электрондық мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі туралы ақпараттың сапасына қанағаттанасыз ба ?
1) қанағаттанған жоқпын;
2) ішінара қанағаттанамын;
3) қанағаттанамын.
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2012 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 336 қаулысымен бекітілді
«Аэрозольдық және фумигациялық тәсілдермен пестицидтерді
(улы химикаттарды) қолдану жөніндегі қызметті жүзеге асыруға
лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру»
электрондық мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. «Аэрозольдық және фумигациялық тәсілдермен пестицидтерді (улы химикаттарды) қолдану жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру» электрондық мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – электрондық мемлекеттік қызмет) облыстың жергілікті атқарушы органы (Шығыс Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасы) (бұдан әрі – қызмет беруші) Өскемен қаласы, Головков көшесі, 38/40 мекенжайы бойынша, сондай-ақ «электрондық үкімет» веб-порталы: www.e.gov.kz немесе «Е-лицензиялау» веб-порталы: www.elicense.kz (бұдан әрі – ЭҮП) арқылы көрсетеді.
2. Электрондық мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1108 қаулысымен бекітілген «Аэрозольдық және фумигациялық тәсілдермен пестицидтерді (улы химикаттарды) қолдану жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру» мемлекеттік қызмет стандарты негізінде көрсетіледі.
3. Электрондық мемлекеттік қызметті автоматтандыру дәрежесі: ішінара автоматтандырылған.
4. Электрондық мемлекеттік қызмет көрсету түрі: транзакциялық.
5. Осы регламентте пайдаланылатын ұғымдар мен қысқартулар:
1) ақпараттық жүйе – аппараттық-бағдарламалық кешенді қолдана отырып ақпаратты сақтауға, өңдеуге, іздеуге, таратуға, беруге және ұсынуға арналған жүйе (бұдан әрі – АЖ);
2) «электрондық үкіметтің» веб-порталы – нормативтік-құқықтық базаны қоса алғанда, барлық шоғырландырылған үкіметтік ақпаратқа және электрондық мемлекеттік қызметтер көрсетуге қол жеткізудің бірыңғай терезесін білдіретін ақпараттық жүйе;
3) «Е-лицензиялау» веб-порталы – берілген, қайта ресімделген, уақытша тоқтатылған, қайта жаңартылған және қолданылуын тоқтатқан лицензиялар, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрін (кіші түрін) жүзеге асыратын лицензиаттың филиалдары, өкілдіктері (объектілері, пункттері, учаскелері) туралы мәліметтері бар, лицензиарлар беретін лицензиялардың сәйкестендіру нөмірін орталықтандырып қалыптастыратын ақпараттық жүйе (бұдан әрі – «Е-лицензиялау» МДБ АЖ);

1. Удовлетворены ли Вы качеством процесса и результатом оказания электронной государственной услуги ?
1) не удовлетворен;
2) частично удовлетворен;
3) удовлетворен.
2. Удовлетворены ли Вы качеством информации о порядке оказания электронной государственной услуги ?
1) не удовлетворен;
2) частично удовлетворен;
3) удовлетворен.
Утвержден постановлением
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 28 декабря 2012 года № 336
Регламент электронной государственной услуги
«Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на
осуществление деятельности по производству (формуляции)
пестицидов (ядохимикатов)»
1. Общие положения
1. Электронная государственная услуга «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности по производству (формуляции) пестицидов (ядохимикатов)» (далее – электронная государственная услуга) оказывается местным исполнительным органом области (управлением сельского хозяйства Восточно-Казахстанской области) (далее – услугодатель), по адресу: город Усть-Каменогорск, улица Головкова, 38/40, а также через веб-портал «электронного правительства»: www.e.gov.kz или веб-портал «Е-лицензирование»: www.elicense.kz (далее – ПЭП).
2. Электронная государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности по производству (формуляции) пестицидов (ядохимикатов)», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1108.
3. Степень автоматизации электронной государственной услуги: частично автоматизированная.
4. Вид оказания электронной государственной услуги: транзакционная.
5. Понятия и сокращения, используемые в настоящем регламенте:
1) информационная система – система, предназначенная для хранения, обработки, поиска, распространения, передачи и предоставления информации с применением аппаратно-программного комплекса (далее – ИС);
2) веб-портал «электронного правительства» – информационная система, представляющая собой единое окно доступа ко всей консолидированной правительственной информации, включая нормативную правовую базу, и к электронным государственным услугам;
3) веб-портал «Е-лицензирование» – информационная система, содержащая сведения о выданных, переоформленных, приостановленных, возобновленных и прекративших действие лицензиях, а также филиалах, представительствах (объектах, пунктах, участках) лицензиата, осуществляющих лицензируемый вид (подвид) деятельности, которая централизованно формирует идентификационный номер лицензий, выдаваемых лицензиарами (далее – ИС ГБД «Е-лицензирование»);

1. Сіз электрондық мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінің сапасына және нәтижесіне қанағаттанасыз ба ?
1) қанағаттанған жоқпын;
2) ішінара қанағаттанамын;
3) қанағаттанамын.
2. Сіз электрондық мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі туралы ақпараттың сапасына қанағаттанасыз ба ?
1) қанағаттанған жоқпын;
2) ішінара қанағаттанамын;
3) қанағаттанамын.
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2012 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 336 қаулысымен бекітілді
«Пестицидтерді (улы химикаттарды) өндіру (формуляциялау)
қызметін жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресімдеу,
лицензияның телнұсқасын беру» электрондық мемлекеттік қызмет
регламенті
1. Жалпы ережелер
1. «Пестицидтерді (улы химикаттарды) өндіру (формуляциялау) қызметін жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру» электрондық мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – электрондық мемлекеттік қызмет) облыстың жергілікті атқарушы органы (Шығыс Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасы) (бұдан әрі – қызмет беруші) Өскемен қаласы, Головков көшесі, 38/40 мекенжайы бойынша, сондай-ақ «электрондық үкімет» веб-порталы: www.e.gov.kz немесе «Е-лицензиялау» веб-порталы: www.elicense.kz (бұдан әрі – ЭҮП) арқылы көрсетеді.
2. Электрондық мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1108 қаулысымен бекітілген «Пестицидтерді (улы химикаттарды) өндіру (формуляциялау) қызметін жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру» мемлекеттік қызмет стандарты негізінде көрсетіледі.
3. Электрондық мемлекеттік қызметті автоматтандыру дәрежесі: ішінара автоматтандырылған.
4. Электрондық мемлекеттік қызмет көрсету түрі: транзакциялық.
5. Осы регламентте пайдаланылатын ұғымдар мен қысқартулар:
1) ақпараттық жүйе – аппараттық-бағдарламалық кешенді қолдана отырып ақпаратты сақтауға, өңдеуге, іздеуге, таратуға, беруге және ұсынуға арналған жүйе (бұдан әрі – АЖ);
2) «электрондық үкіметтің» веб-порталы – нормативтік-құқықтық базаны қоса алғанда, барлық шоғырландырылған үкіметтік ақпаратқа және электрондық мемлекеттік қызметтер көрсетуге қол жеткізудің бірыңғай терезесін білдіретін ақпараттық жүйе;
3) «Е-лицензиялау» веб-порталы – берілген, қайта ресімделген, уақытша тоқтатылған, қайта жаңартылған және қолданылуын тоқтатқан лицензиялар, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрін (кіші түрін) жүзеге асыратын лицензиаттың филиалдары, өкілдіктері (объектілері, пункттері, учаскелері) туралы мәліметтері бар, лицензиарлар беретін лицензиялардың сәйкестендіру нөмірін орталықтандырып қалыптастыратын ақпараттық жүйе (бұдан әрі – «Е-лицензиялау» МДБ АЖ);

1. Удовлетворены ли Вы качеством процесса и результатом оказания электронной государственной услуги ?
1) не удовлетворен;
2) частично удовлетворен;
3) удовлетворен.
2. Удовлетворены ли Вы качеством информации о порядке оказания электронной государственной услуги ?
1) не удовлетворен;
2) частично удовлетворен;
3) удовлетворен.
Утвержден постановлением
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 28 декабря 2012 года № 336
Регламент электронной государственной услуги
«Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов
лицензии на осуществление деятельности
по реализации пестицидов (ядохимикатов)»
1. Общие положения
1. Электронная государственная услуга «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности по реализации пестицидов (ядохимикатов)» (далее – электронная государственная услуга) оказывается местным исполнительным органом области (управлением сельского хозяйства Восточно-Казахстанской области) (далее – услугодатель), по адресу: город Усть-Каменогорск, улица Головкова, 38/40, а также через веб-портал «электронного правительства»: www.e.gov.kz или веб-портал «Е-лицензирование»: www.elicense.kz (далее – ПЭП).
2. Электронная государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности по реализации пестицидов (ядохимикатов)», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1108.
3. Степень автоматизации электронной государственной услуги: частично автоматизированная.
4. Вид оказания электронной государственной услуги: транзакционная.
5. Понятия и сокращения, используемые в настоящем регламенте:
1) информационная система – система, предназначенная для хранения, обработки, поиска, распространения, передачи и предоставления информации с применением аппаратно-программного комплекса (далее – ИС);
2) веб-портал «электронного правительства» – информационная система, представляющая собой единое окно доступа ко всей консолидированной правительственной информации, включая нормативную правовую базу, и к электронным государственным услугам;
3) веб-портал «Е-лицензирование» – информационная система, содержащая сведения о выданных, переоформленных, приостановленных, возобновленных и прекративших действие лицензиях, а также филиалах, представительствах (объектах, пунктах, участках) лицензиата, осуществляющих лицензируемый вид (подвид) деятельности, которая централизованно формирует идентификационный номер лицензий, выдаваемых лицензиарами (далее – ИС ГБД «Е-лицензирование»);

1. Сіз электрондық мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінің сапасына және нәтижесіне қанағаттанасыз ба ?
1) қанағаттанған жоқпын;
2) ішінара қанағаттанамын;
3) қанағаттанамын.
2. Сіз электрондық мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі туралы ақпараттың сапасына қанағаттанасыз ба ?
1) қанағаттанған жоқпын;
2) ішінара қанағаттанамын;
3) қанағаттанамын.
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2012 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 336 қаулысымен бекітілді
«Пестицидтерді (улы химикаттарды) сату жөніндегі қызметті
жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресімдеу,
лицензияның телнұсқасын беру» электрондық мемлекеттік қызмет
регламенті
1. Жалпы ережелер
1. «Пестицидтерді (улы химикаттарды) сату жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру» электрондық мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – электрондық мемлекеттік қызмет) облыстың жергілікті атқарушы органы (Шығыс Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасы) (бұдан әрі – қызмет беруші) Өскемен қаласы, Головков көшесі, 38/40 мекенжайы бойынша, сондай-ақ «электрондық үкімет» веб-порталы: www.e.gov.kz немесе «Е-лицензиялау» веб-порталы: www.elicense.kz (бұдан әрі – ЭҮП) арқылы көрсетеді.
2. Электрондық мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1108 қаулысымен бекітілген «Пестицидтерді (улы химикаттарды) сату жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру» мемлекеттік қызмет стандарты негізінде көрсетіледі.
3. Электрондық мемлекеттік қызметті автоматтандыру дәрежесі: ішінара автоматтандырылған.
4. Электрондық мемлекеттік қызмет көрсету түрі: транзакциялық.
5. Осы регламентте пайдаланылатын ұғымдар мен қысқартулар:
1) ақпараттық жүйе – аппараттық-бағдарламалық кешенді қолдана отырып ақпаратты сақтауға, өңдеуге, іздеуге, таратуға, беруге және ұсынуға арналған жүйе (бұдан әрі – АЖ);
2) «электрондық үкіметтің» веб-порталы – нормативтік-құқықтық базаны қоса алғанда, барлық шоғырландырылған үкіметтік ақпаратқа және электрондық мемлекеттік қызметтер көрсетуге қол жеткізудің бірыңғай терезесін білдіретін ақпараттық жүйе;
3) «Е-лицензиялау» веб-порталы – берілген, қайта ресімделген, уақытша тоқтатылған, қайта жаңартылған және қолданылуын тоқтатқан лицензиялар, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрін (кіші түрін) жүзеге асыратын лицензиаттың филиалдары, өкілдіктері (объектілері, пункттері, учаскелері) туралы мәліметтері бар, лицензиарлар беретін лицензиялардың сәйкестендіру нөмірін орталықтандырып қалыптастыратын ақпараттық жүйе (бұдан әрі – «Е-лицензиялау» МДБ АЖ);