Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 29 марта 2012 года № 663. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 8 мая 2012 года № 7-1-231. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 27 сентября 2012 года № 2412
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 27.09.2012 № 2412

Өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыруға жататын өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң түрлерi бойынша егiс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзiмдерiн белгiлеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 29 наурыздағы № 663 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 8 мамырда № 7-1-231 тіркелді. Күші жойылды Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 27 қыркүйектегі № 2412 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 27.09.2012 № 2412 қаулысымен

В соответствии с подпунктом 5 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, с подпунктом 3 пункта 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве" и рекомендациями Товарищества с ограниченной ответственностью "Уральская сельскохозяйственная опытная станция" от 6 февраля 2012 года № 9-8, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 5 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Заңының 5 бабының 3 тармағының 3 тармақшасына және "Орал ауыл шаруашылық тәжірибе станциясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 2012 жылғы 6 ақпандағы № 9-8 ұсынбасына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Определить оптимальные сроки начала и завершения посевных работ по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве согласно приложения.
2. Государственному учреждению "Отдел сельского хозяйства города Уральска" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Уральск А. Құттұмұрат-ұлы.
Аким города                      Б. Шакимов
Приложение
к постановлению акимата
города Уральск
от 29 марта 2012 года № 663
Оптимальные сроки
начала и завершения посева по видам
продукции растениеводства, подлежащим
обязательному страхованию в растениеводстве
Виды продукции растениеводства
Оптимальные сроки начала и завершения посевных работ в первой природно-климатической зоне (сухо-степная)
начало
окончание
1
Яровая пшеница

1. Қосымшаға сәйкес өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша егіс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдері белгіленсін.
2. "Орал қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Орал қаласы әкімінің орынбасары А. Құттұмұрат-ұлына жүктелсін.
Қала әкімі                       Б. Шәкімов
Қала әкімдігінің
2012 жылғы 29 наурыздағы
№ 663 қаулысына қосымша
Өсімдік шаруашылығындағы міндетті
сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы
өнімінің түрлері бойынша егіс жұмыстарының
басталуы мен аяқталуының оңтайлы
мерзімдері
Өсімдік шаруашылықтарының атауы
Бірінші табиғи-климаттық аймақта (құрғақшылық-далалық) егіс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімі
басталуы
аяқталуы
1
Жаздық бидай