О внесении изменений и дополнений в решение Жангалинского районного маслихата от 15 апреля 2010 года № 21-4 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 8 июня 2012 года № 3-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 5 июля 2012 года № 7-5-143. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 ноября 2013 года № 14-11
Сноска. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14.11.2013 № 14-11
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 марта 2008 года, Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года  "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан" от 15 апреля 2010 года № 21-4 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-5-114, опубликованное 1 мая 2010 года в газете "Жаңарған өңір" № 19) следующие изменения и дополнения:
в пункте 2:
в подпункте 2) в строке "работникам тыла" цифру "3 000" заменить цифрой "5 000";
в строке "семьям военнослужащих, погибших в мирное время" цифру "5 000" заменить цифрой "10 000";
дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) участникам и инвалидам войны и другим категориям лиц, приравненных по льготам и гарантиям к ним, социальная помощь на получение санаторно-курортного лечения, единовременно – в размере минимальной оплаты на 10 дневные курсы санаторного лечения".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии              М. Кайрлиев
Секретарь районного маслихата    З. Сисенгали

Жаңақала аудандық мәслихатының 2010 жылғы 15 сәуірдегі № 21-4 "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 8 маусымдағы № 3-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 5 шілдеде № 7-5-143 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 қарашадағы № 14-11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 14.11.2013 № 14-11 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңдарына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2010 жылғы 15 сәуірдегі № 21-4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-5-114 тіркелген, 2010 жылғы 1 мамырдағы "Жаңарған өңір" газетінде № 19 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
2–тармақта:
2) тармақшадағы "Тыл еңбеккерлеріне" "3 000" деген сан "5 000" деген санмен ауыстырылсын;
"Бейбіт уақытта қаза тапқан әскери қызметшілердің отбасыларына" "5 000" деген сан "10 000" деген санмен ауыстырылсын.
мына мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) соғысқа қатысушылары мен мүгедектеріне және жеңілдіктер мен кепілдіктер жөнінен соларға теңестірілген адамдарға, санаторлық курорттық емделу алу үшін әлеуметтік көмек, бір жолғы – сауықтыру емделуге 10 күндік курсының ең төменгі төлемақы мөлшерінде".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  М. Қайрлиев
Аудандық мәслихат хатшысы        З. Сисенғали