Об утверждении формы проверочного листа для субъектов, не относящихся к сфере частного предпринимательства, в области метрологии
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 6 марта 2013 года № 64. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 апреля 2013 года № 8408. Утратил силу приказом и.о. Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 16 октября 2015 года № 993
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра по инвестициям и развитию РК от 16.10.2015 № 993.
В соответствии с пунктом 1 статьи 15 Закона Республики Казахстан от 6 января 2011 года «О государственном контроле и надзоре в Республике Казахстан» и подпунктом 17) пункта 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 7 июня 2000 года «Об обеспечении единства измерений» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить форму проверочного листа для субъектов, не относящихся к сфере частного предпринимательства, в области метрологии согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету технического регулирования и метрологии Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан (Сатбаев Р.А.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и официальное опубликование в средствах массовой информации;
2) опубликование настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан Тулеушина К.А.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министр индустрии и новых
технологий Республики Казахстан            А. Исекешев
Приложение
к приказу
Заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министра индустрии и новых
технологий Республики Казахстан
от 6 марта 2013 года № 64
Форма
Проверочный лист
для субъектов, не относящихся к сфере
частного предпринимательства, в области метрологии
Наименование уполномоченного органа _________________________________
Акт о назначении проверки ___________________________________________
(№, дата)
Ф.И.О. должностных лиц, осуществляющих проверку _____________________
_____________________________________________________________________
Степень риска проверяемого субъекта _________________________________
(указать степень:
высокая, средняя, низкая)
Наименование организации ____________________________________________
_____________________________________________________________________
РНН (при его наличии) _______________________________________________
БИН _________________________________________________________________
Перечень требований
Да
Нет
1
Наличие сертификата об утверждении типа средств измерений установленного образца или сертификата о метрологической аттестации средств измерений установленного образца
2
Применение средств измерений, прошедших испытания для целей утверждения типа или метрологическую аттестацию, поверку и внесенных в реестр государственной системы обеспечения единства измерений
3
Наличие сертификата о поверке, сертификата о калибровке и (или) оттиска поверительного клейма, калибровочного знака на средстве измерений и (или) эксплуатационной документации
4
Метрологическая аттестация методик выполнения измерений и их регистрация в реестре государственной системы обеспечения единства измерений
5
Наличие аттестата аккредитации на право проведения работ по поверке и калибровке средств измерений, метрологической аттестации методик выполнения измерений
Отметка субъекта о получении копии проверочного листа:
«____» _________ 20 ____ г. _________________________________________________   _________________
(Ф.И.О., должность)                             (подпись)

Метрология саласындағы жеке кәсіпкерлік саласына жатпайтын субъектілер үшін тексеру парағының нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2013 жылғы 06 наурыздағы № 64 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 10 сәуірде № 8408 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің м.а. 2015 жылғы 16 қазандағы № 993 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Инвестициялар және даму министрінің м.а. 16.10.2015 № 531 бұйрығымен.
«Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 6 қаңтардағы Заңының 15-бабының 1-тармағына және «Өлшем бірлігін қамтамасыз ету туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 7 маусымдағы Заңының 5-бабы 2-тармағының 17) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес метрология саласындағы жеке кәсіпкерлік саласына жатпайтын субъектілер үшін тексеру парағының нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитеті (Р.А. Сәтбаев) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауды;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің ресми Интернет-ресурсында жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар вице-министрі Қ.А. Тулеушинге жүктелсін.
4. Осы бұйрық ол алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасы Индустрия
және жаңа технологиялар министрі                  Ә. Исекешев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасы Индустрия және
жаңа технологиялар министрінің
2013 жылғы 6 наурыздағы № 64
бұйрығына қосымша
Нысан
Метрология саласындағы жеке кәсіпкерлік
саласына жатпайтын субъектілер үшін
тексеру парағы
Уәкілетті органның атауы
_____________________________________________________________________
Тексеру тағайындау туралы акт
_____________________________________________________________________
(№, күні)
Тексеруді жүзеге асыратын лауазымды тұлғалардың Т.А.Ә._______________
_____________________________________________________________________
Тексерілетін субъектінің тәуекел деңгейі ____________________________
(жоғары, орта, төмен дәрежені көрсету)
Ұйым атауы __________________________________________________________
_____________________________________________________________________
СТН (бар болса) _____________________________________________________
БСН _________________________________________________________________
Талаптар тізбесі
Иә
Жоқ
1
Белгiленген үлгiдегi өлшем құралдарының түрiн бекiту туралы сертификаттың және (немесе) белгiленген үлгiдегi өлшем құралдарын метрологиялық аттестаттау туралы сертификаттың болуы
2
Түрін бекіту мақсаты үшін сынақтан немесе метрологиялық аттестаттаудан, салыстырып тексеруден өткен және өлшем бірлігін қамтамасыз ету мемлекеттік жүйесінің тізіліміне енгізілген өлшем құралдарын қолдану
3
Салыстырып тексеру туралы сертификаттың, калибрлеу туралы сертификаттың және (немесе) өлшем құралында және (немесе) пайдалану құжаттамасында салыстырып тексеру таңбасының баспа-таңбасының, калибрлік белгісінің болуы
4
Өлшемдерді орындау әдістемесін метрологиялық аттестаттау және олардың өлшем бірлігін қамтамасыз етудің мемлекеттік жүйесінің тiзiлiмiнде тіркелуі
5
Өлшем құралдарын салыстырып тексеру және калибрлеу өлшемдердің орындау әдістемесін метрологиялық аттестаттау жөніндегі жұмыстарды жүргізу құқығына арналған аккредиттеу аттестатының болуы
Субъектінің тексеру парағының көшірмесін алғаны туралы белгісі:
20 ____ ж. «____» _________ _________________________________________
(Т.А.Ә., лауазымы)          (қолы)