О внесении изменения в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 25 февраля 2013 года № 70 "Об утверждении перечня финансовых инструментов, разрешенных к приобретению за счет пенсионных активов, и установлении норм, обеспечивающих финансовую устойчивость накопительных пенсионных фондов"
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 25 декабря 2013 года № 290. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 декабря 2013 года № 9036. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 17 июля 2015 года № 128
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 17.07.2015 № 128.
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие приказа см. п.2
В целях совершенствования нормативных правовых актов Республики Казахстан Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 25 февраля 2013 года № 70 «Об утверждении перечня финансовых инструментов, разрешенных к приобретению за счет пенсионных активов, и установлении норм, обеспечивающих финансовую устойчивость накопительных пенсионных фондов» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8414, опубликованное 5 июня 2013 года в газете «Юридическая газета» № 81 (2456)) следующее изменение:
пункт 10 изложить в следующей редакции:
«10. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 24 января 2013 года, за исключением:
абзаца четвертого пункта 5, который распространяется на правоотношения, возникшие с 25 января 2013 года;
абзацев третьего, четвертого, пятого, шестого и седьмого подпункта 1), абзацев третьего, четвертого, пятого, шестого и седьмого подпункта 2) пункта 1, части первой пункта 2пунктов 34 и 7, которые распространяются на правоотношения, возникшие с 1 февраля 2013 года;
абзацев восьмого, девятого, двадцать третьего, двадцать четвертого, двадцать пятого, двадцать шестого, двадцать седьмого, двадцать восьмого, двадцать девятого, тридцатого, тридцать первого, тридцать второго, тридцать третьего, тридцать четвертого, тридцать пятого, тридцать шестого, тридцать седьмого и тридцать восьмого подпункта 1), абзацев восьмого, девятого, двадцать второго, двадцать третьего, двадцать четвертого, двадцать пятого, двадцать шестого, двадцать седьмого, двадцать восьмого, двадцать девятого, тридцатого, тридцать первого, тридцать второго, тридцать третьего, тридцать четвертого, тридцать пятого, тридцать шестого и тридцать седьмого подпункта 2) пункта 1, которые распространяются на правоотношения, возникшие с 25 февраля 2013 года;

Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Зейнетақы активтерінің есебінен иемденуге рұқсат етілген қаржы құралдарының тізбесін бекіту және жинақтаушы зейнетақы қорларының қаржылық орнықтылығын қамтамасыз ететін нормаларды белгілеу туралы" 2013 жылғы 25 ақпандағы № 70 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 290 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 27 желтоқсанда № 9036 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2015 жылғы 17 шілдедегі № 128 қаулысымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 17.07.2015 № 128 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы бұйрық қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының «Зейнетақы активтерінің есебінен иемденуге рұқсат етілген қаржы құралдарының тізбесін бекіту және жинақтаушы зейнетақы қорларының қаржылық орнықтылығын қамтамасыз ететін нормаларды белгілеу туралы» 2013 жылғы 25 ақпандағы № 70 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8414 тіркелген, «Заң газеті» газетінде 2013 жылғы 5 маусымда № 81 (2282) жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«10. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және:
2013 жылғы 25 қаңтардан бастап туындайтын құқықтық қатынастарға қолданылатын 5-тармақтың төртінші абзацын;
2013 жылғы 1 ақпаннан бастап туындайтын құқықтық қатынастарға қолданылатын 1-тармақтың 1) тармақшасының үшінші, төртінші, бесінші, алтыншы және жетінші абзацтарын, 2) тармақшасының үшінші, төртінші, бесінші, алтыншы және жетінші абзацтарын, 2-тармақтың бірінші бөлігін, 3, 4 және 7-тармақтарын;
2013 жылғы 25 ақпаннан бастап туындайтын құқықтық қатынастарға қолданылатын 1-тармақтың 1) тармақшасының сегізінші, тоғызыншы, жиырма үшінші, жиырма төртінші, жиырма бесінші, жиырма алтыншы, жиырма жетінші, жиырма сегізінші, жиырма тоғызыншы, отызыншы, отыз бірінші, отыз екінші, отыз үшінші, отыз төртінші, отыз бесінші, отыз алтыншы, отыз жетінші және отыз сегізінші абзацтарын, 2) тармақшасының сегізінші, тоғызыншы, жиырма екінші, жиырма үшінші, жиырма төртінші, жиырма бесінші, жиырма алтыншы, жиырма жетінші, жиырма сегізінші, жиырма тоғызыншы, отызыншы, отыз бірінші, отыз екінші, отыз үшінші, отыз төртінші, отыз бесінші, отыз алтыншы және отыз жетінші абзацтарын;

абзацев одиннадцатого, двенадцатого, тринадцатого, четырнадцатого, пятнадцатого, шестнадцатого, семнадцатого, восемнадцатого, девятнадцатого, двадцатого, двадцать первого и двадцать второго подпункта 1), абзацев десятого, одиннадцатого, двенадцатого, тринадцатого, четырнадцатого, пятнадцатого, шестнадцатого, семнадцатого, восемнадцатого, девятнадцатого, двадцатого и двадцать первого подпункта 2) пункта 1, которые распространяются на правоотношения, возникшие с 11 марта 2013 года;
абзацев второго и третьего пункта 5, которые вводятся в действие после вступления в силу настоящего постановления;
и действует до 1 июля 2014 года.
Действие абзаца второго подпункта 2) пункта 1 настоящего постановления распространяется на правоотношения, возникшие с 1 февраля 2013 года, и действует до 18 февраля 2013 года.
Действие абзаца десятого подпункта 1) пункта 1 настоящего постановления распространяется на правоотношения, возникшие с 1 февраля 2013 года, и действует до 11 марта 2013 года.
Действие пункта 6 настоящего постановления распространяется на правоотношения, возникшие с 1 февраля 2013 года, и действует до вступления в силу настоящего постановления.».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2014 года.
Председатель
Национального Банка                        К. Келимбетов

2013 жылғы 11 наурыздан бастап туындайтын құқықтық қатынастарға қолданылатын 1-тармақтың 1) тармақшасының он бірінші, он екінші, он үшінші, он төртінші, он бесінші, он алтыншы, он жетінші, он сегізінші, он тоғызыншы, жиырмасыншы, жиырма бірінші және жиырма екінші абзацтарын, 2) тармақшасының оныншы, он бірінші, он екінші, он үшінші, он төртінші, он бесінші, он алтыншы, он жетінші, он сегізінші, он тоғызыншы, жиырмасыншы және жиырма бірінші абзацтарын;
осы қаулы күшіне енгеннен кейін қолданысқа енгізілетін 5-тармақтың екінші және үшінші абзацтарын қоспағанда, 2013 жылғы 24 қаңтардан бастап туындайтын құқықтық қатынастарға қолданылады;
және 2014 жылғы 1 шілдеге дейін қолданылады.
Осы қаулының 1-тармағы 2) тармақшасының екінші абзацы 2013 жылғы 1 ақпаннан бастап туындайтын құқықтық қатынастарға қолданылады және 2013 жылғы 18 ақпанға дейін қолданылады.
Осы қаулының 1-тармағы 1) тармақшасының оныншы абзацы 2013 жылғы 1 ақпаннан бастап туындайтын құқықтық қатынастарға қолданылады және 2013 жылғы 11 наурызға дейін қолданылады.
Осы қаулының 6-тармағы 2013 жылғы 1 ақпаннан бастап туындайтын құқықтық қатынастарға қолданылады және осы қаулы күшіне енгенге дейін қолданылады.».
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап туындайтын қатынастарға қолданылады.
Ұлттық Банк
Төрағасы                                    Қ. Келімбетов